NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

STILL FM-4W

STILL FM-4W
STILL FM-4W
STILL FM-4W
STILL FM-4W
STILL
DostawcaStill Polska Sp. z o.o.
MarkaSTILL
NapędElektryczny
Udźwig [kg]2000-2500
Wysokość podnoszenia [mm]9000

Kontakt w sprawie oferty

Still Polska Sp. z o.o.
ul. Składowa 6, Żerniki
62-023 Gądki
+ 48 61 66 86 100
+ 48 61 66 86 189
www.still.pl
info@still.pl

Czterokierunkowy wózek z przesuwnym masztem FM-4W jest wózkiem uniwersalnym, przeznaczonym przede wszystkim do transportu i składowania długich ładunków, ale także standardowych palet i zbiorników.

Ze względu na swoją czterokierunkową konstrukcję umożliwia ekonomiczne wykorzystanie powierzchni magazynowych przy zredukowanych korytarzach roboczych.

Stanowisko operatora

  • Regulowana pozycja kierownicy oraz wzdłużny przesuw fotela umożliwiają indywidualne dopasowanie pozycji roboczej.
  • Komfortowy fotel z możliwością dostosowania do wagi operatora, z hydrauliczną amortyzacją i funkcją pochylania (do 15 °). Kształt fotela utrzymuje ciało operatora w stałej pozycji, nie powodującej zmęczenia. Wózek rusza z miejsca dopiero po naciśnięciu przycisku nożnego.
  • Maszt panoramiczny, dobra widoczność dookoła wózka oraz zoptymalizowana pod kątem widoczności osłona dachu operatora zapewniają operatorowi optymalną widoczność.
  • Sterowanie poprzez cztery ergonomiczne, pojedyncze dźwignie.
  • Komfortowy, tapicerowany podłokietnik do podparcia ręki przy obsłudze wózka.

Firma Still należy do grona najbardziej innowacyjnych dostawców kompleksowych rozwiązań w zakresie wózków widłowych, ciągników oraz najnowocześniejszej techniki magazynowej i przyszłościowych usług. W samej tylko Europie ponad 6.000 wykwalifikowanych pracowników z działów rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisu uczestniczy w spełnianiu wymagań klientów na całym świecie.

Kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa są wysokojakościowe produkty, które sięgają od specyficznych dla danej branży kompleksowych rozwiązań dla dużych i małych przedsiębiorstw do wspomaganych komputerowo programów logistycznych do efektywnego zarządzania magazynem i przepływem materiałów. Still Polska w pełni korzysta z doświadczenia centrali, oferując na wysokiej jakości produkty i usługi serwisowe, dając klientom to co najlepsze w logistyce wewnętrznej. 
 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 08-2020EMIL - 08-2020EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020Zobacz więcej publikacji