NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Still serii GX

Still serii GX
Still serii GX
Still serii GX
DostawcaStill Polska Sp. z o.o.
DostawcaStill Polska Sp. z o.o.
Unosząca kabina dla operatoranie
System prowadzenia - pętla indukcyjnanie
System prowadzenia - szynatak
Udźwig [kg]1350
Wysokość podnoszenia [mm]10345
Szerokość korytarza roboczego [mm]1650

Kontakt w sprawie oferty

Still Polska Sp. z o.o.
ul. Składowa 11, Żerniki
62-023 Gądki
+ 48 61 66 86 100
+ 48 61 66 86 189
www.still.pl
info@still.pl

Seria GX zasilana prądem trójfazowym o napięciu 48 woltów jest przewidziana do składowania oraz zdejmowania ładunków w magazynach wąsko korytarzowych do maksymalnej wysokości podnoszenia 8595 mm, dzięki czemu wózek może być szeroko stosowany w handlu, logistyce oraz w zakładach produkcyjnych.

Seria stanowi ekonomiczną alternatywę dla wózków do komisjonowania z operatorem na górze (podnoszonym na platformie z ładunkiem), a ze względu na znacznie niższe koszty inwestycyjne sprawdza się również, jako sprzęt na początek działalności.

Modułowa koncepcja serii GX pozwala na indywidualne dostosowanie osiągów oraz wymiarów do potrzeb klienta. Te nadzwyczaj zwrotne pojazdy umożliwiają lepsze wykorzystanie powierzchni magazynowych. Wózki są wyposażone w widły obrotowo-przesuwne (GX-X) lub alternatywnie widły teleskopowe (GX-Q).

Stosowana seryjnie koncepcja OPTISPEED pozwala na uzyskanie najwyższej wydajności przeładunkowej w porównaniu z innymi pojazdami ze stanowiskiem operatora na dole. Seria GX oferuje operatorowi przyjazne stanowisko pracy dorównujące poziomem wózkom STILL z przesuwnym masztem.

Firma Still należy do grona najbardziej innowacyjnych dostawców kompleksowych rozwiązań w zakresie wózków widłowych, ciągników oraz najnowocześniejszej techniki magazynowej i przyszłościowych usług. W samej tylko Europie ponad 6.000 wykwalifikowanych pracowników z działów rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisu uczestniczy w spełnianiu wymagań klientów na całym świecie.

Kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa są wysokojakościowe produkty, które sięgają od specyficznych dla danej branży kompleksowych rozwiązań dla dużych i małych przedsiębiorstw do wspomaganych komputerowo programów logistycznych do efektywnego zarządzania magazynem i przepływem materiałów. Still Polska w pełni korzysta z doświadczenia centrali, oferując na wysokiej jakości produkty i usługi serwisowe, dając klientom to co najlepsze w logistyce wewnętrznej. 
 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2018EMIL - 12-2018EMIL - 11-2018EMIL - 11-2018EMIL - 10-2018EMIL - 10-2018EMIL - 09-2018EMIL - 09-2018Zobacz więcej publikacji