NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regał karuzelowy EUROT

Regał karuzelowy EUROT
PROMAG
DostawcaPROMAG S.A.
MarkaPROMAG
Wysokość [mm]9000
Szerokość [mm]1200
Głębokość [mm]1200
Prędkość max. w korytarzu rob. [m/s]0
Wielkość pojemnika [mm]0

Kontakt w sprawie oferty

PROMAG S.A.
ul. Romana Maya 11
61-371 Poznań
+48 61 655 82 00
+48 61 655 82 03
www.promag.pl
promag@promag.pl

Ze względu na powszechny nacisk na obniżenie kosztów magazynowania, coraz większą popularnością cieszą się regały automatyczne. Regały karuzelowe EUROT, zwane paternoster idealnie nadają się do archiwizacji dokumentów w pomieszczeniach o niewielkich gabarytach oraz do magazynowania części zamiennych, półfabrykatów i narzędzi.

Ze względu na powszechny nacisk na obniżenie kosztów magazynowania, coraz większą popularnością cieszą się regały automatyczne, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni przy minimalnym zaangażowaniu zasobów ludzkich.

PROMAG S.A. oferuje swoim Klientom różne rozwiązania regałów automatycznych, a w tym regały karuzelowe EUROT, zwane paternoster, które idealnie nadają się do archiwizacji dokumentów w pomieszczeniach o niewielkich gabarytach oraz do magazynowania części zamiennych, półfabrykatów i narzędzi.

Regał karuzelowy pozwala na znaczną oszczędność powierzchni składowania przy zachowaniu ograniczonego dostępu do składowanych elementów. Dzięki temu, że ruchome półki regału karuzelowego EUROT są obudowane składowane towary nie brudzą się.

Regał EUROT zapewnia szybki dostęp do potrzebnych towarów, gdyż ruchome półki poruszają się zarówno w kierunku zgodnym, jak i przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. O ich kierunku obrotu decyduje najkrótsza możliwa droga półki do operatora.

Praca regału EUROT jest sterowana za pomocą komputerów co eliminuje do minimum możliwość pomyłki człowieka. Regały EUROT mogą pracować jako samodzielne jednostki bądź być zintegrowane z systemem WMS.

Firma PROMAG S.A. działa na polskim rynku logistyki wewnętrznej od prawie 35 lat. Dewizą firmy jest kompleksowa obsługa Klientów w zakresie doradztwa, projektowania, dostawy, montażu, serwisu i przeglądów okresowych oferowanych urządzeń.

W ofercie firmy PROMAG S.A.  Klienci znajdą wszystko to, co jest niezbędne do sprawnego funkcjonowania magazynu i transportu wewnętrznego, a więc regały, wózki, doki przeładunkowe, suwnice, żurawie, dźwigniki, wciągniki, urządzenia i materiały do pakowania, palety, pojemniki, drabiny oraz meble metalowe.

Prawie na samym początku istnienia firmy zrodziła się idea, aby być jak najbliżej Klientów. W chwili obecnej sieć sprzedaży firmy to 10 Oddziałów i Centrala w Poznaniu.
 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 02-2019EMIL - 02-2019EMIL - 01-2019EMIL - 01-2019EMIL - 12-2018EMIL - 12-2018EMIL - 11-2018EMIL - 11-2018Zobacz więcej publikacji