NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

ERGONOMICZNY JOYSTICK ERGOLOGIC W SERII TX

UniCarriers PM Joystick TX_Ergologic

Kontakt w sprawie oferty

POLSAD Jacek Korczak
ul. Holenderska 14
99-300 Kutno
+48 24 254 92 46
+48 24 254 44 02
http://www.unicarrierspolska.pl/
dystrybucja@polsad.net.pl

Od października 2018 roku wózki widłowe z przeciwwagą nowej serii TX będą pierwszymi modelami dostępnymi z ergonomicznym joystickiem Ergologic.

Ergologic uzupełnia istniejące opcje sterowania dostępne w serii TX tj.: Joystick-Fingertip z dźwigniami oddzielnymi, Joystick-Fingertip z dźwignią mono i mechaniczne dźwignie.

Nowy joystick został zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami ergonomicznymi i w przyszłości będzie oferowany dla wszystkich pojazdów z portfolio wózków widłowych z przeciwwagą. Operatorzy mogą używać joysticka do obsługi wszystkich funkcji hydraulicznych wózka widłowego przy minimalnym wysiłku. Dzięki Ergologic UniCarriers znacząco poprawia ergonomiczny design w wózkach widłowych z przeciwwagą.

Joystick Ergologic jest już standardowym wyposażeniem wózków wysokiego składowania Reach Truck z serii TERGO® firmy UniCarriers. Obecnie producent wprowadza stopniowo swoje ergonomiczne rozwiązanie do wózków widłowych z przeciwwagą. Operator czołowego wózka widłowego będzie teraz korzystać z tego samego standardu ergonomicznego, co rodzina wózków wysokiego składowania Reach Truck TERGO®.

Wielofunkcyjny joystick stanowi dla operatora komfortową jednostkę sterującą, wyposażoną we wszystkie funkcje konwencjonalnej dźwigni. Obejmują one podnoszenie, opuszczanie, przechylanie i przesuwanie wideł na boki. Dodatkowe funkcje są dostępne na dźwigniach jako poziomowanie wideł. Ruchy, które użytkownik wykonuje za pomocą joysticka, odzwierciedlają rzeczywiste ruchy wózka widłowego, dzięki czemu obsługa jest bardzo intuicyjna i logiczna.

Od momentu rozpoczęcia produkcji wózków widłowych ponad pół wieku temu firma UniCarriers (dawniej Nissan Forklift) projektuje i produkuje wysokowydajne oraz innowacyjne urządzenia do przeładunku towarów. 

UniCarriers wykorzystując swą przewagę technologiczną stał się liderem w dziedzinie projektowania wózków widłowych - od najlepszych rozwiązań silników i układów elektrycznych po bezpieczeństwo, komfort i wydajność pracy operatora.

UniCarriers oferuje pełną gamę urządzeń do przeładunku towarów jak:

  • spalinowe wózki widłowe czołowe z silnikami LPG i Diesel o udźwigu od 1,5 do 10,0 ton;
  • trzy i czterokołowe wózki widłowe czołowe z napędem elektryczne o udźwigu od 1,25 do 3,5 ton;
  • urządzenia techniki magazynowej (wózki unoszące, podnośnikowe, kompletacyjne i wysokiego składowania).

Od sierpnia 2012 autoryzowanym importerem wózków widłowych UniCarriers jest firma POLSAD Jacek Korczak, która od 2000 roku była dealerem marki Nissan Forklift szczycąc się najlepszymi wynikami sprzedaży w całej sieci. We współpracy z  naszymi Partnerami zapewniamy Klientom najlepsze doradztwo handlowe przy wyborze maszyn, jak i optymalne wsparcie techniczne.

Profesjonaliści zasługują na profesjonalną obsługę.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji