NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały wielopiętrowe typu "Miniload" STOW

Regały wielopiętrowe typu
Regały wielopiętrowe typu
STOW
DostawcaSTOW Polska Sp. z o.o.
MarkaSTOW
DostawcaSTOW Polska Sp. z o.o.
SkładowaniePojemniki
UkładnicaAutomatyczna

Kontakt w sprawie oferty

STOW Polska Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 31
02-697 Warszawa
+48 22 647 06 51 53
+48 22 647 00 67
www.stowpolska.pl
info.stow.pl@stow-group.com

Zautomatyzowany system przechowywania i odbioru typu “belkowego”, zwany systemem wielopiętrowym Miniload jest głownie używany do przechowywania kartonów i pojemników w dużych ilościach. System spełnia wymogi wielu integratorów systemu.

Używany jest do urządzeń obsługujących AS/RS wyposażonych w uchwyty boczne lub mechanizm ekstrakcyjny, wyciągający kartony lub pojemniki za ich przód lub tył. Pojemniki mogą być przechowywane na głębokości pojedynczej i podwójnej, w zależności od użytej techniki i wymaganej przepustowości systemu. Ścisłe regulacje FEM 9.832 są podstawa projektu, produkcji i tolerancji instalacji.

Konstrukcja oparta jest na systemie regałów paletowych Stow. Dedykowane belki przednie, belki tylne i panele głębokościowe są perforowane i profilowane na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych, co zapewnia wysoka jakość konieczna w takim rodzaju instalacji. Wszystkie komponenty są w pełni adaptowalne i spełniają wymagania instalacji.

STOW Polska Sp. z o.o. jest częścią Grupy STOW, która wchodzi w skład notowanej na szwajcarskiej giełdzie grupy Kardex AG/Kardex Remstar International Group. Podstawową działalnością Grupy STOW jest rozwój oraz produkcja najwyższej jakości systemów regałowych do magazynowania towarów paletowych, drobnicowych, dłużycowych.

Inżynierowie firmy przygotowują również konstrukcje podestów jedno i wielopoziomowych oraz systemy automatycznie obsługiwane, zgodnie z potrzebami klientów. STOW Polska ma siedzibę w Warszawie, w terenie posiada cztery regionalne biura, w których doświadczona kadra jest do dyspozycji klientów.

Produkty firmy powstają w trzech w pełni zautomatyzowanych zakładach, w przyzakładowych pracowniach projektowo-badawczych produkty STOW są cały czas unowocześniane. Oferowane systemy i rozwiązania znajdują nabywców na rynkach Europy, Azji, USA oraz Australii.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2018EMIL - 12-2018EMIL - 11-2018EMIL - 11-2018EMIL - 10-2018EMIL - 10-2018EMIL - 09-2018EMIL - 09-2018Zobacz więcej publikacji