NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały otwarte STOW

Regały otwarte STOW
STOW
DostawcaSTOW Polska Sp. z o.o.
MarkaSTOW
Szerokość modułu [mm]2700
Głębokość modułu [mm]1300
Wysokość modułu [mm]9000

Kontakt w sprawie oferty

STOW Polska Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 31
02-697 Warszawa
+48 22 647 06 51 53
+48 22 647 00 67
www.stow-group.com/pl
info.stow.pl@stow-group.com

Regały otwarte Stow są szczególnie polecane do przechowywania pojemników i palet. Ponieważ pojemniki skrzyniowe są podpierane jedynie w czterech rogach, niemożliwe jest bezpieczne przechowywanie w konwencjonalnych regalach. W regalach otwartych, pojemniki i palety przechowywane są na wspornikach głębokościowych, które są przymocowane w bocznych perforacjach ram.

Ten typ regału umożliwia maksymalne wykorzystanie wysokości poprzez wyeliminowanie belek poziomych jak w konwencjonalnych regalach. Bez śrubowe dostosowanie wysokości co 25 mm umożliwia optymalny podział poziomów przechowywania.

Dodanie pewnych elementów konstrukcji, takich jak wiązania szczytowe, szyny szczytowe czy wyciągi, system można obsługiwać automatycznie dźwigami AS/RS.
Bardzo sztywna konstrukcja uzyskana jest przez spawanie profili na hakach. Szyny są ewentualnie wyposażone w system jednokierunkowy.

Sprawdzona konstrukcja

  • Pojemność zwiększa się o 80% w stosunku do Konwencjonalnych regałów paletowych
  • Magazyny wysokiego składowania, ważne w wysokokosztowych magazynach, takich jak chłodnie
  • Spadek kosztów operacyjnych związanych z ogrzewaniem, chłodzeniem, oświetleniem

Firma Stow to wiodący dostawca systemów składowania. Naszą główną działalnością jest rozwijanie i produkcja najwyższej jakości systemów składowania przeznaczonych do palet lub towarów o małych gabarytach i towarów dłużycowych, jak również produkcja konstrukcji podestowych.

Stow to międzynarodowa firma, w której skład wchodzą trzy zakłady produkcyjne, firmy powiązane oraz rozległa sieć dystrybucji. Będąc częścią Grupy Averys jesteśmy w stanie spełnić Państwa potrzeby w ponad 40 krajach, wykorzystując do tego celu wiedzę zatrudnionych na całym świecie ponad 650 pracowników oraz zindywidualizowane, kreatywne rozwiązania inżynieryjne. Podstawową działalnością Grupy STOW jest rozwój oraz produkcja najwyższej jakości systemów regałowych do magazynowania towarów paletowych, drobnicowych, dłużycowych.

Inżynierowie firmy przygotowują również konstrukcje podestów jedno i wielopoziomowych oraz systemy automatycznie obsługiwane, zgodnie z potrzebami klientów. STOW Polska ma siedzibę w Warszawie, w terenie posiada cztery regionalne biura, w których doświadczona kadra jest do dyspozycji klientów.

Naszym celem jest zapewnienie wartości dodanej w zakresie magazynowych systemów półkowych i systemów składowania. Na przestrzeni ostatnich 40 lat nasza firma skupiała się na tworzeniu wysokiej jakości sprzętu w przystępnych cenach oraz zapewnianiu elastycznych rozwiązań systemowych.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 08-2020EMIL - 08-2020EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020Zobacz więcej publikacji