NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Paleta plastikowa UPAL-H

Palety higieniczne produkcji Georg Utz
Paleta higieniczna podczas magazynowania
Paleta higieniczna Georg Utz w kolorze ceglastym
Paleta higieniczna Georg Utz w kolorze białym
GEORG UTZ
DostawcaGeorg Utz Sp. z o.o.
MarkaGEORG UTZ
ProducentGeorg UTZ
TypPełna
Wysokość [mm]160
Szerokość [mm]1000
Długość [mm]1200
Ciężar własny [kg]15
Obciążenie statyczne [kg]6000
Obciążenie dynamiczne [kg]1500

Kontakt w sprawie oferty

Georg Utz Sp. z o.o.
ul. Nowowiejska 34
55-080 Kąty Wrocławskie
+48 71 3167760
+48 71 3167761
www.utzgroup.com
info.pl@utzgroup.com

Nie wszystkie palety plastikowe oferowane na rynku są odpowiednie do stosowania na regałach wysokiego składowania. Za to palety UTZ  z tworzywa sztucznego nadają się do tego w sposób szczególny. Między innymi dzięki specjalnemu, wewnętrznemu wzmocnieniu specjalnym stelażem metalowym, który zapewnia wyjątkową wytrzymałość. Ale nie tylko dlatego... Palety UTZ nie posiadają żadnego zewnętrznego ożebrowania, są całkowicie zamknięte. Dla użytkownika oznacza to, że są one łatwe do utrzymania w czystości, a zabrudzenia czy nawet bakterie nie mają do nich dostępu. Czyste na błysk!

A tak nawiasem mówiąc, ich ciężar pozostaje niezmienny w całym okresie eksploatacji. Proszę zapomnieć o niekontrolowanym wzroście wagi, kiedy paleta nasiąknie wodą. Nie muszą już Państwo tracić czasu na ważenie palet!

Palety Utz dostępne są w wymiarze Euro (1200x800 mm) i ISO (1200x1000 mm) na trzech płozach lub na 9 stopach. Dla zapewnienia większej przyczepności produktów możliwe są różne warianty pokryć w tym również pokrycie antypoślizgowe.

Nasze palety higieniczne spełniają wymogi EHI (Europejskiego Instytutu Handlowego) dla palet oraz wymagania stawiane przez normę DION 15141.

Zalety palet z tworzywa sztucznego firmy UTZ:

  • Długi okres użytkowania
  • Brak gwoździ i drzazg, nie rdzewieją
  • Brak jakichkolwiek ostrych kantów
  • Odporne na kwasy i zasady
  • Utrzymują stalą wagę, odporne na zmianę temperatur
  • Bez zapachu i smaku
  • Przystosowane do transportu wózkiem widłowym
  • Nie nasiąkają wodą
  • Nie gniją, brak pleśni
  • Dostępne w wymiarach Euro i ISO

Firma Georg Utz Sp. z o.o. jest producentem plastikowych pojemników wielokrotnego użytku, palet i wytłoczek na części techniczne z tworzywa sztucznego. Stanowi część szwajcarskiej grupy Georg Utz Holding AG, założonej w 1947 r.

Przedsiębiorstwo jest dostawcą oferującym bogatą gamę produktów dla logistyki i magazynowania, m.in.: pojemniki do składowania w stosie, obrotowe, składane, izotermiczne, antyelektrostatyczne, czy opakowania na materiały niebezpieczne oraz palety i skrzyniopalety. Wykorzystuje dwa rodzaje technologii: pojemniki i palety są produkowane wtryskowo, natomiast wypraski - w procesie formowania próżniowego. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach realizowanych na indywidulane potrzeby klientów.

Produkty Utz mają zastosowanie w wielu dziedzinach gospodarki - przemyśle motoryzacyjnym, elektronicznym, spożywczym, farmaceutycznym, a także w dystrybucji i handlu oraz e-commerce. W portfolio obsługiwanych przez Georg Utz firm znajdują się m.in.: Bosch, Cadbury, Delphi, Opel, Philips, Polpharma, Poczta Polska, Viessmann czy Volkswagen.

Grupa Utz posiada osiem zakładów produkcyjnych w: Polsce, Szwajcarii, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Chinach i Meksyku oraz sieć przedstawicielstw na całym świecie. Polski zakład produkcyjny koncentruje się na obsłudze rynku polskiego, czeskiego i rosyjskiego. Spółka posiada certyfikaty: ISO 9001: 2015.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji