NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Wózek niskiego podnoszenia prowadzony ręcznie CiTi One

Wózek niskiego podnoszenia prowadzony ręcznie CiTi One
Wózek niskiego podnoszenia prowadzony ręcznie CiTi One
STILL
DostawcaStill Polska Sp. z o.o.
MarkaSTILL
Ręcznego prowadzeniaTak
Z podestem dla operatoraNie
Rok produkcjiNowy
Udźwig [kg]500
Wysokość podnoszenia [mm]125
Szerokość korytarza roboczego [mm]1815

Kontakt w sprawie oferty

Still Polska Sp. z o.o.
ul. Składowa 6, Żerniki
62-023 Gądki
+ 48 61 66 86 100
+ 48 61 66 86 189
www.still.pl
info@still.pl

Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji i niewielkiemu ciężarowi wózek CiTi One zapewnia lekkie operowanie ładunkiem i nadaje się idealnie do obsługi dostaw w strefie miejskiej oraz w zakładach, w szczególności w miejscach, w których obowiązuje zakaz ruchu dla pojazdów innych niż wózki widłowe.

Dzięki dobrej trakcji oraz dużemu, profilowanemu kołu napędowemu CiTi One bez trudu pokonuje nierówne podłoża, a nawet progi o wysokości do 7 cm. Na pochyłościach lub rampach CiTi One zachowuje bezpieczną stateczność dzięki połączeniu hamulca elektrycznego i mechanicznego. Zamknięty napęd na piastę koła w wózku CiTi One zapewnia bezobsługową i zarazem niehałaśliwą eksploatację.

Zalety

  • Znacznie mniejsze obciążenie fizyczne
  • Przyjemniejszy sposób dostawy towarów
  • Większa prędkość i wydajność szczególnie na dłuższych odcinkach
  • Łatwe pokonywanie krawędzi, progów, szyn
  • Poziom wytwarzanego hałasu niższy w porównaniu z klasycznym ręcznym wózkiem paletowym
  • Bezpieczne operowanie ładunkiem dzięki hamulcowi elektrycznemu i mechanicznemu

Firma Still należy do grona najbardziej innowacyjnych dostawców kompleksowych rozwiązań w zakresie wózków widłowych, ciągników oraz najnowocześniejszej techniki magazynowej i przyszłościowych usług. W samej tylko Europie ponad 6.000 wykwalifikowanych pracowników z działów rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisu uczestniczy w spełnianiu wymagań klientów na całym świecie.

Kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa są wysokojakościowe produkty, które sięgają od specyficznych dla danej branży kompleksowych rozwiązań dla dużych i małych przedsiębiorstw do wspomaganych komputerowo programów logistycznych do efektywnego zarządzania magazynem i przepływem materiałów. Still Polska w pełni korzysta z doświadczenia centrali, oferując na wysokiej jakości produkty i usługi serwisowe, dając klientom to co najlepsze w logistyce wewnętrznej. 
 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 07-2019EMIL - 07-2019EMIL - 06-2019EMIL - 06-2019EMIL - 05-2019EMIL - 05-2019EMIL - 04-2019EMIL - 04-2019Zobacz więcej publikacji