NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały Paletowe Standardowe Dexion

Regały Paletowe Standardowe Dexion
Regały Paletowe Standardowe Dexion
Regały Paletowe Standardowe Dexion
Regały Paletowe Standardowe Dexion
DEXION
DostawcaDexion Polska Sp. z o. o.
MarkaDEXION
Szerokość modułu [mm]2700
Głębokość modułu [mm]1300
Wysokość modułu [mm]12000
Całkowite obciążenie [kg]30000

Kontakt w sprawie oferty

Dexion Polska Sp. z o. o.
Ul. Wenecka 12
03-244 Warszawa
+48 22 295 08 00
+48 22 295 08 10
www.dexionpolska.pl
info@dexionpolska.pl

To wciąż najpopularniejsza forma składowania palet. Standardowe regały paletowe rzędowe umożliwiają nieograniczony dostęp do każdej palety i są odpowiednie dla każdego towaru bez żadnych ograniczeń.

Nawet w najnowocześniejszych systemach magazynowania, standardowe regały paletowe rzędowe pozostają niezmiennie najpopularniejszą formą składowania palet. Bardzo wiele różnych branż logistycznych docenia wszechstronność naszych regałów paletowych, które mogą być ustawiane w pojedyncze lub podwójne rzędy. Dostępne w wysokościach aż do 30 m i w różnych głębokościach, regały paletowe P90 perfekcyjnie pasują do każdej dostępnej przestrzeni i są właściwe dla każdego rodzaju nośników – palet EURO lub jednorazowych, koszy siatkowych lub pojemników. Palety składowane w naszych regałach magazynowych nie mają żadnych ograniczeń w układaniu i są zawsze dostępne.

Opis

Optymalne dopasowanie
Nie ma znaczenia czy używasz do składowania palet EURO, jednorazowych czy własnych, pojemników czy koszy – regały paletowe P90 można łatwo dopasować do Twoich potrzeb pod względem szerokości, wysokości i głębokości.

Duża stabilność
Dzięki specjalnej konstrukcji i najwyższej jakości produkcji, instalacje regałów magazynowych o wysokości do 30 m i obciążeniu na sekcję do 30 ton nie stanowią żadnego problem dla systemu P90. Dodatkowo, wszystkie elementy regałów paletowych – od ram do najmniejszych części - są trwale zabezpieczone przed wpływem środowiska dla zagwarantowania długotrwałej żywotności naszych systemów.

Bogaty zestaw akcesoriów
Stosując właściwe akcesoria z naszej bogatej oferty, z łatwością dostosujesz każdy system paletowy do swoich indywidualnych potrzeb. Poza szeroką gamą produktów podnoszących bezpieczeństwo instalacji, znajdziesz tu różne typy belek, podpór i wypełnień dla poziomów belkowych. Dodatkowo zapewnimy możliwość zakupu wysoce specjalistycznych akcesoriów dopasowanych do naszych regałów wraz z przejrzystym systemem oznakowania regałów.

Niezmiennie nowoczesny
Przewidujesz, że będziesz musiał składować inne produkty w przyszłości? Nie musisz martwić się tym już teraz! Nie ważne jak będą zmieniały się Twoje potrzeby składowania – regały P90 zawsze będziesz mógł do nich dopasować. Dzięki swojej modułowej budowie, wymiary regałów mogą być z łatwością zmieniane. Dostępny system akcesoriów gwarantuje doskonałe wyposażenie regałów, nawet gdy muszą zostać przebudowane.

Korzyści

  • Doskonałe dopasowanie
  • Wysokość do 30 m
  • Dostępne w różnych głębokościach i szerokościach
  • Odpowiednie dla wszelkich rodzajów produktów
  • Zgodne z FEM, SEMA, DIN, INSTA
  • Regulacja położenia belek co 50 m

Specyfikacja
Regały paletowe Speedlock P90 są zaprojektowane dla standardowych wymiarów palet w celu zapewnienia optymalnego wykorzystania dostępnej powierzchni składowania.

Animacja- Regały Paletowe Standardowe

Dexion jest częścią Gonvarri Material Handling, która jest wiodącym dostawcą produktów i rozwiązań magazynowych w Europie. Grupa działa na terenie Europy pod markami Constructor, Kasten, Stålteknik i Kredit.

Firma Dexion została założona w Londynie przez Demetriusa Comino, który od roku 1940 rewolucjonizował systemy regałowe i inne formy składowania. Więcej informacji o naszej historii można znaleźć tutaj:

Obecnie oferujemy szeroką gamę produktów, od innowacyjnych regałów paletowych i systemów półkowych, po rozwiązania automatyki magazynowej.  Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy zdobytych w ramach działalności grupy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom rozwiązania dopasowane do ich potrzeb.

Oferujemy znacznie więcej niż same produkty. W naszej ofercie są pakiety usług obejmujące doradztwo, planowanie i serwis zarówno na potrzeby wyposażenia magazynów, centrów dystrybucyjnych,  jak i systemów półkowych dla sektora handlu, wytwórstwa czy przemysłu motoryzacyjnego.

Dexion pomaga swoim klientom i usprawnia ich działalność oferując najlepsze rozwiązania produkcyjne i magazynowe.

Struktura Grupy – Kraje i Ludzie

Zajmujemy wiodącą pozycję w sektorze magazynowym. Nasz obrót wyniósł blisko 200 mln Euro w roku 2019, zatrudniamy 1200 pracowników i posiadamy nowoczesne zakłady produkcyjne na kluczowych rynkach w Rosja, Rumunia, Finlandia, Szwecja, Czechy i Niemcy.

Grupa działa na terenie całej Europy i prowadzi również sieć sprzedaży w Afryce, na Bliskim Wschodzie oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Więcej informacji na temat produktów i usług Dexion można znaleźć tutaj.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020EMIL - 10-2020EMIL - 10-2020EMIL - 09-2020EMIL - 09-2020Zobacz więcej publikacji