NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały wspornikowe STOW

Regały wspornikowe STOW
Regały wspornikowe STOW
Regały wspornikowe STOW
STOW
DostawcaSTOW Polska Sp. z o.o.
MarkaSTOW
Stal ocynkowanaopcjonalnie
Malowane proszkowotak
Jednostronnetak
Dwustronnetak
Profil wspornikaprostokątny
Wysokość [mm]6000
Szerokość [mm]6000
Długość wspornika [mm]700

Kontakt w sprawie oferty

STOW Polska Sp. z o.o.
ul. Przemysław Gintrowskiego 31
02-697 Warszawa
+48 22 647 06 51 53
+48 22 647 00 67
www.stow-group.com/pl
info.stow.pl@stow-group.com

Regały wspornikowe STOW, to szereg regałów wspornikowych do przechowywania długich przedmiotów. Oferujemy optymalne rozwiązania przechowywania dla ładunków od 50 do 2500 kg na ramie wspornikowe i dla większości typów długich przedmiotów.

Typowe długie przedmioty to rury plastikowe i metalowe, drewniane deski, profile stalowe.

Konstrukcja wykonana jest z profili stalowych (HEA lub IPE) w różnych rozmiarach.
Standardowe wykończenie to wysokiej jakość proszek epoksydowy dla zastosowań wewnątrz budynków lub ocynkowanie dla zastosowań na zewnątrz.

Cechy techniczne regałów wspornikowych:

  • Kolumna i podstawa regału wspornikowego są zespawane ze sobą lub połączone śrubami.
  • Kolumny o wysokości do 9 metrów, perforowane co 100 mm (opcjonalnie co 50 mm).
  • Odpowiednie do obsługi przez dźwig i wózek widłowy.
  • Ramiona regału wspornikowego są przykręcone i regulowane co 100mm, w zależności od rozmiaru przechowywanych towarów.
  • Długość ramienia od 600 do 2500 mm.

Firma Stow to wiodący dostawca systemów składowania. Naszą główną działalnością jest rozwijanie i produkcja najwyższej jakości systemów składowania przeznaczonych do palet lub towarów o małych gabarytach i towarów dłużycowych, jak również produkcja konstrukcji podestowych.

Stow to międzynarodowa firma, w której skład wchodzą trzy zakłady produkcyjne, firmy powiązane oraz rozległa sieć dystrybucji. Będąc częścią Grupy Averys jesteśmy w stanie spełnić Państwa potrzeby w ponad 40 krajach, wykorzystując do tego celu wiedzę zatrudnionych na całym świecie ponad 650 pracowników oraz zindywidualizowane, kreatywne rozwiązania inżynieryjne. Podstawową działalnością Grupy STOW jest rozwój oraz produkcja najwyższej jakości systemów regałowych do magazynowania towarów paletowych, drobnicowych, dłużycowych.

Inżynierowie firmy przygotowują również konstrukcje podestów jedno i wielopoziomowych oraz systemy automatycznie obsługiwane, zgodnie z potrzebami klientów. STOW Polska ma siedzibę w Warszawie, w terenie posiada cztery regionalne biura, w których doświadczona kadra jest do dyspozycji klientów.

Naszym celem jest zapewnienie wartości dodanej w zakresie magazynowych systemów półkowych i systemów składowania. Na przestrzeni ostatnich 40 lat nasza firma skupiała się na tworzeniu wysokiej jakości sprzętu w przystępnych cenach oraz zapewnianiu elastycznych rozwiązań systemowych.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 05-2019EMIL - 05-2019EMIL - 04-2019EMIL - 04-2019EMIL - 03-2019EMIL - 03-2019EMIL - 02-2019EMIL - 02-2019Zobacz więcej publikacji