NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Podesty Wolnostojące DEXION

Podesty Wolnostojące DEXION
Podesty Wolnostojące DEXION
Podesty Wolnostojące DEXION
Podesty Wolnostojące DEXION
Podesty Wolnostojące DEXION
Podesty Wolnostojące DEXION
DEXION
DostawcaDexion Polska Sp. z o. o.
MarkaDEXION
Obciążenie[kg/m2]500
PrzeznaczenieDowolne
Wysokość podestuProjektowa

Kontakt w sprawie oferty

Dexion Polska Sp. z o. o.
Ul. Wenecka 12
03-244 Warszawa
+48 22 295 08 00
+48 22 295 08 10
www.dexionpolska.pl
info@dexionpolska.pl

Podesty wolnostojące Dexion umożliwiają, w sposób ekonomiczny, stworzenie dodatkowej powierzchni w istniejących budynkach.

Lekka w swojej konstrukcji, ale wytrzymała struktura słupów i belek podporowych, umożliwia budowę bardzo wytrzymałych podłóg. Standardowe obciążenie do 1000 kg/m2 i rozstaw słupów do 10m, czyni podesty Dexion odpowiednimi dla każdego użytkownika.

Dostępne z wysokiej jakości schodami, stabilnymi poręczami i 3 różnymi typami bramek paletowych, podesty Dexion są doskonałą ekonomiczną alternatywą dla konstrukcji z betonu. Podłogi pomostowe Dexion umożliwiają również łatwy demontaż i wprowadzanie zmian konstrukcyjnych.

Podłogi podestowe Dexion to:

 • Rozwiązanie bardziej ekonomiczne niż konstrukcje betonowe
 • Łatwość i szybkość montażu
 • Możliwość demontażu, przenoszenia i rekonfiguracji
 • Łatwość montażu w istniejących budynkach
 • Przepuszczanie światła z podłogami z kratownicy
 • Konstrukcja wolnostojąca, nie obciąża słupów budynku
 • Minimalne dodatkowe obciążenie fundamentów budynku

Akcesoria

Poręcze

Pracownicy muszą pracować w bezpiecznym środowisku. Bardzo ważnym aspektem jest więc zapewnienie stabilnych poręczy wokół każdej podniesionej podłogi, zgodnych ze wszelkimi obowiązującymi normami i przepisami.

• Poręcze są trwale zamocowane do podłogi.
• Poręcze składają się z poręczy górnej, belki środkowej i listwy przypodłogowej.
• Wszystkie otwarcia mocowane w poręczach są zabezpieczone.

Poręcze podestów Dexion nie tylko spełniają wszystkie te wymagania, ale są również ergonomicznie wyprofilowane bez ostrych elementów czy krawędzi. Wszystkie narożniki są zaokrąglone, poręcz zapewnia mocny uchwyt a całość jest zabezpieczona wytrzymałymi na zarysowania farbami proszkowymi.

Schody

Schody są dopasowane do poręczy podestów. Posiadają własne poręcze po obu stronach, tworzące bezpieczne klatki schodowe. Dostępne są schody w różnych szerokościach, o różnych kątach nachylenia i z różnymi typami stopni.

Bramki paletowe

Bramka uchylna zapewnia solidne zabezpieczenie. Ponieważ bramka zamyka się automatycznie dzięki wbudowanemu w zawiasy systemowi sprężynowemu, jest zawsze bezpiecznie zamknięta. Wstawiając paletę, operator wózka przepycha nią uchylną bramkę, kiedy paleta jest zabierana bramka zamyka się automatycznie.

Bramka podnoszona zapewnia największe bezpieczeństwo, niezależnie czy jest otwarta czy zamknięta, zawsze będzie zabezpieczona.

Windy przemysłowe

Zamiast lub w połączeniu z bramkami paletowymi, można efektywnie transportować towary windami. Szyby wind są zabezpieczone siatkami a same windy można przywoływać z każdego poziomu. Posiadają one różne funkcje zabezpieczające, opcje i możliwości. Są dostępne w różnych klasach wagowych i rozmiarowych.

Jak wybrać odpowiednią podłogę?

Zarówno w konstrukcjach podestowych, wielopoziomowych półkowych jak i paletowych, istnieje bardzo wiele dostępnych rodzajów podłóg.

Bardzo ważne są zarówno częstotliwość użytkowania, wymagania przeciw pożarowe jak i obecność lub brak urządzeń transportu wewnętrznego.

Płyty podłogowe wiórowe (grubość 38 mm.)

Dostępne i trwałe rozwiązanie standardowe. Opcjonalnie dostępne z białym wykończeniem dla optymalnego odbijania światła. Powierzchnia górna może pozostać surowa lub wykończona powłokami antypoślizgowymi lub dekoracyjnymi.

Kratownice stalowe

Korzyścią zastosowania podłóg z kratownic jest możliwość doświetlania światłem dziennym niższych poziomów. Inspekcja ppoż. może niekiedy wymagać takich podłóg w obiektach z detektorami dymu i spryskiwaczami. Stalowe kratownice są bardzo wytrzymałe, trwałe w użytkowaniu i odpowiednie do stosowania z wózkami transportowymi (przy zastosowaniu gęstych oczek).

Firma Dexion Polska jest częścią CONSTRUCTOR GROUP AS z siedzibą w Oslo, Norwegia. Grupa Constructor powstała w 1996 roku po połączeniu firm Kasten-Hovik i Electrolux Constructor.
Jesteśmy jednym z trzech największych europejskich producentów wyposażenia magazynowego i największym producentem wyposażenia do biur, archiwów i muzeów.

Oferta firmy obejmuje wszystko co w chwili obecnej jest oferowane na światowym rynku wyposażenia magazynowego i archiwizacyjnego:

 • Regały paletowe: standardowe, wjezdne, przepływowe i przesuwne.
 • Regały półkowe: parterowe, wielopoziomowe, wysokiego składowania.
 • Regały wysięgnikowe do składowania dłużyc i blach
 • Regały automatyczne: IPN, HOCA, TORNADO.
 • Regały do archiwizacji dokumentów: stacjonarne, przesuwne ręczne i elektryczne oraz przesuwne piętrowe i automatyczne
 • Systemy przenośników rolkowych oraz szeroką gamę akcesoriów dostępnych do wszystkich z wymienionych typów

Wszystkie wyroby produkowane są we własnych 7 fabryka, posiadających ponad 90.000 m2 powierzchni produkcyjnej, strategicznie rozmieszczonych w Norwegii, Niemczech, Holandii, Finlandii, Rumuni, Anglii i Rosji. Produkty dystrybuowane są za pośrednictwem własnych biur sprzedaży w 21 krajach oraz ponad 180 współpracujących dystrybutorów w 70 krajach.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 01-2020EMIL - 01-2020EMIL - 12-2019EMIL - 12-2019EMIL - 11-2019EMIL - 11-2019EMIL - 10-2019EMIL - 10-2019Zobacz więcej publikacji