NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

System szybkiego ładowania HOPPECKE trak_systemizer rapid

2020-08-24 12_52_57-trak _ systemizer rapid
HOPPECKE
DostawcaHoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.
MarkaHOPPECKE
Częstotliwość pracy100Hz

Kontakt w sprawie oferty

Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.
Logistyczna 10
63-006 Śródka
61 646 50 11
61 646 50 10
www.hoppecke.pl
biuro@hoppecke.pl
Trak | systemizer rapid jest zdecentralizowanym systemem szybkiego ładowania, składającym się ze zoptymalizowanego pod kątem zastosowania akumulatora kwasowo-ołowiowego z jednostką monitorującą akumulator i szybką ładowarką. Wszystkie elementy systemu są perfekcyjnie dopasowane, aby umożliwić pracę wielozmianową bez konieczności wymiany baterii.
Dzięki 3 godzinom i 45 minutom ładowania dziennie, klienci HOPPECKE mogą korzystać ze swojego pojazdu na trzy zmiany, pięć dni w tygodniu. Szybkie ładowanie jest zintegrowane z Państwa procesami i odbywa się w różnych, zdecentralizowanych lokalizacjach, na przykład podczas przerw i zmian, a także uwzględnia istniejące procesy produkcyjne. Nie tracą Państwo czasu w wyniku dojazdu do centralnej stacji ładowania, długich okresów ładowania lub wymiany baterii. Oznacza to, że można efektywniej wykorzystywać czas pracy i obchodzić się z większą ilością materiału. Brak centralnej stacji ładowania pozwala również zaoszczędzić na kosztach inwestycji, ponieważ oznacza to, że nie są wymagane drogie instalacje, takie jak instalacja systemów wentylacyjnych czy wymiana baterii. Oszczędzoną w ten sposób przestrzeń można wykorzystać na potrzeby procesu produkcyjnego. Ze względu na fakt, że przy korzystaniu z tego innowacyjnego systemu wystarczy jedna bateria, nie są potrzebne dodatkowe baterie, które są zazwyczaj wymagane, gdy system nie jest używany. Zapewnia to również szybki zwrot z inwestycji.

Trak | systemizer chroni Twój system szybkiego ładowania, a tym samym Twoją inwestycję: Na każdej baterii zainstalowana jest jednostka monitorująca baterie HOPPECKE. Urządzenie to monitoruje temperaturę, napięcie akumulatora, poziom elektrolitu i aktualny stan naładowania akumulatora. Informacje te są stale przekazywane do ładowarki, a odpowiednie algorytmy ładowania akumulatorów są dostosowywane w czasie rzeczywistym, aby zapewnić ochronę akumulatorów przed przegrzaniem i przeładowaniem.

Z wyprzedzeniem sprawdzamy dostosowanie systemu szybkiego ładowania dla danego zastosowania i zapewniamy rozwiązanie dostosowane do potrzeb klienta z perfekcyjnie dobranymi komponentami systemu. Chętnie udzielimy Państwu wsparcia na miejscu, aby zapewnić optymalne wykorzystanie naszego systemu.

Zalety:
 • Nie ma potrzeby uzupełniania wody
 • Niski koszt inwestycji
 • Wysoki przyrost wydajności
 • Redukcja kosztów operacyjnych
 • Szybkie osiągnięcie zwrotu z inwestycji (ROI)
 • Uzyskanie użytecznej powierzchni produkcyjnej i logistycznej
 • Zielony obraz z konkretnym wkładem w ochronę środowiska
 • Brak przestojów z powodu faz wychładzania
Typowe obszary zastosowania:
 • Maszyny jezdne
 • Pojazdy użytkowe
 • Pojazdy specjalnego przeznaczenia
 • Maszyny czyszczące
 • Platformy podnoszące
 • Pojazdy rekreacyjne

Firma Hoppecke jest obecna w Polsce nieprzerwanie od 1993 roku. Początkowo istniała pod nazwą A.L.V. HOPPECKE Batterien z siedzibą w Wałbrzychu i zatrudniała trzech pracowników, nie posiadała własnego serwisu. Po przeprowadzce do Poznania wynajęto nowe biura oraz większą przestrzeń magazynową i serwisową, zatrudniono nowych pracowników.

Celem firmy stał się rozwój, szczególnie na rynku baterii trakcyjnych. W niedługim czasie podjęte działania przyniosły oczekiwane skutki umożliwiając dalszy rozwój i zatrudnienie kolejnych osób. Zaczął rozwijać się Dział Baterii Stacjonarnych oraz przede wszystkim serwis, poszerzając zakres oferowanych usług oraz umożliwiając uniezależnienie się od serwisów zewnętrznych.

 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021Zobacz więcej publikacji