NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regał Rollrack do składowania dłużyc DEXION

Regał Rollrack do składowania dłużyc DEXION
Regał Rollrack do składowania dłużyc DEXION
Regał Rollrack do składowania dłużyc DEXION
DEXION
DostawcaDexion Polska Sp. z o. o.
MarkaDEXION
Stal ocynkowanaopcjonalnie
Malowane proszkowotak
Jednostronnetak
Dwustronnetak
Profil wspornikaprostokątny
Mocowanie wspornikaprzestawny
Wysokość [mm]2200

Kontakt w sprawie oferty

Dexion Polska Sp. z o. o.
Ul. Wenecka 12
03-244 Warszawa
+48 22 295 08 00
+48 22 295 08 10
www.dexionpolska.pl
info@dexionpolska.pl

Regał Rollrack do składowania dłużyc zapewnia bardzo efektywne składowanie określonych typów dłużyc. Został zaprojektowany, jako regał o budowie plastra miodu gdzie za pomocą belek pionowych i poziomych stworzono tunele do składowania.

Powyżej każdego tunelu zamocowana jest szyna prowadząca, po której porusza się zestaw kołowy z łożyskami kulowymi, do którego zamocowana jest specjalna kołyska. Kołyska ta stanowi podparcie dla tylnego końca produktów umieszczanych w tunelu. Zasadą pracy regału jest ładowanie całych wiązek towarów i dzięki ułożyskowanej kołysce łatwe ich przesuwanie w głąb tunelu.

Konstrukcja regałów Rollrack umożliwia ładowanie towarów od przodu do określonego tunelu poprzez wykorzystanie suwnic lub specjalnego wózka ładującego. Wykorzystanie tradycyjnych wózków widłowych jest również możliwe.

Regał ma 4 różne rozmiary standardowych modułów w celu najlepszego dopasowania do różnorodnych produktów. Idea regału Rollrack odniosła duże powodzenie w wielu krajach, jako racjonalna i ekonomiczna alternatywa dla tradycyjnych regałów wspornikowych.

Opis
Regał Rollrack ma pewne zalety w porównaniu z tradycyjnymi regałami wspornikowymi. Głównie ze względu na fakt, że regał Rollrack jest załadowywany z przodu, i w konsekwencji wymaga mniej miejsca na obsługę.

Różnorodność dostępnych wymiarów czyni ten regał łatwym w dopasowaniu do indywidualnych potrzeb i specyfiki produktów (ciężar, ilość, długość).

Sercem regału jest zawieszana kołyska, poruszająca się w głąb regału po szynach na łożyskach kulowych. Umożliwia ona łatwa załadowanie i wyładowanie produktów bez konieczności użycia
dużej siły.

Regał Rollrack jest przeznaczony do składowania różnorodnych długich produktów jak rury, profile czy kształtki, wszędzie tam gdzie regał wspornikowy z jakichś względów nie jest odpowiedni.Dostępne wymiary:

Specyfikacja:
Głębokość tunelu: 2350, 3500 i 4650 mm
Wysokość: 2200 mm
Obciążenie: do 1500 kg/tunel, obciążenie na sekcję do 9000 kg
Wymiary otworu tunelu: 200x180, 300x280, 400x380 i 500x480 mm.

Firma Dexion Polska jest częścią CONSTRUCTOR GROUP AS z siedzibą w Oslo, Norwegia. Grupa Constructor powstała w 1996 roku po połączeniu firm Kasten-Hovik i Electrolux Constructor.
Jesteśmy jednym z trzech największych europejskich producentów wyposażenia magazynowego i największym producentem wyposażenia do biur, archiwów i muzeów.

Oferta firmy obejmuje wszystko co w chwili obecnej jest oferowane na światowym rynku wyposażenia magazynowego i archiwizacyjnego:

  • Regały paletowe: standardowe, wjezdne, przepływowe i przesuwne.
  • Regały półkowe: parterowe, wielopoziomowe, wysokiego składowania.
  • Regały wysięgnikowe do składowania dłużyc i blach
  • Regały automatyczne: IPN, HOCA, TORNADO.
  • Regały do archiwizacji dokumentów: stacjonarne, przesuwne ręczne i elektryczne oraz przesuwne piętrowe i automatyczne
  • Systemy przenośników rolkowych oraz szeroką gamę akcesoriów dostępnych do wszystkich z wymienionych typów

Wszystkie wyroby produkowane są we własnych 7 fabryka, posiadających ponad 90.000 m2 powierzchni produkcyjnej, strategicznie rozmieszczonych w Norwegii, Niemczech, Holandii, Finlandii, Rumuni, Anglii i Rosji. Produkty dystrybuowane są za pośrednictwem własnych biur sprzedaży w 21 krajach oraz ponad 180 współpracujących dystrybutorów w 70 krajach.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020EMIL - 02-2020EMIL - 02-2020Zobacz więcej publikacji