NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

System regałów przesuwnych- mobilne rozwiązania od STOW

System regałów przesuwnych- mobilne rozwiązania od STOW
System regałów przesuwnych- mobilne rozwiązania od STOW
STOW
DostawcaSTOW Polska Sp. z o.o.
MarkaSTOW
Zabezpieczenie fotoelektryczneFotokomórka
Zabezpieczenie mechanicznePrzycisk

Kontakt w sprawie oferty

STOW Polska Sp. z o.o.
ul. Przemysław Gintrowskiego 31
02-697 Warszawa
+48 22 647 06 51 53
+48 22 647 00 67
www.stow-group.com/pl
info.stow.pl@stow-group.com

Kiedy potrzebne jest funkcjonalne ułożenie towarów na pólkach przy wysokim stopniu dostępności do przechowywanych produktów, najlepszym rozwiązaniem mogą okazać się regały przesuwne, zwłaszcza gdy przestrzeń magazynowa jest kosztowna, na przykład w chłodniach.

System regałów przesuwnych składa się z konwencjonalnych regałów paletowych instalowanych na ruchomych bazach, co umożliwia otwieranie i zamykanie korytarzy roboczych. Przy zastosowaniu regałów przesuwnych możliwe jest zaoszczędzenie do 40% przestrzeni magazynu w porównaniu do standardowych rozwiązań. Regały przesuwne oszczędzają znacznie przestrzeń, ponieważ liczba korytarzy ograniczona jest do minimum.

Podstawowe cechy

  • Regalami przesuwnymi steruje sie ręcznie lub automatycznie poprzez zintegrowany system RF. Możemy zaadaptować oprogramowanie PLC do potrzeb klienta lub połączyć je z systemem komputerowym klienta.
  • Bezpieczeństwo gwarantuje system fotoelektryczny, zamontowany na każdym regale wzdłuż i z przodu instalacji. Jest on zgodny z dyrektywami europejskimi dotyczącymi bezpieczeństwa pracy z maszynami.
  • Dodanie miejsc „pick and depo sit” może zwiększyć wydajność obsługi regałów przesuwnych.
  • System regałów przesuwnych porusza sie na szynach zainstalowanych w posadzce betonowej

Firma Stow to wiodący dostawca systemów składowania. Naszą główną działalnością jest rozwijanie i produkcja najwyższej jakości systemów składowania przeznaczonych do palet lub towarów o małych gabarytach i towarów dłużycowych, jak również produkcja konstrukcji podestowych.

Stow to międzynarodowa firma, w której skład wchodzą trzy zakłady produkcyjne, firmy powiązane oraz rozległa sieć dystrybucji. Będąc częścią Grupy Averys jesteśmy w stanie spełnić Państwa potrzeby w ponad 40 krajach, wykorzystując do tego celu wiedzę zatrudnionych na całym świecie ponad 650 pracowników oraz zindywidualizowane, kreatywne rozwiązania inżynieryjne. Podstawową działalnością Grupy STOW jest rozwój oraz produkcja najwyższej jakości systemów regałowych do magazynowania towarów paletowych, drobnicowych, dłużycowych.

Inżynierowie firmy przygotowują również konstrukcje podestów jedno i wielopoziomowych oraz systemy automatycznie obsługiwane, zgodnie z potrzebami klientów. STOW Polska ma siedzibę w Warszawie, w terenie posiada cztery regionalne biura, w których doświadczona kadra jest do dyspozycji klientów.

Naszym celem jest zapewnienie wartości dodanej w zakresie magazynowych systemów półkowych i systemów składowania. Na przestrzeni ostatnich 40 lat nasza firma skupiała się na tworzeniu wysokiej jakości sprzętu w przystępnych cenach oraz zapewnianiu elastycznych rozwiązań systemowych.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2019EMIL - 03-2019EMIL - 02-2019EMIL - 02-2019EMIL - 01-2019EMIL - 01-2019EMIL - 12-2018EMIL - 12-2018Zobacz więcej publikacji