NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

HELI serii G - CPCD20-WSG

HELI serii G - CPCD20-WSG
DostawcaMTL ASCO Sp. z o. o.
MarkaHELI
Udźwig [kg]2000
Wysokość podnoszenia [mm]3000-7000
Szerokość korytarza roboczego [mm]2093

Kontakt w sprawie oferty

MTL ASCO Sp. z o. o.
ul. Wielowiejska 53
44-120 Pyskowice
+48 32 2333333
+48 32 233 21 34
www.helipolska.pl
heli@helipolska.pl

Nowa seria wózków oparta na najnowszej konstrukcji zapewnia doskonałą wydajność pracy. Wysoka wydajność, komfort jazdy, prosta i bezpieczna obsługa wózków HELI ułatwi prowadzenie operacji. To cechy, które w sposób istotny wpływają na optymalizację procesów, które trwają tyle ile powinny, ani dłużej ani krócej. Nowoczesna seria wykorzystuje proste, a tym samym niezawodne w swej istocie rozwiązania podnoszące jakość i komfort operacji magazynowych. Nowoczesny napęd  silnika Isuzu C240PKJ zapewnia odpowiednią moc, gwarantując płynne operacje za i rozładunkowe.

Wózki przyjazne dla środowiska, emisja spełnia wymagania norm WE i najnowszej regulacji EPA. Wysoko-wydajny układ hydrauliczny pozwala na obniżenie zużycia paliwa, eliminując nadmierne wykorzystanie silnika. W wózku zastosowano szereg rozwiązań, które ograniczają negatywne oddziaływanie na środowisko, jak specjalne materiały użyte do wykonania elementów karoserii czy wykończeniowych, przyjaznych dla środowiska. System tłumienia drgań masztu zwiększa ochronę przed uderzeniami i wibracjami, podwyższając tym samym bezpieczeństwo użytkowania. Izolacja akustyczna o właściwościach pochłaniających ogranicza poziom hałasu, tak ważny w całodziennej pracy, to niedoceniany i pomijany aspekt pracy, mający ogromny wpływ na efektywność operacji.

Ergonomiczna konstrukcja
Konstruktorzy nowych wózków spalinowych HELI serii G, doskonale zdają sprawę z wagi ergonomicznych rozwiązań, które w istotny sposób wpływają na efektywność pracy, należą do nich:

  • Wspomaganie hamowania w celu zmniejszenia siły naciskania pedału.
  • Położenie dźwigni sterowniczej skutecznie ogranicza zmęczenie ramion operatora.
  • Dwufunkcyjna dźwignia przełączników wzorowana na pojazdach samochodowych ułatwia obsługę.
  • Szeroki maszt zapewniający dobrą widoczność.
  • Szeroka strefa dostępna podczas wsiadania do pojazdu i prowadzenia wózka, powiększona wnęka na nogi.
  • Automatyczny układ monitorowania silnika wyłączanego w przypadku niskiego poziomu oleju lub wysokiej temperatury wody.

Bezpieczeństwo
Skupienie uwagi na bezwzględnie podstawowych aspektach bezpieczeństwa, to cecha nowej serii, kabina zabudowana blachą stalową przymocowaną do wytrzymałej osłony górnej zapewnienia bezpieczeństwo pracy operatora, nawet w ekstremalnych sytuacjach. Hamulec postojowy z zabezpieczeniem, które powoduje, że przy zaciągniętym hamulcu wózek nie będzie umożliwiał jazdy nawet po przełączeniu dźwigni kierunku jazdy. Zabezpieczenie układu hydraulicznego masztu przed opadnięciem ładunku w przypadku przerwania węża, bardzo ważne rozwiązanie, chroniące operatora i ładunek. Węże wysokociśnieniowe są prowadzone w bezpiecznej odległości od operatora, nie zagrażając mu bezpośrednio. Wiązka elektryczna z wtyczkami wodoodpornymi, zapobiega zwarciom, które mogą powodować powstanie niebezpiecznych sytuacji.

Zastosowania
Wózki widłowe HELI serii G stosowane są szeroko w fabrykach, magazynach, na stacjach przeładunkowych, na nabrzeżach, w portach, i innych miejscach załadunku, rozładunku. To idealne urządzenia do transportu pakowanych towarów, a dodatkowo do przewożenia towarów luzem i towarów niepakowanych po wyposażeniu wózka w odpowiednią osprzęt. Konstruktorzy zadbali o uniwersalność zastosowań nowej serii wózków HELI, które odznaczają się ciekawym desingiem i wysokimi parametrami technicznymi.

Firma MTL ASCO Sp. z o.o., od 1992 roku działa w branży urządzeń transportu wewnętrznego, oferując sprawdzonej jakości sprzęt. Firma w swoim portfolio oferuje sprzęt znany na europejskim i światowym rynku logistyki sprzętowej. 

Długoletnie doświadczenie i nieprzerwana obecność na rynku logistyki sprzętowej, pozwoliło na zbudowanie oferty serwisowej, dla każdego oferowanego przez firmę sprzętu, używanego w magazynie i logistyce wewnątrzzakładowej.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji