NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Zrywanie posadzek żywicznych

striper_zrywanie_nawierzchni_zywicznych_2018-1-400x241
striper_zrywanie_nawierzchni_zywicznych_2018_3-400x241
striper_zrywanie_nawierzchni_zywicznych_2018_6-1-400x267
zrywanie-posadzki-na-elastycznej-membranie-400x267
F.U.H. NOWAK sp. j.

Kontakt w sprawie oferty

Innowacyjne, alternatywne, wysokowydajne i skuteczne rozwiązanie dla tradycyjnych metod jak frezowanie, szlifowanie, odkuwanie ręczne i mechaniczne itd.

Ta przemysłowa metoda zrywania posadzek żywicznych, elastycznych (PU) oraz większości „twardych” (EPOXY) jest alternatywnym, wysokowydajnym i skutecznym rozwiązaniem dla tradycyjnych metod jak frezowanie, szlifowanie odkuwanie ręczne i mechaniczne itd. Można zastosować to rozwiązanie dla systemów posadzek stosowanych na parkingach jak i w biurach, posadzkach betonowych, jastrychach, a nawet na rusztach drewnianych jaki i pokładach statków i łodzi. Krótko mówiąc – niemalże w każdym miejscu.

Technologia pozwala na błyskawiczne i precyzyjne zrywanie niemalże każdej grubości posadzek, co dla „starych” rozwiązań było często technologiczną lub kosztową barierą nie do pokonania. W przypadku systemów elastycznych, ułożonych na membranach (np. posadzki wg OS 11 ) kluczowy może być fakt ze zrywamy posadzkę jednocześnie z całą grubością membrany, bez uszkodzenia lub zmiany geometrii podłoża, typowego dla frezowania. Te rozwiązanie minimalizuje czas i koszty związane z przygotowaniem „zwykłymi metodami”.

Zalety:

 • nieporównywalnie szybsza metoda od tradycyjnego zrywania
 • do 80% mniej pozostałości po posadzce
 • od razu uzyskujemy niezniszczone, pierwotne podłoże
 • nasze metoda eliminuje konieczność szpachlowania po zerwaniu
 • brak konieczności stosowania wylewki wyrównującej w porównaniu z tradycyjnymi metodami
 • brak obciążeń dynamicznych w pionie
 • cicha praca / możliwość pracy na działających obiektach
 • zapylenie ograniczone do minimum
 • daje Państwu ogromne oszczędności materiałowe z uwagi na
  brak kosztów dodatkowej pracy oraz materiału do profilowania,
  jak również minimalizację koszty dodatkowych – utylizacji, zabezpieczeń, itp.

Jesteśmy firmą rodzinną działającą od 1999 roku (ponad 20 lat) działającą w sektorze budowlanym w zakresie mechanicznej obróbki podłoży. Profesjonalna obróbka betonu / PEWNY GRUNT POD NOGAMI są dla nas priorytetem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, nowoczesne zaplecze techniczne umożliwiające nam realizację trudnych zadań. Wdrożone i udoskonalane procedury, sprawiają, że powierzone prace realizujemy terminowo, precyzyjnie oraz niemal bezpyłowo. W naszym nieustannie powiększanym parku maszynowym posiadamy m.in. minidrogówki, maszyny samojezdne zrywające zarówno spalinowe jak i elektryczne, bezprzewodowo sterowanie szlifierki, maszyny pomiarowe itd. Posiadamy również własny serwis maszyn oraz magazyn części zamiennych.
 
W roku 2017 wprowadziliśmy jako pierwsi w Polsce usługi m.in. młoteczkowania betonu, zrobotyzowanych laserowych pomiarów równości posadzek w magazynach wysokiego składowania oraz specjalistycznych dedykowanych dylatacji (Floodbridge) i ultra precyzyjnego szlifowania (Aplhaplan). Jesteśmy autoryzowanym i wyłącznym partnerem firm Alphaplan i Floorbridge na terenie Polski. W tym samym roku otrzymaliśmy również Regionalną nagrodę specjalną Róża Pogranicza za wyjątkowy rozwój  przedsiębiorczość na terenach przygranicznych.  W 2019 roku otrzymaliśmy Certyfikat Złotej Rekomendacji od Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy.
 
Mamy świadomość, że firmę tworzą ludzie a nie maszyny, dlatego inwestujemy w rozwój pracowników m.in. organizując cykliczne szkolenia i wewnętrzne spotkania dzięki czemu znacznie polepsza się komunikacja, współpraca i wzajemne zrozumienie. Wspomagamy też rozwój osobisty, wspierając pasje.
 
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021Zobacz więcej publikacji