NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regał wspornikowy

Regał wspornikowy
Regał wspornikowy
Regał wspornikowy
STORAX
DostawcaOlejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
MarkaSTORAX
Malowane proszkowotak
Jednostronnetak
Dwustronnetak
Profil wspornikaprostokątny
Mocowanie wspornikaspawany
Wysokość [mm]6000
Szerokość [mm]7500
Długość wspornika [mm]750

Kontakt w sprawie oferty

Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
ul. Przedpole 1
02-241 Warszawa
+48 22 868 09 72
+ 48 22 868 09 73
www.olejnik.pl
info@olejnik.pl

Wszechstronne możliwości dla magazynowania towarów o długich oraz o nieregularnych kształtach. Wszechmocny – to dobry sposób na określenie naszych regałów wspornikowych, ponieważ systemy regałow wspornikowych stworzone są do przechowywania wszelkich nietypowych ładunków.

Regał wspornikowy, to idealne rozwiązanie do magazynowania profili metalowych, taśm stalowych, rur, mebli, drewna, samochodów a także palet o nietypowych wymiarach.

Jakikolwiek rozmiar i kształt ma twój ładunek, nasz zespół zaprojektuje system, który pozwoli na jego bezpieczne magazynowanie. Chociaż regały wspornikowe idealnie przystosowane są do magazynowania dłużyc, niemniej jednak bardzo łatwo można je przystosować do każdego rodzaju składowanego towaru, nawet takich towarów jak samochody osobowe.

Nasza firma powstała w 2001 roku. Specjalizujemy się w systemach regałów wysokiego składowania i w systemach transportu bliskiego. Wykonujemy wariantowe projekty, doradzamy przy wyborze rozwiązań, jesteśmy przy dostawie, prowadzimy montaż i uczestniczymy w odbiorze. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dokonujemy przeglądów regałów i szkolimy kadrę użytkownika – dzięki temu nasi Klienci chętnie realizują z nami kolejne inwestycje. Zależy nam na tym, aby dostarczane przez nas produkty wyróżniały się jakością i trwałością, dlatego współpracujemy z renomowanymi producentami.
Jesteśmy prężnie działającą firmą posiadajacą na swoim koncie duże przedsięwzięcia, m.in. największe chłodnie składowe w Polsce i Litwie. Wyróżnia nas rzetelność oraz elastyczność, a naszą ambicją jest zadowolenie i partnerskie stosunki z Klientami. Uczestniczymy w organizacjach branżowych – jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Techniki Magazynowej, ERF i FEM.
 
Zapraszamy do współpracy!
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 05-2021EMIL - 05-2021EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021Zobacz więcej publikacji