NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Elektryczny STILL RX 60-30L/600

Elektryczny STILL RX 60-30L/600
Elektryczny STILL RX 60-30L/600
Elektryczny STILL RX 60-30L/600
Elektryczny STILL RX 60-30L/600
STILL
DostawcaStill Polska Sp. z o.o.
MarkaSTILL
Udźwig [kg]1600-2000
Wysokość podnoszenia [mm]7540
Szerokość korytarza roboczego [mm]3850

Kontakt w sprawie oferty

Still Polska Sp. z o.o.
ul. Składowa 6, Żerniki
62-023 Gądki
+ 48 61 66 86 100
+ 48 61 66 86 189
www.still.pl
info@still.pl
System sterowania STILL gwarantuje precyzyjną jazdę przy optymalnym wykorzystaniu energii. Umożliwia dodatkowo zatrzymanie na rampie bez uruchamiania bezobsługowego hamulca ciernego wielotarczowego celem zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Systemy elektroniczne znajdują się w bezpiecznym miejscu w przeciwwadze. Ciepło urządzenia sterującego jest odprowadzane na dużej powierzchni przeciwwagi. Rozmieszczenie to prowadzi do bardzo dobrego chłodzenia bez potrzeby stosowania dodatkowych wentylatorów lub filtrów, czyniąc pracę cichą i przyjemną.

Napęd

Cichy i oszczędny napęd prądu trójfazowego wózka RX 60 przenosi moment obrotowy na przednie koła. Znakomite osiągi i dynamika jazdy nawet na nierównych powierzchniach zapewniają wysoką wydajność przeładunkową. Innowacyjna funkcja Boost w wózku RX 60 stanowi szczególną cechę, która w razie potrzeby „mobilizuje” maksymalny moment obrotowy silnika napędowego i w ten sposób np. na progach lub przy przesuwaniu palet daje nam do dyspozycji maksymalną siłę posuwu do przodu.

Bezobsługowy, zoptymalizowany pod kątem współczynnika sprawności napęd prądu trójfazowego gwarantuje długi okres użytkowania baterii. Dzięki hermetycznemu zamknięciu  IP 54 całość napędu jest zabezpieczona przez wnikaniem szkodliwego kurzu i wody. Dzięki temu eksploatacja nawet w najcięższych warunkach nie stanowi problemu.

Dodatkową zaletą jest system odzyskiwania energii podczas hamowania, dzięki czemu w zależności od zastosowania można odzyskać do 15% energii z powrotem do akumulatora i zwiększyć tym samym okres eksploatacji na jednym cyklu ładowania akumulatora do 1,5 godziny. Pozwala to często uniknąć międzyładowania baterii lub jej wymiany.

Stanowisko pracy operatora RX 60:
  • Duża przestrzeń podłogowa oraz pochylona płyta podłogowa z wykładziną antypoślizgową zapewniają szybkie i wygodne wsiadanie i wysiadanie oraz wygodną pozycję nóg podczas pracy
  • Dzięki regulowanej kolumnie kierownicy z małym kołem kierownicy zagwarantowane jest ergonomiczne dopasowanie do operatora  oraz niewielki wysiłek przy skręcaniu
  • Rozmieszczenie pedałów tak  jak w samochodzie osobowym można ewentualnie zastąpić dwupedałowym systemem kierowania celem dostosowania wózka RX 60 do przyzwyczajeń operatora, co pozwala na uzyskanie większego przeładunku towarów.
  • Przełącznik kierunku jazdy na dźwigni zaworowej (podnoszenie i opuszczanie) umożliwia szybkie, komfortowe przełączanie  kierunku jazdy, dzięki czemu operator nie męczy się i koncentruje na swojej pracy także w przypadku długich zmian roboczych
  • Ogrzewany, graficzny wyświetlacz ze wskaźnikiem godziny, okresów konserwacyjnych oraz stanu naładowania akumulatora zapewnia ciągłą kontrolę nad wózkiem, także w przypadku eksploatacji wózka w miejscach o zróżnicowanych temperaturach. Cały wózek RX 60 podlega ciągłej kontroli onboard
  • Operator może poprzez 5 programów jazdy do wyboru dostosować w każdej chwili reakcje wózka RX 60 do danej sytuacji lub do swoich przyzwyczajeń.  W tym celu każdy program można dodatkowo jeszcze raz dopasować dokładnie do profilu eksploatacji, tak aby osiągnąć optymalną ekonomiczność i wydajność przeładunkową
  • Stanowisko operatora wózka R 60 zapewnia swobodę ruchów głową także kierowcom o dużym wzroście, jak również dobrą widoczność wokół wózka dzięki dużym szerokim polom w dachu, wąskim profilom dźwigarów dachowych oraz dużej wysokości siedzenia.
Serwis
Okres międzyprzeglądowe elektrycznego wózka widłowego RX 60 wynoszą 1000 motogodzin lub 12 miesięcy. Okresy te oszczędzają czas i koszty konserwacji już w trybie jednozmianowym, ponieważ  1000 motogodzin odpowiada mniej więcej rocznej liczbie roboczogodzin i tym samym konserwacja i kontrola UDT mogą być przeprowadzone wspólnie. Szybka diagnoza przez podłączenie do wózka komputera oraz dobra dostępność wszystkich istotnych dla konserwacji komponentów w powiązaniu z szybką dostępnością wszystkich potrzebnych części gwarantują krótki czas serwisu oraz wysoki stopień dyspozycyjności wózka RX 60.

Firma Still należy do grona najbardziej innowacyjnych dostawców kompleksowych rozwiązań w zakresie wózków widłowych, ciągników oraz najnowocześniejszej techniki magazynowej i przyszłościowych usług. W samej tylko Europie ponad 6.000 wykwalifikowanych pracowników z działów rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisu uczestniczy w spełnianiu wymagań klientów na całym świecie.

Kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa są wysokojakościowe produkty, które sięgają od specyficznych dla danej branży kompleksowych rozwiązań dla dużych i małych przedsiębiorstw do wspomaganych komputerowo programów logistycznych do efektywnego zarządzania magazynem i przepływem materiałów. Still Polska w pełni korzysta z doświadczenia centrali, oferując na wysokiej jakości produkty i usługi serwisowe, dając klientom to co najlepsze w logistyce wewnętrznej. 
 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020Zobacz więcej publikacji