NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

System regałów paletowych STOW Pal Rack®

System regałów paletowych STOW Pal Rack®
STOW
DostawcaSTOW Polska Sp. z o.o.
MarkaSTOW
Szerokość modułu [mm]2700
Głębokość modułu [mm]1200
Wysokość modułu [mm]30000
Obciążenie na miejsce paletowe [kg]600
Całkowite obciążenie [kg]45000

Kontakt w sprawie oferty

STOW Polska Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 31
02-697 Warszawa
+48 22 647 06 51 53
+48 22 647 00 67
www.stow-group.com/pl
info.stow.pl@stow-group.com

System regałów paletowych Stow Pal Rack ® składa się z szeregu podstawowych komponentów i akcesoriów potrzebnych, by sprostać Państwa wymaganiom. Regały paletowe zaprojektowane są tak, by zoptymalizować przechowywanie towarów wszelkich rozmiarów i wag.

Wszystkie komponenty regałów paletowych zostały dokładnie przebadane w wyspecjalizowanych laboratoriach w celu określenia ich właściwości mechanicznych. Potrzebne są one do obliczenia bezpiecznego obciążenia każdego elementu konstrukcji regału paletowego i upewnienia się, że spełniają one surowe wymagania FEM (Fédération Européenne de la Manutention) dla regałów paletowych.

KORZYŚCI KAŻDEGO ZASTOSOWANIA

  • Zgodność z przepisami europejskimi FEM
  • Wiele standardowych elementów regałów paletowych do składowania palet o różnych rozmiarach i wag,
  • Duża ilość standardowych akcesoriów regałów paletowych, by sprostać wszelkim potrzebom w przechowywaniu,
  • Projekt regałów paletowych w systemie CAD zapewniający najlepsze rozwiązanie dla każdego zastosowania, łącznie z obliczeniami statycznymi,
  • System modułowy umożliwiający wykorzystanie przestrzeni,
  • Szybka i łatwa instalacja,
  • Jakość zgodna z ISO 9001,
  • Wysokiej jakości wykończenie regałów paletowych - powłoka z proszku epoksydowego,
  • W pełni zautomatyzowana produkcja regałów paletowych – wysoki standard i opłacalność.

System regałowy Stow Pal Rack składa się z pełnego zakresu podstawowych komponentów i akcesoriów aby swoimi możliwościami spełniał wszystkie Twoje wymagania. System jest przeznaczony do optymalizacji składowania towarów o różnej wielkości i wagi. Wszystkie elementy zostały dokładnie przebadane w wyspecjalizowanych laboratoriach w celu określenia ich właściwości mechanicznych. Są one używane do obliczenia bezpiecznej nośność każdego składnika i zapewniają, że spełniają rygorystyczne wymagania FEM (Fédération Européenne de la Manutention).

Ramy składają się z 2 słupków i licznych przekątnych. Ramy są przykręcane, co obniża koszty naprawy, jeżeli zostaną uszkodzone przez wózki widłowe. Każde połączenie jest zabezpieczone blokadą nakrętki. Szeroka gama typów ram pozwala konstrukcji rack być zoptymalizowaną dla wysokości do 30 m oraz nośności do 45 ton.

Firma Stow to wiodący dostawca systemów składowania. Naszą główną działalnością jest rozwijanie i produkcja najwyższej jakości systemów składowania przeznaczonych do palet lub towarów o małych gabarytach i towarów dłużycowych, jak również produkcja konstrukcji podestowych.

Stow to międzynarodowa firma, w której skład wchodzą trzy zakłady produkcyjne, firmy powiązane oraz rozległa sieć dystrybucji. Będąc częścią Grupy Averys jesteśmy w stanie spełnić Państwa potrzeby w ponad 40 krajach, wykorzystując do tego celu wiedzę zatrudnionych na całym świecie ponad 650 pracowników oraz zindywidualizowane, kreatywne rozwiązania inżynieryjne. Podstawową działalnością Grupy STOW jest rozwój oraz produkcja najwyższej jakości systemów regałowych do magazynowania towarów paletowych, drobnicowych, dłużycowych.

Inżynierowie firmy przygotowują również konstrukcje podestów jedno i wielopoziomowych oraz systemy automatycznie obsługiwane, zgodnie z potrzebami klientów. STOW Polska ma siedzibę w Warszawie, w terenie posiada cztery regionalne biura, w których doświadczona kadra jest do dyspozycji klientów.

Naszym celem jest zapewnienie wartości dodanej w zakresie magazynowych systemów półkowych i systemów składowania. Na przestrzeni ostatnich 40 lat nasza firma skupiała się na tworzeniu wysokiej jakości sprzętu w przystępnych cenach oraz zapewnianiu elastycznych rozwiązań systemowych.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020Zobacz więcej publikacji