NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Wózek z napędem gazowym STILL RC 40-30 T

Wózek z napędem gazowym STILL RC 40-30 T
Wózek z napędem gazowym STILL RC 40-30 T
Wózek z napędem gazowym STILL RC 40-30 T
Wózek z napędem gazowym STILL RC 40-30 T
STILL
DostawcaStill Polska Sp. z o.o.
MarkaSTILL
Udźwig [kg]1600-2000
Wysokość podnoszenia [mm]3320
Szerokość korytarza roboczego [mm]4228

Kontakt w sprawie oferty

Still Polska Sp. z o.o.
ul. Składowa 6, Żerniki
62-023 Gądki
+ 48 61 66 86 100
+ 48 61 66 86 189
www.still.pl
info@still.pl

Łatwa konserwacja. W celu zapewnienia optymalnego dostępu do podzespołów na potrzeby przeprowadzenia konserwacji i serwisu należy ustawić w odpowiedniej pozycji szybę tylną, a następnie odryglować oraz otworzyć na oścież osłonę silnika. W ten sposób można szybko i bez trudu dostać się do wszystkich części wymagających konserwacji. Konserwację należy przeprowadzać przynajmniej co 500 roboczogodzin.

Przekładnia hydrauliczna.
 RC 40 wyposażony jest w hydrodynamiczne przeniesienie napędu, tzw. napęd przekładniowy. Tego typu napęd charakteryzuje się przede wszystkim wytrzymałością oraz niezawodnością.

Różnorodność zastosowań. RC 40 został opracowany z myślą o pokonywaniu średnich i długich odcinków. Również przejazdy z ładunkiem po nierównej nawierzchni nie stwarzają trudności, co jest zasługą dużego prześwitu podłużnego. Dzięki odporności na działanie czynników atmosferycznych RC 40 można również użytkować przy zmiennych warunkach pogodowych.

Wersja z napędem gazowym. RC 40 T jest to wersjia z napędem gazowym, przez co doskonale nadaje się do pracy w halach. Zaletą tej wersji wózka jest praktycznie bezzapachowa eksploatacja oraz niewielka emisja cząstek sadzy.

Dwupedałowy system sterowania. Standardowy dwupedałowy system sterowania jest szczególnie skuteczny w przypadku częstej zmiany kierunku jazdy, ponieważ umożliwia on łatwe, płynne i szybkie manewrowanie. Kolejną zaletą w kontekście bezpieczeństwa jest to, że ręce operatora wózka są zawsze na kierownicy.

Zalety RC 40

  • Wytrzymały i niezawodny napęd przekładniowy
  • Większe bezpieczeństwo dzięki funkcji MoveControl
  • Łatwa obsługa dzięki zastosowaniu pedału łączącego funkcję pełzania i hamowania
  • Dobra widoczność dzięki panoramicznemu masztowi oraz panoramicznej szyby
  • Ergonomiczne stanowisko pracy operatora zapewniające wysoki komfort pracy
  • Znaczne odciążenie operatora poprzez redukcję drgań mechanicznych
  • Szybki i łatwy dostęp do silnika w celu przeprowadzenia prac serwisowych

Firma Still należy do grona najbardziej innowacyjnych dostawców kompleksowych rozwiązań w zakresie wózków widłowych, ciągników oraz najnowocześniejszej techniki magazynowej i przyszłościowych usług. W samej tylko Europie ponad 6.000 wykwalifikowanych pracowników z działów rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisu uczestniczy w spełnianiu wymagań klientów na całym świecie.

Kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa są wysokojakościowe produkty, które sięgają od specyficznych dla danej branży kompleksowych rozwiązań dla dużych i małych przedsiębiorstw do wspomaganych komputerowo programów logistycznych do efektywnego zarządzania magazynem i przepływem materiałów. Still Polska w pełni korzysta z doświadczenia centrali, oferując na wysokiej jakości produkty i usługi serwisowe, dając klientom to co najlepsze w logistyce wewnętrznej. 
 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020Zobacz więcej publikacji