NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Urządzenie mierząco-ważące ASP-LM-L

Urządzenie mierząco-ważące ASP-LM-L
Urządzenie mierząco-ważące ASP-LM-L
AMSORT

Kontakt w sprawie oferty

AMSORT Sp. z o.o.
ul. Batalionów Chłopskich 112
05-082 Stare Babice
+48 22 664 38 87
+48 22 664 38 89
www.amsort.com
amsort@amsort.com

Urządzenie ASP-LM służy do wykonywania automatycznych pomiarów wagi oraz wymiarów gabarytowych wszelkiego rodzaju ładunków transportowanych na przenośniku.

Jest to kompletny system zapewniający pomiar w locie, a dane są przedstawiane na ekranie. Wymagane informacje mogą być wysyłane do systemu WMS lub innej jednostki nadrzędnej.

Urządzenie znajduje zastosowanie szczególnie w branży kurierskiej, w centrach logistycznych i stacjach przeładunkowych.

Wariant ASP-LM-L urządzenia umożliwia dokładniejszy pomiar kształtu za pomocą skanera laserowego. Rozwiązanie pozwala zdigitalizować mierzony obiekt. Jego wersja cyfrowa (w postaci chmury punktów), pozwala na określenie gabarytów paczki. Możliwe jest zmierzenie paczki o dowolnej długości.

Opcje:

  • bazowania paczek w celu dodania dodatkowych urządzeń, np. etykieciarki;
  • automatyczny odczyt kodów;
  • dodanie programu statycznego;

Firma AMSORT Sp. z o.o. była obecna na polskim rynku od 1993 roku pod nazwą DERCO Sp. z o.o. Jest w czołówce wśród polskich producentów przenośników z profili aluminiowych. Oferuje kompletne systemy transportujące – przenośniki, systemy automatyzacji montażu, regały przepływowe, zintegrowane konstrukcje dystrybucyjno-sortujące, dźwigi przemysłowe.

Firma zajmuje się także dystrybucją elementów konstrukcyjnych takich systemów na zasadzie wyłączności: elastycznych taśm transportujących, taśm segmentowych z tworzywa i łańcuchów przenośnikowych, taśm siatkowych, rolek i listew rolkowych, elektrorolek, elektrobębnów, a także szczotek technicznych.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji