NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały Półkowe Przepływowe DEXION

Regały Półkowe Przepływowe DEXION
Regały Półkowe Przepływowe DEXION
Regały Półkowe Przepływowe DEXION
Regały Półkowe Przepływowe DEXION
DEXION

Kontakt w sprawie oferty

Dexion Polska Sp. z o. o.
Ul. Wenecka 12
03-244 Warszawa
+48 22 295 08 00
+48 22 295 08 10
www.dexionpolska.pl
info@dexionpolska.pl

Regały półkowe przepływowe Dexion, zwane również Carton Flow, stanowią ważny element w łańcuchu dostaw dla elementów na liniach produkcyjnych i kompletacyjnych. Linie kompletacyjne są wyposażane w regały magazynowe z listwami rolkowymi, transportującymi produkty do strefy kompletacji. Listwy rolkowe mogą być również wykorzystywane w magazynach jako część ogólnych procesów logistycznych. Załadunek z jednej a rozładunek z drugiej strony gwarantuje zachowanie zasady FIFO (pierwsze weszło pierwsze wyszło).

Regały półkowe przepływowe Dexion carton flow są dostarczane jako zmontowane regały lub dostarczane jako oddzielne listwy rolkowe dla szybkiej i łatwej zmiany konfiguracji systemu. Załadunek i rozładunek są przeprowadzane w osobnych korytarzach i pobrania mogą być wykonywane bez żadnych przeszkód. Regały przepływowe są projektowane w taki sposób aby zawsze zapewnić pełną ergonomię dla obsługujących je pracowników. Magazynowanie w regałach przepływowych zapewnia duże ekonomiczne korzyści dzięki składowaniu kartonów w sposób kompaktowy. Umożliwia dużą oszczędność powierzchni w porównaniu do tradycyjnych regałów magazynowych oraz dużą  redukcję czasu poświęcanego na przechodzenie między regałami redukcję czasu poświęcanego na przechodzenie między regałami do różnych lokacji i kompletację zamówień.

Opis
System regałów półkowych przepływowych może być zbudowany jako samodzielny i wolnostojący regał z kółkami lub bez. Może być też zintegrowany z regałami paletowymi np. na dolnych poziomach podczas gdy wyższe wykorzystywane są na składowanie towarów spaletyzowanych.

Możliwość regulacji półek i listew rolkowych dla dopasowania się do różnych potrzeb sprawia, że system znajduje zastosowanie dla wielu towarów o różnej wielkości i wadze. Modułowa budowa w połączeniu z prostym i szybkim montażem sprawia, że wszelkie przebudowy są bardzo łatwe.

Rozstaw listew rolkowych może być regulowany co 11,5 mm. Każdy kanał może być wyposażony w szyny prowadzące dla łatwiejszego załadunku. Prowadnice utrzymują towary w linii prostej dla uniknięcia uszkodzeń. Listwy rolkowe zbudowane są z ocynkowanych profili nośnych i kółek wykonanych z wysokiej jakości polietylenu.

Główną zaletą systemu przepływowego jest modułowa budowa i łatwość przebudowy. Liczba poziomów w regałach może być regulowana w zależności od metody obsługi, np. zależnie czy regał jest obsługiwany ręcznie czy mechanicznie. Liczba pobrań w jednostce czasu jest nieograniczona.

Firma Dexion Polska jest częścią CONSTRUCTOR GROUP AS z siedzibą w Oslo, Norwegia. Grupa Constructor powstała w 1996 roku po połączeniu firm Kasten-Hovik i Electrolux Constructor.
Jesteśmy jednym z trzech największych europejskich producentów wyposażenia magazynowego i największym producentem wyposażenia do biur, archiwów i muzeów.

Oferta firmy obejmuje wszystko co w chwili obecnej jest oferowane na światowym rynku wyposażenia magazynowego i archiwizacyjnego:

  • Regały paletowe: standardowe, wjezdne, przepływowe i przesuwne.
  • Regały półkowe: parterowe, wielopoziomowe, wysokiego składowania.
  • Regały wysięgnikowe do składowania dłużyc i blach
  • Regały automatyczne: IPN, HOCA, TORNADO.
  • Regały do archiwizacji dokumentów: stacjonarne, przesuwne ręczne i elektryczne oraz przesuwne piętrowe i automatyczne
  • Systemy przenośników rolkowych oraz szeroką gamę akcesoriów dostępnych do wszystkich z wymienionych typów

Wszystkie wyroby produkowane są we własnych 7 fabryka, posiadających ponad 90.000 m2 powierzchni produkcyjnej, strategicznie rozmieszczonych w Norwegii, Niemczech, Holandii, Finlandii, Rumuni, Anglii i Rosji. Produkty dystrybuowane są za pośrednictwem własnych biur sprzedaży w 21 krajach oraz ponad 180 współpracujących dystrybutorów w 70 krajach.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 01-2020EMIL - 01-2020EMIL - 12-2019EMIL - 12-2019EMIL - 11-2019EMIL - 11-2019EMIL - 10-2019EMIL - 10-2019Zobacz więcej publikacji