NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały wjezdne Driver-in SP80

Regały wjezdne Driver-in SP80
Regały wjezdne Driver-in SP80
Regały wjezdne Driver-in SP80
Regały wjezdne Driver-in SP80
Olejnik
DostawcaOlejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
MarkaOlejnik
Wysokość [mm]6000
Szerokość [mm]1200
Szerokość tunelu transportowego [mm]1550
Obciążenie na jednostkę paletową [kg]600
Obciążenie całkowite [kg]9000

Kontakt w sprawie oferty

Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
ul. Przedpole 1
02-241 Warszawa
+48 22 868 09 72
+ 48 22 868 09 73
www.olejnik.pl
info@olejnik.pl

Stosując regały wjezdne, istniejąca powierzchnia może być wykorzystana nawet w 90%. Jest to znacznie wyższy wskaźnik niż przy zastosowaniu regałów rzędowych. Regały stoją tuż obok siebie, drogi transportowe są ograniczone do minimum - wózek widłowy operuje bezpośrednio w regale. Dzięki tym charakterystykom wykorzystane są cenne rezerwy powierzchni magazynowej.

Regały wjezdne Sp80 łączą klasyczne regały Sp80 z dedykowanymi elementami regałów Drive-In tworząc prostą, zwarta konstrukcję. Specjalnie ukształtowane szyny belkowe służą jako prowadnice palet oraz jako szyny do składowania palet. Regały mogą być wykonane w wersji przejezdnej Drive Trough. Wjezdne regały opierają się na składowaniu blokowym, co pozwala na dobre wykorzystanie dostępnej powierzchni.

Ten system zapewnia dobre wykorzystanie powierzchni i stanowi idealne rozwiązanie, gdy jest ona bardzo droga. Obsługujący go wózek widłowy wjeżdża w tunele będące jednocześnie tunelami składowania palet jak i tunelami wjazdowymi. System ten jest doskonałym rozwiązaniem dla składowania towarów jednorodnych o szybkiej rotacji. Wjezdne regały paletowe stosuje się tam gdzie najbardziej zależy nam na maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni magazynowej, a ograniczony dostęp do każdej z palet nie jest znaczącym problemem. Firma Olejnik Systemy Magazynowe jest dostawcą regałów oraz przygotowuje analizy ich zastosowania w konkretnych przedsięwzięciach.

Nasza firma powstała w 2001 roku. Specjalizujemy się w systemach regałów wysokiego składowania i w systemach transportu bliskiego. Wykonujemy wariantowe projekty, doradzamy przy wyborze rozwiązań, jesteśmy przy dostawie, prowadzimy montaż i uczestniczymy w odbiorze. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dokonujemy przeglądów regałów i szkolimy kadrę użytkownika – dzięki temu nasi Klienci chętnie realizują z nami kolejne inwestycje. Zależy nam na tym, aby dostarczane przez nas produkty wyróżniały się jakością i trwałością, dlatego współpracujemy z renomowanymi producentami.
Jesteśmy prężnie działającą firmą posiadajacą na swoim koncie duże przedsięwzięcia, m.in. największe chłodnie składowe w Polsce i Litwie. Wyróżnia nas rzetelność oraz elastyczność, a naszą ambicją jest zadowolenie i partnerskie stosunki z Klientami. Uczestniczymy w organizacjach branżowych – jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Techniki Magazynowej, ERF i FEM.
 
Zapraszamy do współpracy!
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji