NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Przenośniki elastyczne rolkowe

Przenośniki elastyczne rolkowe
Przenośniki elastyczne rolkowe
Przenośniki elastyczne rolkowe
Przenośniki elastyczne rolkowe
Olejnik
DostawcaOlejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
MarkaOlejnik
Obciążenie [kg]do 300 kg na metr bieżący
Szerokość całkowita [mm]700/850/1000/1150 mm
Szerokość robocza [mm]450/600/750/900 mm

Kontakt w sprawie oferty

Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
ul. Przedpole 1
02-241 Warszawa
+48 22 868 09 72
+ 48 22 868 09 73
www.olejnik.pl
info@olejnik.pl

Przenośniki elastyczne (nożycowe) zapewniają efektywne rozwiązanie dla transportu wewnętrznego zarówno w centrach logistycznych, przeładunkowych, sortowniach kurierskich jak i w mniejszych firmach. Przenośniki nożycowe usprawnią załadunek i rozładunek paczek. Ułatwiają tradycyjny proces dystrybucji towarów, a także system przeładunku bezpośredniego cross-docking. Służą jako łączniki i bufory w różnego rodzaju liniach technologicznych oraz jako zakończenia linii pakujących czy montażowych. Duża elastyczność pozwala na zastosowanie przenośników elastycznych w wielu branżach.


Korzyści z zastosowania przenośników elastycznych:

  • Wzrost wydajności załadunków i rozładunków paczek – zapewnienie szybkiego zwrotu inwestycji.
  • Elastyczność i mobilność – sprawne manewrowanie, rozciąganie i składanie przenośnika.
  • Oszczędność miejsca w magazynie – po złożeniu długość przenośnika trzykrotnie maleje, co ułatwia przechowywanie przenośnika gdy nie jest używany.
  • Modułowa konstrukcja – umożliwia w szybki i prosty sposób rozbudować system.
  • Trwałość – wzmocniona konstrukcja w pełni skręcana, wykonana z wysokogatunkowej ocynkowanej stali gwarantuje wyjątkowa stabilność i możliwość użytkowania urządzenia przez długi okres czasu, bez konieczności wymiany części.
  • Duże ocynkowane uchwyty boczne – łatwe i bezpieczne manewrowanie, składanie i rozciąganie przenośnika.
  • Maksymalne obciążenie: do 300 kg na metr bieżący.
  • Szeroki wybór konfiguracji oraz akcesoriów – dostępne długości od 1,25 do 25 m, z możliwością dołączania kolejnych przenośników.
  • Zgodność z normami europejskimi oraz przepisami BHP - przenośniki napędzane spełniają wymagania Dyrektywy Maszynowej oraz Dyrektywy Kompatybilności Elektromagnetycznej i są oznaczone znakiem CE.

SPRAWDŹ SAM – ZAMÓW PRZENOŚNIK DO BEZPŁATNYCH TESTÓW! TEL. 22 868 09 72..73

Nasza firma powstała w 2001 roku. Specjalizujemy się w systemach regałów wysokiego składowania i w systemach transportu bliskiego. Wykonujemy wariantowe projekty, doradzamy przy wyborze rozwiązań, jesteśmy przy dostawie, prowadzimy montaż i uczestniczymy w odbiorze. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dokonujemy przeglądów regałów i szkolimy kadrę użytkownika – dzięki temu nasi Klienci chętnie realizują z nami kolejne inwestycje. Zależy nam na tym, aby dostarczane przez nas produkty wyróżniały się jakością i trwałością, dlatego współpracujemy z renomowanymi producentami.
Jesteśmy prężnie działającą firmą posiadajacą na swoim koncie duże przedsięwzięcia, m.in. największe chłodnie składowe w Polsce i Litwie. Wyróżnia nas rzetelność oraz elastyczność, a naszą ambicją jest zadowolenie i partnerskie stosunki z Klientami. Uczestniczymy w organizacjach branżowych – jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Techniki Magazynowej, ERF i FEM.
 
Zapraszamy do współpracy!
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 11-2019EMIL - 11-2019EMIL - 10-2019EMIL - 10-2019EMIL - 09-2019EMIL - 09-2019EMIL - 08-2019EMIL - 08-2019Zobacz więcej publikacji