NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały Paletowe Push-back DEXION

Regały Paletowe Push-back DEXION
Regały Paletowe Push-back DEXION
Regały Paletowe Push-back DEXION
DEXION
DostawcaDexion Polska Sp. z o. o.
MarkaDEXION
Zasada FILOTak
Wysokość [mm]12000
Szerokość [mm]900
Rozstaw rolek hamujących co [mm]1000

Kontakt w sprawie oferty

Dexion Polska Sp. z o. o.
Ul. Wenecka 12
03-244 Warszawa
+48 22 295 08 00
+48 22 295 08 10
www.dexionpolska.pl
info@dexionpolska.pl

Regały Paletowe Push-back są szczególnie korzystne do składowania dużych ilości takich samych produktów: zapewniają mniej operacji, krótsze drogi transportowe i zwiększenie pojemności składowania do 75%.

Regały Push-Back są szczególnie odpowiednie dla hurtowych ilości takich produktów, które mogą być składowane zgodnie z zasadą pierwsze weszło ostatnie wyszło (FILO).

W regałach magazynowych Push-Back zintegrowano specjalne, pochylone o około 4%, zestawy łoży rolkowych z ramami regałów P90. W każdym kanale można składować do 10 palet, układanych jedna za drugą. Gdy jedna z palet jest wyjmowana, pozostałe zsuwają się automatycznie. Regały Push-Back nie umożliwiają jednak dostępu do każdej palety.

Regały Push-Back nie tylko zmniejszają ilość operacji i skracają drogi transportowe w magazynie ale zwiększają również do 75% pojemność składowania w porównaniu do standardowych regałów magazynowych.

Regały Push-Back P90 mogą być wykorzystywane dla zwiększenia pojemności składowania w niedostępnych dla innych sregałów magazynowych miejscach. Np. powyżej korytarzy poprzecznych czy wokół doków. Przy pełnym wykorzystaniu Regały Push-Back, pozwalają uzyskać bardzo wysoki współczynnik wykorzystania w porównaniu do regałów wjezdnych czy składowania blokowego.

Korzyści

 • Szybki i prosty dostęp do wszystkich linii
 • Maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni
 • Odpowiednie dla składów hurtowych i mroźni
 • Doskonałe jako strefa buforowa dla produkcji
 • Obsługa palet zawsze od czoła regału
 • Dostęp zgodnie z zasadą pierwsze weszło ostatnie wyszło (FILO)

Opis
Palety są składowane w regałach Push-Back na teleskopowych wózkach lub łożach rolkowych. Każda paleta jest przepychana w tył za pomocą kolejnej wstawianej w regał palety. Można składować dwie, trzy a nawet cztery palety w jednym kanale. Palety są ładowane i wyładowywane z tej samej strony co skraca zarówno drogi transportowe jak i czas każdej operacji.

Obciążone wózki teleskopowe składają się samoczynnie pod wpływem siły grawitacji, gdy poprzednia paleta jest wyjmowana z regału. Unikalna konstrukcja wózków umożliwia składowanie różnych typów palet i produktów, włączając słabej jakości palety, w tym samym regale a nawet w tym samym kanale.

Dostępna jest szeroka gama wymiarów wózków dla dopasowania do wszelkich typów i wymiarów palet.

Zastosowanie różnych kolorów wózków pomaga w inwentaryzacji towarów a unikalna, wielokołowa konstrukcja zapewnia trwałość i płynność ruchu nawet w tak wymagającym środowisku jak mroźnie.

Firma Dexion Polska jest częścią CONSTRUCTOR GROUP AS z siedzibą w Oslo, Norwegia. Grupa Constructor powstała w 1996 roku po połączeniu firm Kasten-Hovik i Electrolux Constructor.
Jesteśmy jednym z trzech największych europejskich producentów wyposażenia magazynowego i największym producentem wyposażenia do biur, archiwów i muzeów.

Oferta firmy obejmuje wszystko co w chwili obecnej jest oferowane na światowym rynku wyposażenia magazynowego i archiwizacyjnego:

 • Regały paletowe: standardowe, wjezdne, przepływowe i przesuwne.
 • Regały półkowe: parterowe, wielopoziomowe, wysokiego składowania.
 • Regały wysięgnikowe do składowania dłużyc i blach
 • Regały automatyczne: IPN, HOCA, TORNADO.
 • Regały do archiwizacji dokumentów: stacjonarne, przesuwne ręczne i elektryczne oraz przesuwne piętrowe i automatyczne
 • Systemy przenośników rolkowych oraz szeroką gamę akcesoriów dostępnych do wszystkich z wymienionych typów

Wszystkie wyroby produkowane są we własnych 7 fabryka, posiadających ponad 90.000 m2 powierzchni produkcyjnej, strategicznie rozmieszczonych w Norwegii, Niemczech, Holandii, Finlandii, Rumuni, Anglii i Rosji. Produkty dystrybuowane są za pośrednictwem własnych biur sprzedaży w 21 krajach oraz ponad 180 współpracujących dystrybutorów w 70 krajach.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020EMIL - 02-2020EMIL - 02-2020Zobacz więcej publikacji