NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Zrywanie posadzek przemysłowych

striper_zrywanie_posadzek_2018_3-400x241
482A8608-400x267
482A8805-400x267
striper_zrywanie_posadzek_2018_4-400x241
F.U.H. NOWAK sp. j.

Kontakt w sprawie oferty

Innowacyjne wysokowydajne rozwiązanie dla usuwania metodą tradycyjną przez odrywanie ręczne.

Bardzo ważne jest że wykładzina zrywana jest jednocześnie z większością warstwy kleju, co minimalizuje, a często eliminuje w 100 %, czas i koszty związane z dalszym przygotowaniem po tradycyjnych rozwiązaniach.

Zalety:

  • nieporównywalnie szybsza metoda od tradycyjnego zrywania
  • do 80% mniej pozostałości po posadzce
  • od razu uzyskujemy niezniszczone, pierwotne podłoże
  • nasze metoda eliminuje konieczmość szpachlowania po zerwaniu
  • brak konieczności stosowania wylewki wyrównującej w porównaniu z tradycyjnymi metodami
  • brak obciążeń dynamicznych w pionie
  • cicha praca / możliwość pracy na działających obiektach
  • zapylenie organiczone do minimum
  • daje ogromne oszczędności materiałowe z uwagi na brak kosztów dodatkowej pracy oraz materiału do profilowania, jak również minimalizację koszty dodatkowych – utylizacji, zabezpieczeń, itp.

Jesteśmy firmą rodzinną działającą od 1999 roku (ponad 20 lat) działającą w sektorze budowlanym w zakresie mechanicznej obróbki podłoży. Profesjonalna obróbka betonu / PEWNY GRUNT POD NOGAMI są dla nas priorytetem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, nowoczesne zaplecze techniczne umożliwiające nam realizację trudnych zadań. Wdrożone i udoskonalane procedury, sprawiają, że powierzone prace realizujemy terminowo, precyzyjnie oraz niemal bezpyłowo. W naszym nieustannie powiększanym parku maszynowym posiadamy m.in. minidrogówki, maszyny samojezdne zrywające zarówno spalinowe jak i elektryczne, bezprzewodowo sterowanie szlifierki, maszyny pomiarowe itd. Posiadamy również własny serwis maszyn oraz magazyn części zamiennych.
 
W roku 2017 wprowadziliśmy jako pierwsi w Polsce usługi m.in. młoteczkowania betonu, zrobotyzowanych laserowych pomiarów równości posadzek w magazynach wysokiego składowania oraz specjalistycznych dedykowanych dylatacji (Floodbridge) i ultra precyzyjnego szlifowania (Aplhaplan). Jesteśmy autoryzowanym i wyłącznym partnerem firm Alphaplan i Floorbridge na terenie Polski. W tym samym roku otrzymaliśmy również Regionalną nagrodę specjalną Róża Pogranicza za wyjątkowy rozwój  przedsiębiorczość na terenach przygranicznych.  W 2019 roku otrzymaliśmy Certyfikat Złotej Rekomendacji od Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy.
 
Mamy świadomość, że firmę tworzą ludzie a nie maszyny, dlatego inwestujemy w rozwój pracowników m.in. organizując cykliczne szkolenia i wewnętrzne spotkania dzięki czemu znacznie polepsza się komunikacja, współpraca i wzajemne zrozumienie. Wspomagamy też rozwój osobisty, wspierając pasje.
 
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020Zobacz więcej publikacji