NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały otwarte STOW

Regały otwarte STOW
STOW
DostawcaSTOW Polska Sp. z o.o.
MarkaSTOW
Szerokość modułu [mm]2700
Głębokość modułu [mm]1300
Wysokość modułu [mm]9000

Kontakt w sprawie oferty

STOW Polska Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 31
02-697 Warszawa
+48 22 647 06 51 53
+48 22 647 00 67
www.stow-group.com/pl
info.stow.pl@stow-group.com

Regały otwarte Stow są szczególnie polecane do przechowywania pojemników i palet. Ponieważ pojemniki skrzyniowe są podpierane jedynie w czterech rogach, niemożliwe jest bezpieczne przechowywanie w konwencjonalnych regalach. W regalach otwartych, pojemniki i palety przechowywane są na wspornikach głębokościowych, które są przymocowane w bocznych perforacjach ram.

Ten typ regału umożliwia maksymalne wykorzystanie wysokości poprzez wyeliminowanie belek poziomych jak w konwencjonalnych regalach. Bez śrubowe dostosowanie wysokości co 25 mm umożliwia optymalny podział poziomów przechowywania.

Dodanie pewnych elementów konstrukcji, takich jak wiązania szczytowe, szyny szczytowe czy wyciągi, system można obsługiwać automatycznie dźwigami AS/RS.
Bardzo sztywna konstrukcja uzyskana jest przez spawanie profili na hakach. Szyny są ewentualnie wyposażone w system jednokierunkowy.

Sprawdzona konstrukcja

  • Pojemność zwiększa się o 80% w stosunku do Konwencjonalnych regałów paletowych
  • Magazyny wysokiego składowania, ważne w wysokokosztowych magazynach, takich jak chłodnie
  • Spadek kosztów operacyjnych związanych z ogrzewaniem, chłodzeniem, oświetleniem

 

W drugiej połowie 2019 roku zajmowaliśmy się scalaniem naszych marek i działań w jedną markę i jedną firmę.
 
Dzięki takiemu podejściu opartemu na „jednej marce i jednej firmie” umacniamy naszą pozycję globalnego lidera w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań magazynowych oferującego najbogatszy asortyment produktów oraz najkorzystniejsze położenie geograficzne. Nasze połączone siły pomogą nam w zapewnianiu klientom jeszcze lepszej obsługi w przyszłości.
 
Nasza podstawowa działalność polega na opracowywaniu konstrukcji antresolowych oraz najwyższej jakości systemów regałów do magazynowania towarów na paletach, towarów drobnych i przedmiotów długich.

Pragniemy zapewniać wartość dodaną w dziedzinie regałów i półek magazynowych. Od ponad 40 lat skupiamy się na wysokiej jakości elastycznych rozwiązaniach systemowych, które są w pełni zgodne z najnowszymi normami i przepisami.
 
Doskonałe położenie geograficzne zawdzięczamy 10 obiektom przemysłowym i 19 biurom handlowym, a także rozległej sieci dystrybucyjnej.
 
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021EMIL - 05-2021EMIL - 05-2021EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021Zobacz więcej publikacji