NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Opona Trelleborg Rota

Opona Trelleborg Rota
Opona Trelleborg Rota
Trelleborg
MarkaTRELLEBORG
DostawcaTrelleborg Industries Polska Sp. z o.o.
Nazwa handlowaRota
czarneTak
szare niebrudząceTak

Kontakt w sprawie oferty

Trelleborg Industries Polska Sp. z o.o.
ul. A.Struga 66
90-557 Łódź
+48 42 293 05 37
+48 42 293 05 39
www.trelleborg.com.pl
tws.poland@trelleborg.com

Dziś ROTA stanowi kombinację prawie 100 lat tradycji "Technologii Niemieckiej" oraz najnowszych innowacji w materiałoznawstwie polimerowym produkowaną w laboratoriach badawczo-rozwojowych Trelleborg.

Jako marka premium firmy Trelleborg, Rota reprezentuje najwyższą jakość produktów, dostarczając maksymalną niezawodność i wysoką wydajność.

Cała gama produktów została opracowana w ścisłej współpracy z producentami wózków widłowych, aby w pełni zaspokoić surowe wymagania rynku OEM.

Cztery światowe ośrodki rozwojowo-badawcze pozwoliły oponom Rota na korzystanie z najnowszych technologii, takich jak zaawansowane badania w nanoskali: nanotechnologie, działanie w skali atomowej, które są stosowane dla łączenia badań w celu uzyskania wyższej sprawności energetycznej i udoskonalonej odporności na ścieranie.

Co więcej, zespół doświadczonych inżynierów ma za zadanie kontrolować zastosowanie produktu podczas użytkowania i badaniach ankietowych.

Globalne zasoby Trelleborg pozwalają nam sprostać każdemu wyzwaniu i spełnić wszystkie wymagania naszych klientów.

Dziedzictwo genetyczne Rota: technologia i osiągi.

Główne cechy:

  • Duży udźwig
  • Mieszanka bieżnika odporna na abrazję
  • Dobra przyczepność i doskonała trakcja
  • Długi średni okres żywotności opony
  • Przedłużone zużycie
  • Chłodne przebiegi, wytwarzanie ciepła zredukowane aż do 10%
  • Niskie opory toczenia dla zmniejszonego zużycia energii
  • Dobra stabilność
  • Bezolejowa mieszanka gumowa jest zgodna z Dyrektywą UE

Dostępne Mieszanki:
NATUR - Mieszanka niebrudząca, która nie pozostawia śladów opon na żadnej powierzchni. Mieszanka ta jest zaprojektowania zwłaszcza do użycia na delikatnym podłożu. Nie jest przewodnikiem elektrycznym i nie jest antystatyczna. Pojazdy wyposażone w opony z tej mieszanki powinny być uziemione, jeśli mają pracować w miejscach łatwopalnych lub gdzie zachodzi ryzyko wybuchu.

ELF - Ta mieszanka przewodząca elektryczność zaprojektowana jest do użycia w miejscach łatwopalnych lub gdzie zachodzi ryzyko wybuchu. Przewodność jest zgodna z wytycznymi Wdk-nr 110, klasa 1. Opony ELF oznaczone są czerwoną błyskawicą na żółtej etykiecie.

Special Order - Na żądanie dostępne są różne mieszanki.

Dostępne wzory bieżnika:

VP15.jpg                VP20.jpg               GP.jpg
      VP-15                              VP-20                               GP

M.jpg                LR.jpg               FL.jpg
          M                                     LR                                   FL

Trelleborg Wheel Systems jest wiodącym, światowym dostawcą opon, felg oraz kompletnych kół do pojazdów używanych w rolnictwie, leśnictwie, wózkach widłowych i innych urządzeniach przemysłowych. Dział opon przemysłowych dostarcza opony i felgi dla najważniejszych producentów wózków widłowych na pierwsze wyposażenie oraz na rynek wymiany. Firma posiada globalną strukturę sprzedaży, jednak główne rynki to Europa i Ameryka Północna.

W 1993 roku został założony Trelleborg Industries Polska z siedzibą w Łodzi i magazynem w pobliskim Zgierzu. Swym zasięgiem działania, Trelleborg Industries Polska obejmuje rynek polski i krajów bałtyckich.
 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 11-2017EMIL - 11-2017EMIL - 10-2017EMIL - 10-2017EMIL - 09-2017EMIL - 09-2017EMIL - 08-2017EMIL - 08-2017Zobacz więcej publikacji