NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

System regałów przesuwnych- mobilne rozwiązania od STOW

System regałów przesuwnych- mobilne rozwiązania od STOW
System regałów przesuwnych- mobilne rozwiązania od STOW
STOW
DostawcaSTOW Polska Sp. z o.o.
MarkaSTOW
Zabezpieczenie fotoelektryczneFotokomórka
Zabezpieczenie mechanicznePrzycisk

Kontakt w sprawie oferty

STOW Polska Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 31
02-697 Warszawa
+48 22 647 06 51 53
+48 22 647 00 67
www.stow-group.com/pl
info.stow.pl@stow-group.com

Kiedy potrzebne jest funkcjonalne ułożenie towarów na pólkach przy wysokim stopniu dostępności do przechowywanych produktów, najlepszym rozwiązaniem mogą okazać się regały przesuwne, zwłaszcza gdy przestrzeń magazynowa jest kosztowna, na przykład w chłodniach.

System regałów przesuwnych składa się z konwencjonalnych regałów paletowych instalowanych na ruchomych bazach, co umożliwia otwieranie i zamykanie korytarzy roboczych. Przy zastosowaniu regałów przesuwnych możliwe jest zaoszczędzenie do 40% przestrzeni magazynu w porównaniu do standardowych rozwiązań. Regały przesuwne oszczędzają znacznie przestrzeń, ponieważ liczba korytarzy ograniczona jest do minimum.

Podstawowe cechy

  • Regalami przesuwnymi steruje sie ręcznie lub automatycznie poprzez zintegrowany system RF. Możemy zaadaptować oprogramowanie PLC do potrzeb klienta lub połączyć je z systemem komputerowym klienta.
  • Bezpieczeństwo gwarantuje system fotoelektryczny, zamontowany na każdym regale wzdłuż i z przodu instalacji. Jest on zgodny z dyrektywami europejskimi dotyczącymi bezpieczeństwa pracy z maszynami.
  • Dodanie miejsc „pick and depo sit” może zwiększyć wydajność obsługi regałów przesuwnych.
  • System regałów przesuwnych porusza sie na szynach zainstalowanych w posadzce betonowej
W drugiej połowie 2019 roku zajmowaliśmy się scalaniem naszych marek i działań w jedną markę i jedną firmę.
 
Dzięki takiemu podejściu opartemu na „jednej marce i jednej firmie” umacniamy naszą pozycję globalnego lidera w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań magazynowych oferującego najbogatszy asortyment produktów oraz najkorzystniejsze położenie geograficzne. Nasze połączone siły pomogą nam w zapewnianiu klientom jeszcze lepszej obsługi w przyszłości.
 
Nasza podstawowa działalność polega na opracowywaniu konstrukcji antresolowych oraz najwyższej jakości systemów regałów do magazynowania towarów na paletach, towarów drobnych i przedmiotów długich.

Pragniemy zapewniać wartość dodaną w dziedzinie regałów i półek magazynowych. Od ponad 40 lat skupiamy się na wysokiej jakości elastycznych rozwiązaniach systemowych, które są w pełni zgodne z najnowszymi normami i przepisami.
 
Doskonałe położenie geograficzne zawdzięczamy 10 obiektom przemysłowym i 19 biurom handlowym, a także rozległej sieci dystrybucyjnej.
 
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji