NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Pojemniki do regałów Dexion

Pojemniki do regałów Dexion
DEXION
DostawcaDexion Polska Sp. z o. o.
MarkaDEXION
Materiał konstrukcyjnyPolipropylen
Szerokość całkowita [mm]230
Długość całkowita [mm]600
Wysokość [mm]250

Kontakt w sprawie oferty

Dexion Polska Sp. z o. o.
Ul. Wenecka 12
03-244 Warszawa
+48 22 295 08 00
+48 22 295 08 10
www.dexionpolska.pl
info@dexionpolska.pl

Bogaty zestaw pojemników i kontenerów dostarczanych przez firmę Dexion Polska, zapewnia Państwu spełnienie podstawowego wymogu racjonalnej gospodarki materiałowej i magazynowania. Różnorodność możliwych do zastosowania typów pojemników, umożliwia przechowywanie towarów w sposób ułatwiający ich łatwe rozróżnienie i wygodny dostęp.

Nasze pojemniki to nie tylko zwykłe pojemniki do magazynowania, ale bardzo wygodne rozwiązanie ułatwiające przenoszenie i gromadzenie elementów. Dostarczane przez nas pojemniki zajmują bardzo mało miejsca w czasie transportu. Są sztywne i wysoce wytrzymałe na skręcanie.

Dzięki doskonałemu dopasowaniu wymiarowemu z systemem regałów półkowych HI280, zastosowanie pojemników doskonale uzupełnia możliwości składowania drobnych towarów w regałach. Pojemniki charakteryzuje doskonała wytrzymałość i sztywność, istnieje możliwość wykonania w wersji antyelektrostatycznej dla składowania wyrobów elektronicznych. Ponadto oferujemy bogaty zestaw akcesoriów do podziału pojemności pojemników oraz tworzenia zestawów pojemników do transportu

Dane techniczne (pojemniki do regałów)
Wysokość: od 80 mm do 250 mm
Szerokość: od 94mm do 230mm
Długość: od 300 mm do 600 mm

Firma Dexion Polska jest częścią CONSTRUCTOR GROUP AS z siedzibą w Oslo, Norwegia. Grupa Constructor powstała w 1996 roku po połączeniu firm Kasten-Hovik i Electrolux Constructor.
Jesteśmy jednym z trzech największych europejskich producentów wyposażenia magazynowego i największym producentem wyposażenia do biur, archiwów i muzeów.

Oferta firmy obejmuje wszystko co w chwili obecnej jest oferowane na światowym rynku wyposażenia magazynowego i archiwizacyjnego:

  • Regały paletowe: standardowe, wjezdne, przepływowe i przesuwne.
  • Regały półkowe: parterowe, wielopoziomowe, wysokiego składowania.
  • Regały wysięgnikowe do składowania dłużyc i blach
  • Regały automatyczne: IPN, HOCA, TORNADO.
  • Regały do archiwizacji dokumentów: stacjonarne, przesuwne ręczne i elektryczne oraz przesuwne piętrowe i automatyczne
  • Systemy przenośników rolkowych oraz szeroką gamę akcesoriów dostępnych do wszystkich z wymienionych typów

Wszystkie wyroby produkowane są we własnych 7 fabryka, posiadających ponad 90.000 m2 powierzchni produkcyjnej, strategicznie rozmieszczonych w Norwegii, Niemczech, Holandii, Finlandii, Rumuni, Anglii i Rosji. Produkty dystrybuowane są za pośrednictwem własnych biur sprzedaży w 21 krajach oraz ponad 180 współpracujących dystrybutorów w 70 krajach.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 01-2020EMIL - 01-2020EMIL - 12-2019EMIL - 12-2019EMIL - 11-2019EMIL - 11-2019EMIL - 10-2019EMIL - 10-2019Zobacz więcej publikacji