NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Wózek wysokiego składowania STILL FM-X 12

Wózek wysokiego składowania STILL FM-X 12
Wózek wysokiego składowania STILL FM-X 12
DostawcaStill Polska Sp. z o.o.
Udźwig [kg]1250-1500
Wysokość podnoszenia [mm]2900-6750

Kontakt w sprawie oferty

Still Polska Sp. z o.o.
ul. Składowa 6, Żerniki
62-023 Gądki
+ 48 61 66 86 100
+ 48 61 66 86 189
www.still.pl
info@still.pl

Lepsze hamowanie: odzysk energii

Charakterystycznym elementem w wózkach elektrycznych firmy STILL jest inteligentne odzyskiwanie energii podczas procesu hamowania.

Energia kinetyczna wytwarzana podczas hamowania przemieniana jest przez generator w energię elektryczną i kierowana z powrotem do baterii. Tak samo wzorcowy jest potrójny układ hamulcowy: już po puszczeniu pedału jazdy aktywuje się hamulec generatorowy ("hamulec typu noga z gazu"). Po naciśnięciu przez operatora pedału hamulca, działanie hamulca generatorowego zostaje wzmocnione, a przy dalszym naciskaniu aktywuje się hydrauliczny hamulec koła napędowego. Maksymalne bezpieczeństwo dla ekonomicznej pracy.

Nowe napędy: mocne, czyste i szybkie

Nowe bezobsługowe napędy cechuje: zrywne, a równocześnie delikatne ruszanie z miejsca z obciążeniem, szybsze przyspieszanie oraz polepszona wydajność podczas przesuwania palet. Dzięki zwiększeniu maksymalnej prędkości jazdy do 14 km/h wózek pokonuje szybko i ekonomicznie nawet dłuższe odcinki drogi.

Praktycznym aspektem jest fakt, że silniki są optymalnie chronione przez brudem, kurzem i wilgocią poprzez całkowite zamknięcie w obudowie. Umieszczone są w miejscu ułatwiającym wykonanie wszelkich prac konserwacyjnych. Wystarczy kilka ruchów przy zdejmowaniu obudowy a wszystkie komponenty są łatwo i szybko dostępne.

Firma Still należy do grona najbardziej innowacyjnych dostawców kompleksowych rozwiązań w zakresie wózków widłowych, ciągników oraz najnowocześniejszej techniki magazynowej i przyszłościowych usług. W samej tylko Europie ponad 6.000 wykwalifikowanych pracowników z działów rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisu uczestniczy w spełnianiu wymagań klientów na całym świecie.

Kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa są wysokojakościowe produkty, które sięgają od specyficznych dla danej branży kompleksowych rozwiązań dla dużych i małych przedsiębiorstw do wspomaganych komputerowo programów logistycznych do efektywnego zarządzania magazynem i przepływem materiałów. Still Polska w pełni korzysta z doświadczenia centrali, oferując na wysokiej jakości produkty i usługi serwisowe, dając klientom to co najlepsze w logistyce wewnętrznej. 
 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020Zobacz więcej publikacji