NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

System regałów wjezdnych STOW

System regałów wjezdnych STOW
STOW
DostawcaSTOW Polska Sp. z o.o.
MarkaSTOW
Wysokość [mm]9000
Szerokość [mm]1200
Szerokość tunelu transportowego [mm]1550
Obciążenie na jednostkę paletową [kg]600
Obciążenie całkowite [kg]9000

Kontakt w sprawie oferty

STOW Polska Sp. z o.o.
ul. Przemysław Gintrowskiego 31
02-697 Warszawa
+48 22 647 06 51 53
+48 22 647 00 67
www.stow-group.com/pl
info.stow.pl@stow-group.com

Zwiększona przestrzeń magazynowa dzięki zastosowaniu regałów wjezdnych. Regały wjezdne zaprojektowano po to, by przechowywać duże ilości podobnych palet i zwiększyć użytkową powierzchnię w porównaniu z systemami konwencjonalnymi.

Osiągnięte to zostało poprzez wyeliminowanie korytarzy roboczych. System regałów wjezdnych zapewnia bezpieczne układanie towarów, które są zbyt delikatne lub niestabilne by można było je ustawiać jeden na drugim.

System paletowy Stow Pal Rack jest szczególnie odpowiedni do budowania instalacji regałów wjezdnych. Przy szerokości słupa do 140 mm, Stow może budować bardzo wysokie instalacje regałów wjezdnych. Najważniejszymi cechami są:

  • Ramiona regału wjezdnego charakteryzują się dużą sztywnością oraz szybka i łatwa instalacją.
  • Poziomy szyn paletowych w każdym tunelu są do ustalenia indywidualnie do potrzeb,
  • Szyny paletowe, łączą dużą wytrzymałość z doskonałym prowadzeniem palet.
  • Regały wjezdne są ładowane i rozładowywane zgonie z zasada LIFO (ostatni wchodzi, pierwszy wychodzi).
  • Instalacje przejezdne są ładowane i rozładowywane zgodnie z zasada FIFO (pierwszy wchodzi, pierwszy wychodzi).
  • W celu podwyższenia bezpieczeństwa zaleca się szyny prowadzące w regałach wjezdnych dla wózka paletowego lub palety.

 

Firma Stow to wiodący dostawca systemów składowania. Naszą główną działalnością jest rozwijanie i produkcja najwyższej jakości systemów składowania przeznaczonych do palet lub towarów o małych gabarytach i towarów dłużycowych, jak również produkcja konstrukcji podestowych.

Stow to międzynarodowa firma, w której skład wchodzą trzy zakłady produkcyjne, firmy powiązane oraz rozległa sieć dystrybucji. Będąc częścią Grupy Averys jesteśmy w stanie spełnić Państwa potrzeby w ponad 40 krajach, wykorzystując do tego celu wiedzę zatrudnionych na całym świecie ponad 650 pracowników oraz zindywidualizowane, kreatywne rozwiązania inżynieryjne. Podstawową działalnością Grupy STOW jest rozwój oraz produkcja najwyższej jakości systemów regałowych do magazynowania towarów paletowych, drobnicowych, dłużycowych.

Inżynierowie firmy przygotowują również konstrukcje podestów jedno i wielopoziomowych oraz systemy automatycznie obsługiwane, zgodnie z potrzebami klientów. STOW Polska ma siedzibę w Warszawie, w terenie posiada cztery regionalne biura, w których doświadczona kadra jest do dyspozycji klientów.

Naszym celem jest zapewnienie wartości dodanej w zakresie magazynowych systemów półkowych i systemów składowania. Na przestrzeni ostatnich 40 lat nasza firma skupiała się na tworzeniu wysokiej jakości sprzętu w przystępnych cenach oraz zapewnianiu elastycznych rozwiązań systemowych.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 11-2019EMIL - 11-2019EMIL - 10-2019EMIL - 10-2019EMIL - 09-2019EMIL - 09-2019EMIL - 08-2019EMIL - 08-2019Zobacz więcej publikacji