NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Wózek wysokiego składowania STILL FM-X 12N

Wózek wysokiego składowania STILL FM-X 12N
Wózek wysokiego składowania STILL FM-X 12N
Wózek wysokiego składowania STILL FM-X 12N
Wózek wysokiego składowania STILL FM-X 12N
STILL
DostawcaStill Polska Sp. z o.o.
MarkaSTILL
Udźwig [kg]1250-1500
Wysokość podnoszenia [mm]2900-6750
Szerokość korytarza roboczego [mm]2812
Wysokość [mm]6310
Szerokość [mm]1140
Długość [mm]2462
Promień skrętu [mm]1520

Kontakt w sprawie oferty

Still Polska Sp. z o.o.
ul. Składowa 6, Żerniki
62-023 Gądki
+ 48 61 66 86 100
+ 48 61 66 86 189
www.still.pl
info@still.pl

Nowy FM-X jest zawsze o długość wideł przy konkurencją. Dzięki innowacyjnemu systemowi aktywnej stabilizacji masztu (ALS) możesz spokojnie zająć się transportowanie kolejnej partii towarów, podczas gdy pozostali nadal będą czekać aż maszt przestanie wibrować. ALS zapewnia szybkie i skuteczne niwelowanie drgań masztu pojawiających się na dużych wysokościach, redukując czas oczekiwania przy regale nawet o 80%. W efekcie Klient otrzymuje zdecydowany wzrost zdolności przeładunkowych.

Co więcej, z nowym wózkiem STILL FM-X przestrzeń magazynowa może być wykorzystana bardziej efektywnie niż kiedykolwiek! Wysoki udźwig resztkowy oznacza, że wózek może składować towary o masie do 1000 kg na niesamowitą wysokość 13 metrów!

Całościowo dopracowana pod względem ergonomii konstrukcja zapewnia komfortową i bezpieczną pracę na każdej zmianie. Podnóżki, koło kierownicy czy fotel - te wszystkie elementy mogą być regulowane i dopasowane do sytuacji, budowy ciała czy indywidualnych preferencji operatora.

To nie jedyne zalety nowego wózka STILL FM-X. Liczne detale, jak fotel operatora z opcjonalną regulacją pochylenia czy unikalna konstrukacja masztu przesuwnego czynią z tego reach trucka idealnego partnera w magazynie. Sprawdzi się zarówno w składowaniu na najwyższych regałach, jak i przy transporcie na dalsze odległości czy przy uzupełnianiu towaru na palecie

Kompaktowe wymiary
Koncepcja typu "reach truck" umożliwia pracę nawet w najwęższych korytarzach roboczych
Dzięki wąskiemu podwoziu nowy FM-X znakomicie sprawdza się w pracy w regałach wjezdnych

Bezpieczeństwo
Wygodny stopień pod nogę i uchwyt na ramie ułatwiają wejście
Wszechstronna i elastyczna kontrola dostępu dzięki FleetManager™ 4.x
Wysokie bezpieczeństwo jazdy na zakrętach dzięki kontroli prędkości zależnej od kąta skrętu kierownicy

Odpowiedzialność za środowisko
Wytrzymałe i energooszczędne reflektory przednie w technologii LED
Blue-Q - Inteligentny autopilot pozwalający oszczędzić nawet 10% energii bez strat na wydajności pracy
Odzykiwanie energii z procesu hamowania oznacza optymalne wykorzystanie zasobów i dłuższe użytkowanie na jednym ładowaniu

Firma Still należy do grona najbardziej innowacyjnych dostawców kompleksowych rozwiązań w zakresie wózków widłowych, ciągników oraz najnowocześniejszej techniki magazynowej i przyszłościowych usług. W samej tylko Europie ponad 6.000 wykwalifikowanych pracowników z działów rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisu uczestniczy w spełnianiu wymagań klientów na całym świecie.

Kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa są wysokojakościowe produkty, które sięgają od specyficznych dla danej branży kompleksowych rozwiązań dla dużych i małych przedsiębiorstw do wspomaganych komputerowo programów logistycznych do efektywnego zarządzania magazynem i przepływem materiałów. Still Polska w pełni korzysta z doświadczenia centrali, oferując na wysokiej jakości produkty i usługi serwisowe, dając klientom to co najlepsze w logistyce wewnętrznej. 
 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 08-2020EMIL - 08-2020EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020Zobacz więcej publikacji