NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały wielopiętrowe typu "Miniload" STOW

Regały wielopiętrowe typu
Regały wielopiętrowe typu
STOW
DostawcaSTOW Polska Sp. z o.o.
MarkaSTOW
SkładowaniePojemniki
UkładnicaAutomatyczna

Kontakt w sprawie oferty

STOW Polska Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 31
02-697 Warszawa
+48 22 647 06 51 53
+48 22 647 00 67
www.stow-group.com/pl
info.stow.pl@stow-group.com

Zautomatyzowany system przechowywania i odbioru typu “belkowego”, zwany systemem wielopiętrowym Miniload jest głownie używany do przechowywania kartonów i pojemników w dużych ilościach. System spełnia wymogi wielu integratorów systemu.

Używany jest do urządzeń obsługujących AS/RS wyposażonych w uchwyty boczne lub mechanizm ekstrakcyjny, wyciągający kartony lub pojemniki za ich przód lub tył. Pojemniki mogą być przechowywane na głębokości pojedynczej i podwójnej, w zależności od użytej techniki i wymaganej przepustowości systemu. Ścisłe regulacje FEM 9.832 są podstawa projektu, produkcji i tolerancji instalacji.

Konstrukcja oparta jest na systemie regałów paletowych Stow. Dedykowane belki przednie, belki tylne i panele głębokościowe są perforowane i profilowane na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych, co zapewnia wysoka jakość konieczna w takim rodzaju instalacji. Wszystkie komponenty są w pełni adaptowalne i spełniają wymagania instalacji.

Firma Stow to wiodący dostawca systemów składowania. Naszą główną działalnością jest rozwijanie i produkcja najwyższej jakości systemów składowania przeznaczonych do palet lub towarów o małych gabarytach i towarów dłużycowych, jak również produkcja konstrukcji podestowych.

Stow to międzynarodowa firma, w której skład wchodzą trzy zakłady produkcyjne, firmy powiązane oraz rozległa sieć dystrybucji. Będąc częścią Grupy Averys jesteśmy w stanie spełnić Państwa potrzeby w ponad 40 krajach, wykorzystując do tego celu wiedzę zatrudnionych na całym świecie ponad 650 pracowników oraz zindywidualizowane, kreatywne rozwiązania inżynieryjne. Podstawową działalnością Grupy STOW jest rozwój oraz produkcja najwyższej jakości systemów regałowych do magazynowania towarów paletowych, drobnicowych, dłużycowych.

Inżynierowie firmy przygotowują również konstrukcje podestów jedno i wielopoziomowych oraz systemy automatycznie obsługiwane, zgodnie z potrzebami klientów. STOW Polska ma siedzibę w Warszawie, w terenie posiada cztery regionalne biura, w których doświadczona kadra jest do dyspozycji klientów.

Naszym celem jest zapewnienie wartości dodanej w zakresie magazynowych systemów półkowych i systemów składowania. Na przestrzeni ostatnich 40 lat nasza firma skupiała się na tworzeniu wysokiej jakości sprzętu w przystępnych cenach oraz zapewnianiu elastycznych rozwiązań systemowych.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020Zobacz więcej publikacji