NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały otwarte STOW

Regały otwarte STOW
STOW
DostawcaSTOW Polska Sp. z o.o.
MarkaSTOW
DostawcaSTOW Polska Sp. z o.o.
Szerokość modułu [mm]2700
Głębokość modułu [mm]1300
Wysokość modułu [mm]9000

Kontakt w sprawie oferty

STOW Polska Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 31
02-697 Warszawa
+48 22 647 06 51 53
+48 22 647 00 67
www.stowpolska.pl
info.stow.pl@stow-group.com

Regały otwarte Stow są szczególnie polecane do przechowywania pojemników i palet. Ponieważ pojemniki skrzyniowe są podpierane jedynie w czterech rogach, niemożliwe jest bezpieczne przechowywanie w konwencjonalnych regalach. W regalach otwartych, pojemniki i palety przechowywane są na wspornikach głębokościowych, które są przymocowane w bocznych perforacjach ram.

Ten typ regału umożliwia maksymalne wykorzystanie wysokości poprzez wyeliminowanie belek poziomych jak w konwencjonalnych regalach. Bez śrubowe dostosowanie wysokości co 25 mm umożliwia optymalny podział poziomów przechowywania.

Dodanie pewnych elementów konstrukcji, takich jak wiązania szczytowe, szyny szczytowe czy wyciągi, system można obsługiwać automatycznie dźwigami AS/RS.
Bardzo sztywna konstrukcja uzyskana jest przez spawanie profili na hakach. Szyny są ewentualnie wyposażone w system jednokierunkowy.

Sprawdzona konstrukcja

  • Pojemność zwiększa się o 80% w stosunku do Konwencjonalnych regałów paletowych
  • Magazyny wysokiego składowania, ważne w wysokokosztowych magazynach, takich jak chłodnie
  • Spadek kosztów operacyjnych związanych z ogrzewaniem, chłodzeniem, oświetleniem

STOW Polska Sp. z o.o. jest częścią Grupy STOW, która wchodzi w skład notowanej na szwajcarskiej giełdzie grupy Kardex AG/Kardex Remstar International Group. Podstawową działalnością Grupy STOW jest rozwój oraz produkcja najwyższej jakości systemów regałowych do magazynowania towarów paletowych, drobnicowych, dłużycowych.

Inżynierowie firmy przygotowują również konstrukcje podestów jedno i wielopoziomowych oraz systemy automatycznie obsługiwane, zgodnie z potrzebami klientów. STOW Polska ma siedzibę w Warszawie, w terenie posiada cztery regionalne biura, w których doświadczona kadra jest do dyspozycji klientów.

Produkty firmy powstają w trzech w pełni zautomatyzowanych zakładach, w przyzakładowych pracowniach projektowo-badawczych produkty STOW są cały czas unowocześniane. Oferowane systemy i rozwiązania znajdują nabywców na rynkach Europy, Azji, USA oraz Australii.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2018EMIL - 12-2018EMIL - 11-2018EMIL - 11-2018EMIL - 10-2018EMIL - 10-2018EMIL - 09-2018EMIL - 09-2018Zobacz więcej publikacji