NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Nowa seria MXL-40-55

MXL
DostawcaPOLSAD Jacek Korczak
MarkaUNICARRIERS
Udźwig [kg]4000-5500
Wysokość podnoszenia [mm]3000-7000
Szerokość korytarza roboczego [mm]2289-2434

Kontakt w sprawie oferty

POLSAD Jacek Korczak
ul. Holenderska 14
99-300 Kutno
+48 24 254 92 46
+48 24 254 44 02
http://www.unicarrierspolska.pl/
dystrybucja@polsad.net.pl
Z wielką przyjemnością przedstawiamy nasz najnowszy nabytek w gamie produktów, nową serię MXL-40-55 (C) (H). Dzięki gamie wózków elektrycznych z przeciwwagą od 4,0 do 5,5 ton wzmacniamy naszą pozycję w tym ważnym segmencie. Ta zupełnie nowa, bezkompromisowa seria to pewny zwycięzca na rynku. Jest niezwykle produktywna dzięki swojej mocy i zwinności. Łatwa i wygodna w użyciu w ciężkich,wymagających zastosowaniach, oferuje najlepszą w swojej klasie ergonomię dla operatorów. I wreszcie, co nie mniej ważne, ma najmniejsze zużycie energii w swojej klasie.
Seria MXL korzysta z rewolucyjnych funkcji, które zapewniają kierowcy większą kontrolę niż kiedykolwiek wcześniej. Elektryczna blokada mechanizmu różnicowego zapewnia optymalną przyczepność, a sterowanie na cztery koła zapewnia lepszą przyczepność i precyzyjną kontrolę. Ponadto funkcja AutoBoost zapewnia dodatkową prędkość i moc dokładnie wtedy, gdy jest to najbardziej potrzebne. Wszyscy wiedzą, że im bardziej człowiek czuje się komfortowo, tym więcej może osiągnąć dlatego MXL posiada elastycznie zawieszoną kabinę, która sama minimalizuje mikrowibracje, a całkowity poziom hałasu w kabinie wynosi tylko 65 dB. Kierowca może dostosować temperaturę wnętrza do swoich potrzeb za pomocą klimatyzacji i ogrzewania. Tworzy to wolne od stresu miejsce pracy, w którym operator może optymalnie skoncentrować się na wszystkich nadchodzących zadaniach. Aby zapewnić optymalną obsługę, MXL może być wyposażony w podwójne joysticki, które umożliwiają jednoczesne podnoszenie i przechylanie, oraz system Adaptive Lift Control (ALC), zapewniający dodatkową stabilność i niewielkie ruchy podwozia podczas opuszczania ładunków. MXL ma wystarczającą moc i wydajność, aby sprostać każdemu zadaniu i każdemu wyzwaniu - co czyni go najlepszą alternatywą dla każdego wózka widłowego z silnikiem spalinowym. Udowodniono, że seria MXL jest najbardziej energooszczędnym urządzeniem w swojej klasie dzięki temu jeździ dłużej i bez emisji.
Główne opcje:
Mini kierownica - mini kierownica minimalizuje wysiłek potrzebny do kierowania wózkiem widłowym i zapewnia bardziej zrelaksowaną pozycję za kierownicą, co zapewnia kierowcy komfortową kontrolę nawet podczas długich zmian roboczych.
Pasywna kontrola kołysania - ruchy wahadłowe masztu są tłumione przez podwozie, dzięki czemu ciężkie ładunki można bezpiecznie podnosić nawet na dużych wysokościach.
Podwójne joysticki - ergonomiczne podwójne joysticki oferują jednoczesne funkcje podnoszenia i przechylania i są łatwe w użyciu nawet w rękawiczkach.
Adaptive Lift Control (ALC) - kierowca może obniżyć każdy ładunek, niezależnie od wagi, znacznie łagodniej i przy mniejszej liczbie ruchów masztem, szybko i precyzyjnie.
Wygodna kabina - poziom hałasu w kabinie wynosi tylko 65 dB (głośność normalnej rozmowy) i zapewnia ciche i bezstresowe środowisko, w którym operator może skoncentrować się na wykonywanym zadaniu.

Od momentu rozpoczęcia produkcji wózków widłowych ponad pół wieku temu firma UniCarriers (dawniej Nissan Forklift) projektuje i produkuje wysokowydajne oraz innowacyjne urządzenia do przeładunku towarów. 

UniCarriers wykorzystując swą przewagę technologiczną stał się liderem w dziedzinie projektowania wózków widłowych - od najlepszych rozwiązań silników i układów elektrycznych po bezpieczeństwo, komfort i wydajność pracy operatora.

UniCarriers oferuje pełną gamę urządzeń do przeładunku towarów jak:

  • spalinowe wózki widłowe czołowe z silnikami LPG i Diesel o udźwigu od 1,5 do 10,0 ton;
  • trzy i czterokołowe wózki widłowe czołowe z napędem elektryczne o udźwigu od 1,25 do 3,5 ton;
  • urządzenia techniki magazynowej (wózki unoszące, podnośnikowe, kompletacyjne i wysokiego składowania).

Od sierpnia 2012 autoryzowanym importerem wózków widłowych UniCarriers jest firma POLSAD Jacek Korczak, która od 2000 roku była dealerem marki Nissan Forklift szczycąc się najlepszymi wynikami sprzedaży w całej sieci. We współpracy z  naszymi Partnerami zapewniamy Klientom najlepsze doradztwo handlowe przy wyborze maszyn, jak i optymalne wsparcie techniczne.

Profesjonaliści zasługują na profesjonalną obsługę.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021Zobacz więcej publikacji