NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Oznakowanie poziome

20140910_172126-400x300
20140908_125616-400x533
IMAG1027-400x240
śrutowanie-pod-linie-
F.U.H. NOWAK sp. j.

Kontakt w sprawie oferty

Oznakowanie poziome jest jednym z kluczowych elementów dla sprawności i bezpieczeństwa ruchu. Podstawowym zadaniem oznakowania poziomego jest jak najdłuższe poprawne i czytelne utrzymanie bezpieczeństwa użytkowników.

NOWAK obróbka betonu proponuje kompleksową obsługę obiektów przemysłowych w zakresie przygotowania pod nowe oznakowanie oraz usuwania istniejącego oznakowania poziomego. Jako jedyni zapewniają wydłużenie okresu użytkowania nawet o kilkaset procent w porównaniu do rozwiązań standardowych.

Przygotowywane podłoża w sposób gwarantujący uzyskanie lepszej przyczepności z podłożem nawet o 100% , co w efekcie zwiększa odporność linii na przetarcia, zrywanie itd.

W rejonach mocno obciążonych (np. strefy rozładunku) proponuje się wykonanie linii pancernych, które są niemal niezniszczalne w porównaniu do zwykłych linii.

Jesteśmy firmą rodzinną działającą od 1999 roku (ponad 20 lat) działającą w sektorze budowlanym w zakresie mechanicznej obróbki podłoży. Profesjonalna obróbka betonu / PEWNY GRUNT POD NOGAMI są dla nas priorytetem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, nowoczesne zaplecze techniczne umożliwiające nam realizację trudnych zadań. Wdrożone i udoskonalane procedury, sprawiają, że powierzone prace realizujemy terminowo, precyzyjnie oraz niemal bezpyłowo. W naszym nieustannie powiększanym parku maszynowym posiadamy m.in. minidrogówki, maszyny samojezdne zrywające zarówno spalinowe jak i elektryczne, bezprzewodowo sterowanie szlifierki, maszyny pomiarowe itd. Posiadamy również własny serwis maszyn oraz magazyn części zamiennych.
 
W roku 2017 wprowadziliśmy jako pierwsi w Polsce usługi m.in. młoteczkowania betonu, zrobotyzowanych laserowych pomiarów równości posadzek w magazynach wysokiego składowania oraz specjalistycznych dedykowanych dylatacji (Floodbridge) i ultra precyzyjnego szlifowania (Aplhaplan). Jesteśmy autoryzowanym i wyłącznym partnerem firm Alphaplan i Floorbridge na terenie Polski. W tym samym roku otrzymaliśmy również Regionalną nagrodę specjalną Róża Pogranicza za wyjątkowy rozwój  przedsiębiorczość na terenach przygranicznych.  W 2019 roku otrzymaliśmy Certyfikat Złotej Rekomendacji od Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy.
 
Mamy świadomość, że firmę tworzą ludzie a nie maszyny, dlatego inwestujemy w rozwój pracowników m.in. organizując cykliczne szkolenia i wewnętrzne spotkania dzięki czemu znacznie polepsza się komunikacja, współpraca i wzajemne zrozumienie. Wspomagamy też rozwój osobisty, wspierając pasje.
 
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020Zobacz więcej publikacji