NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

System regałów przesuwnych- mobilne rozwiązania od STOW

System regałów przesuwnych- mobilne rozwiązania od STOW
System regałów przesuwnych- mobilne rozwiązania od STOW
STOW
DostawcaSTOW Polska Sp. z o.o.
MarkaSTOW
DostawcaSTOW Polska Sp. z o.o.
Zabezpieczenie fotoelektryczneFotokomórka
Zabezpieczenie mechanicznePrzycisk

Kontakt w sprawie oferty

STOW Polska Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 31
02-697 Warszawa
+48 22 647 06 51 53
+48 22 647 00 67
www.stowpolska.pl
info.stow.pl@stow-group.com

Kiedy potrzebne jest funkcjonalne ułożenie towarów na pólkach przy wysokim stopniu dostępności do przechowywanych produktów, najlepszym rozwiązaniem mogą okazać się regały przesuwne, zwłaszcza gdy przestrzeń magazynowa jest kosztowna, na przykład w chłodniach.

System regałów przesuwnych składa się z konwencjonalnych regałów paletowych instalowanych na ruchomych bazach, co umożliwia otwieranie i zamykanie korytarzy roboczych. Przy zastosowaniu regałów przesuwnych możliwe jest zaoszczędzenie do 40% przestrzeni magazynu w porównaniu do standardowych rozwiązań. Regały przesuwne oszczędzają znacznie przestrzeń, ponieważ liczba korytarzy ograniczona jest do minimum.

Podstawowe cechy

  • Regalami przesuwnymi steruje sie ręcznie lub automatycznie poprzez zintegrowany system RF. Możemy zaadaptować oprogramowanie PLC do potrzeb klienta lub połączyć je z systemem komputerowym klienta.
  • Bezpieczeństwo gwarantuje system fotoelektryczny, zamontowany na każdym regale wzdłuż i z przodu instalacji. Jest on zgodny z dyrektywami europejskimi dotyczącymi bezpieczeństwa pracy z maszynami.
  • Dodanie miejsc „pick and depo sit” może zwiększyć wydajność obsługi regałów przesuwnych.
  • System regałów przesuwnych porusza sie na szynach zainstalowanych w posadzce betonowej

STOW Polska Sp. z o.o. jest częścią Grupy STOW, która wchodzi w skład notowanej na szwajcarskiej giełdzie grupy Kardex AG/Kardex Remstar International Group. Podstawową działalnością Grupy STOW jest rozwój oraz produkcja najwyższej jakości systemów regałowych do magazynowania towarów paletowych, drobnicowych, dłużycowych.

Inżynierowie firmy przygotowują również konstrukcje podestów jedno i wielopoziomowych oraz systemy automatycznie obsługiwane, zgodnie z potrzebami klientów. STOW Polska ma siedzibę w Warszawie, w terenie posiada cztery regionalne biura, w których doświadczona kadra jest do dyspozycji klientów.

Produkty firmy powstają w trzech w pełni zautomatyzowanych zakładach, w przyzakładowych pracowniach projektowo-badawczych produkty STOW są cały czas unowocześniane. Oferowane systemy i rozwiązania znajdują nabywców na rynkach Europy, Azji, USA oraz Australii.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2018EMIL - 12-2018EMIL - 11-2018EMIL - 11-2018EMIL - 10-2018EMIL - 10-2018EMIL - 09-2018EMIL - 09-2018Zobacz więcej publikacji