NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały Paletowe Standardowe Dexion

Regały Paletowe Standardowe Dexion
Regały Paletowe Standardowe Dexion
Regały Paletowe Standardowe Dexion
Regały Paletowe Standardowe Dexion
DEXION
DostawcaDexion Polska Sp. z o. o.
MarkaDEXION
Szerokość modułu [mm]2700
Głębokość modułu [mm]1300
Wysokość modułu [mm]12000
Całkowite obciążenie [kg]30000

Kontakt w sprawie oferty

Dexion Polska Sp. z o. o.
Ul. Wenecka 12
03-244 Warszawa
+48 22 295 08 00
+48 22 295 08 10
www.dexionpolska.pl
info@dexionpolska.pl

To wciąż najpopularniejsza forma składowania palet. Standardowe regały paletowe rzędowe umożliwiają nieograniczony dostęp do każdej palety i są odpowiednie dla każdego towaru bez żadnych ograniczeń.

Nawet w najnowocześniejszych systemach magazynowania, standardowe regały paletowe rzędowe pozostają niezmiennie najpopularniejszą formą składowania palet. Bardzo wiele różnych branż logistycznych docenia wszechstronność naszych regałów paletowych, które mogą być ustawiane w pojedyncze lub podwójne rzędy. Dostępne w wysokościach aż do 30 m i w różnych głębokościach, regały paletowe P90 perfekcyjnie pasują do każdej dostępnej przestrzeni i są właściwe dla każdego rodzaju nośników – palet EURO lub jednorazowych, koszy siatkowych lub pojemników. Palety składowane w naszych regałach magazynowych nie mają żadnych ograniczeń w układaniu i są zawsze dostępne.

Opis

Optymalne dopasowanie
Nie ma znaczenia czy używasz do składowania palet EURO, jednorazowych czy własnych, pojemników czy koszy – regały paletowe P90 można łatwo dopasować do Twoich potrzeb pod względem szerokości, wysokości i głębokości.

Duża stabilność
Dzięki specjalnej konstrukcji i najwyższej jakości produkcji, instalacje regałów magazynowych o wysokości do 30 m i obciążeniu na sekcję do 30 ton nie stanowią żadnego problem dla systemu P90. Dodatkowo, wszystkie elementy regałów paletowych – od ram do najmniejszych części - są trwale zabezpieczone przed wpływem środowiska dla zagwarantowania długotrwałej żywotności naszych systemów.

Bogaty zestaw akcesoriów
Stosując właściwe akcesoria z naszej bogatej oferty, z łatwością dostosujesz każdy system paletowy do swoich indywidualnych potrzeb. Poza szeroką gamą produktów podnoszących bezpieczeństwo instalacji, znajdziesz tu różne typy belek, podpór i wypełnień dla poziomów belkowych. Dodatkowo zapewnimy możliwość zakupu wysoce specjalistycznych akcesoriów dopasowanych do naszych regałów wraz z przejrzystym systemem oznakowania regałów.

Niezmiennie nowoczesny
Przewidujesz, że będziesz musiał składować inne produkty w przyszłości? Nie musisz martwić się tym już teraz! Nie ważne jak będą zmieniały się Twoje potrzeby składowania – regały P90 zawsze będziesz mógł do nich dopasować. Dzięki swojej modułowej budowie, wymiary regałów mogą być z łatwością zmieniane. Dostępny system akcesoriów gwarantuje doskonałe wyposażenie regałów, nawet gdy muszą zostać przebudowane.

Korzyści

 • Doskonałe dopasowanie
 • Wysokość do 30 m
 • Dostępne w różnych głębokościach i szerokościach
 • Odpowiednie dla wszelkich rodzajów produktów
 • Zgodne z FEM, SEMA, DIN, INSTA
 • Regulacja położenia belek co 50 m

Specyfikacja
Regały paletowe Speedlock P90 są zaprojektowane dla standardowych wymiarów palet w celu zapewnienia optymalnego wykorzystania dostępnej powierzchni składowania.

Animacja- Regały Paletowe Standardowe

Firma Dexion Polska jest częścią CONSTRUCTOR GROUP AS z siedzibą w Oslo, Norwegia. Grupa Constructor powstała w 1996 roku po połączeniu firm Kasten-Hovik i Electrolux Constructor.
Jesteśmy jednym z trzech największych europejskich producentów wyposażenia magazynowego i największym producentem wyposażenia do biur, archiwów i muzeów.

Oferta firmy obejmuje wszystko co w chwili obecnej jest oferowane na światowym rynku wyposażenia magazynowego i archiwizacyjnego:

 • Regały paletowe: standardowe, wjezdne, przepływowe i przesuwne.
 • Regały półkowe: parterowe, wielopoziomowe, wysokiego składowania.
 • Regały wysięgnikowe do składowania dłużyc i blach
 • Regały automatyczne: IPN, HOCA, TORNADO.
 • Regały do archiwizacji dokumentów: stacjonarne, przesuwne ręczne i elektryczne oraz przesuwne piętrowe i automatyczne
 • Systemy przenośników rolkowych oraz szeroką gamę akcesoriów dostępnych do wszystkich z wymienionych typów

Wszystkie wyroby produkowane są we własnych 7 fabryka, posiadających ponad 90.000 m2 powierzchni produkcyjnej, strategicznie rozmieszczonych w Norwegii, Niemczech, Holandii, Finlandii, Rumuni, Anglii i Rosji. Produkty dystrybuowane są za pośrednictwem własnych biur sprzedaży w 21 krajach oraz ponad 180 współpracujących dystrybutorów w 70 krajach.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020EMIL - 02-2020EMIL - 02-2020EMIL - 01-2020EMIL - 01-2020EMIL - 12-2019EMIL - 12-2019Zobacz więcej publikacji