NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

WÓZEK WIDŁOWY TX3 LAUREATEM RED DOT AWARD 2018

TX3 red dot award
UniCarriers PM Red Dot Award Bild 2 TX3 Operator view
DostawcaPOLSAD Jacek Korczak
MarkaUNICARRIERS
Udźwig [kg]2000
Wysokość podnoszenia [mm]1670-5400
Szerokość korytarza roboczego [mm]3275-3495

Kontakt w sprawie oferty

POLSAD Jacek Korczak
ul. Holenderska 14
99-300 Kutno
+48 24 254 92 46
+48 24 254 44 02
http://www.unicarrierspolska.pl/
dystrybucja@polsad.net.pl

Nowy elektryczny wózek widłowy z przeciwwagą UniCarriers TX3 wyróżnia się designem.

Kapituła Red Dot Award składająca się z ponad 40 ekspertów branżowych również to zauważyła. Wyróżnili oni model TX3 uznaną międzynarodowo pieczęcią jakości w kategorii Product Design. Decyzja jury opierała się na kompleksowym procesie oceny, w którym model TX3 zrobił imponujące wrażenie, dzięki koncepcji ProVision, która zapewnia optymalną widoczność we wszystkich kierunkach.

Nagroda została oficjalnie zaprezentowana 9 lipca 2018r. podczas Gali Red Dot w teatrze Aalto w Essen w Niemczech.

Podczas testu produktu przez ekspertow Red Dot, TX3 został oceniony pod kątem dziewięciu różnych kryteriów, w tym stopnia innowacyjności, ergonomii, funkcjonalności i trwałości. Szczególne wrażenie na jury wywarło wyjątkowe połączenie stylistyki i funkcjonalności pojazdu. Konstrukcja podwozia i masztu wykorzystuje koncepcję ProVision opracowaną przez UniCarriers, pozwalającą kierowcy czerpać korzyści z widoczności 360°. Wyjątkowo niska deska rozdzielcza i dwa okna na przednim panelu zapewniają lepszą widoczność. Te ostatnie są - do tej pory - unikalne na rynku i optymalizują kierowcy widok na widły i przednie kontury ładunku. Rezultatem jest zdolność do obsługi towarów w wyjątkowo precyzyjny i bezpieczny sposób. Ponadto nowatorska konstrukcja zmniejsza martwe pole o około 10 procent. Nowy maszt Triplex, wąskie słupki dachowe i sfazowana przednia krawędź dachu również zapewniają optymalne pole widzenia. Schodki wejściowe są nisko umiejscowione, a kabina jest przestronna i zapewnia dużo miejsca na nogi, dzięki czemu nawet rośli kierowcy mogą cieszyć się wysokim poziomem komfortu.

Od momentu rozpoczęcia produkcji wózków widłowych ponad pół wieku temu firma UniCarriers (dawniej Nissan Forklift) projektuje i produkuje wysokowydajne oraz innowacyjne urządzenia do przeładunku towarów. 

UniCarriers wykorzystując swą przewagę technologiczną stał się liderem w dziedzinie projektowania wózków widłowych - od najlepszych rozwiązań silników i układów elektrycznych po bezpieczeństwo, komfort i wydajność pracy operatora.

UniCarriers oferuje pełną gamę urządzeń do przeładunku towarów jak:

  • spalinowe wózki widłowe czołowe z silnikami LPG i Diesel o udźwigu od 1,5 do 10,0 ton;
  • trzy i czterokołowe wózki widłowe czołowe z napędem elektryczne o udźwigu od 1,25 do 3,5 ton;
  • urządzenia techniki magazynowej (wózki unoszące, podnośnikowe, kompletacyjne i wysokiego składowania).

Od sierpnia 2012 autoryzowanym importerem wózków widłowych UniCarriers jest firma POLSAD Jacek Korczak, która od 2000 roku była dealerem marki Nissan Forklift szczycąc się najlepszymi wynikami sprzedaży w całej sieci. We współpracy z  naszymi Partnerami zapewniamy Klientom najlepsze doradztwo handlowe przy wyborze maszyn, jak i optymalne wsparcie techniczne.

Profesjonaliści zasługują na profesjonalną obsługę.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji