NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały wielopiętrowe typu "Miniload" STOW

Regały wielopiętrowe typu
Regały wielopiętrowe typu
STOW
DostawcaSTOW Polska Sp. z o.o.
MarkaSTOW
SkładowaniePojemniki
UkładnicaAutomatyczna

Kontakt w sprawie oferty

STOW Polska Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 31
02-697 Warszawa
+48 22 647 06 51 53
+48 22 647 00 67
www.stow-group.com/pl
info.stow.pl@stow-group.com

Zautomatyzowany system przechowywania i odbioru typu “belkowego”, zwany systemem wielopiętrowym Miniload jest głownie używany do przechowywania kartonów i pojemników w dużych ilościach. System spełnia wymogi wielu integratorów systemu.

Używany jest do urządzeń obsługujących AS/RS wyposażonych w uchwyty boczne lub mechanizm ekstrakcyjny, wyciągający kartony lub pojemniki za ich przód lub tył. Pojemniki mogą być przechowywane na głębokości pojedynczej i podwójnej, w zależności od użytej techniki i wymaganej przepustowości systemu. Ścisłe regulacje FEM 9.832 są podstawa projektu, produkcji i tolerancji instalacji.

Konstrukcja oparta jest na systemie regałów paletowych Stow. Dedykowane belki przednie, belki tylne i panele głębokościowe są perforowane i profilowane na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych, co zapewnia wysoka jakość konieczna w takim rodzaju instalacji. Wszystkie komponenty są w pełni adaptowalne i spełniają wymagania instalacji.

W drugiej połowie 2019 roku zajmowaliśmy się scalaniem naszych marek i działań w jedną markę i jedną firmę.
 
Dzięki takiemu podejściu opartemu na „jednej marce i jednej firmie” umacniamy naszą pozycję globalnego lidera w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań magazynowych oferującego najbogatszy asortyment produktów oraz najkorzystniejsze położenie geograficzne. Nasze połączone siły pomogą nam w zapewnianiu klientom jeszcze lepszej obsługi w przyszłości.
 
Nasza podstawowa działalność polega na opracowywaniu konstrukcji antresolowych oraz najwyższej jakości systemów regałów do magazynowania towarów na paletach, towarów drobnych i przedmiotów długich.

Pragniemy zapewniać wartość dodaną w dziedzinie regałów i półek magazynowych. Od ponad 40 lat skupiamy się na wysokiej jakości elastycznych rozwiązaniach systemowych, które są w pełni zgodne z najnowszymi normami i przepisami.
 
Doskonałe położenie geograficzne zawdzięczamy 10 obiektom przemysłowym i 19 biurom handlowym, a także rozległej sieci dystrybucyjnej.
 
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji