NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Opaska amortyzująca Trelleborg PS1000

TWS_PS1000_1_HR_news
TRELLEBORG
DostawcaTrelleborg Industries Polska Sp. z o.o.
MarkaTRELLEBORG
Nazwa handlowaTrelleborg PS1000
czarneTak

Kontakt w sprawie oferty

Trelleborg Industries Polska Sp. z o.o.
ul. Andrzeja Struga 66
90-557 Łódź
+48 42 293 05 37
+48 42 293 05 39
www.trelleborg.com.pl
tws.poland@trelleborg.com
Trelleborg Wheel Systems wprowadza oponę PS1000, najnowocześniejsze rozwiązanie do zastosowań związanych z transportem materiałów. To więcej niż zwykła opona: to nowa generacja najwyższej jakości opasek amortyzujących do wózków widłowych, z innowacją Pit Stop Line. Specjalistyczne mieszanki i nowa konstrukcja opaski gwarantują maksymalizację czasu jej użytkowania, wydajność i bezpieczeństwo operatorów, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów całkowitych i wpływu na środowisko.
 
Konstrukcja opaski PS1000 składa się z dwóch warstw kompozytów. Jedna mieszanka zwiększa komfort, gwarantuje niski opór toczenia i ogranicza gromadzenie się ciepła, co zapewnia maksymalny czas jej używania - ograniczając przerwy konieczne na wychłodzenie opaski, a druga zapewnia długą żywotność. Dzięki dodaniu innowacji Pit Stop Line, klienci mogą zaoszczędzić czas i pieniądze, unikając wczesnej wymiany i niepotrzebnych przestojów. Gdy na opasce pojawia się bardzo widoczny pomarańczowy pasek Pit Stop Line, oznacza to, że pozostało około 100 godzin eksploatacji, a dzięki temu operatorzy i zarządzający flotą wiedzą z 100% pewnością, iż opaska wymagają wymiany.
 
Opaska amortyzująca PS1000 jest dostępna w dwóch wersjach - w wersji gładkiej oraz trakcyjnej. Wersja gładka zapewnia doskonałą stabilność i komfort, a także maksymalną żywotność dzięki grubej warstwie ścieralnej oraz innowacyjnej mieszance amortyzującej, a także wyjątkowemu wklęsłemu kształtowi ściany bocznej. Wersja trakcyjna oferuje te same funkcje, ale dzięki głębokiej rzeźbie bieżnika zapewnia lepszą trakcję, aby zoptymalizować osiągi na mokrej nawierzchni.
 
Zarówno wersja gładka, jak i trakcyjna mogą być produkowane z różnych mieszanek - uniwersalnych, niebrudzących, przewodzących prąd elektryczny, ProHD lub Protex - dzięki temu opaski te nadają się do wielu zastosowań. Na światowym rynku będą dostępne w najbliższych miesiącach, począwszy od wersji gładkiej we wrześniu 2020 roku, a następnie w wersji trakcyjnej w I kwartale 2021 roku.
 
 

Trelleborg Wheel Systems jest wiodącym, światowym dostawcą opon, felg oraz kompletnych kół do pojazdów używanych w rolnictwie, leśnictwie, wózkach widłowych i innych urządzeniach przemysłowych. Dział opon przemysłowych dostarcza opony i felgi dla najważniejszych producentów wózków widłowych na pierwsze wyposażenie oraz na rynek wymiany. Firma posiada globalną strukturę sprzedaży, jednak główne rynki to Europa i Ameryka Północna.

W 1993 roku został założony Trelleborg Industries Polska z siedzibą w Łodzi i magazynem w pobliskim Zgierzu. Swym zasięgiem działania, Trelleborg Industries Polska obejmuje rynek polski i krajów bałtyckich.
 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020Zobacz więcej publikacji