NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

SSI SCHÄFER Orbiter System

SSI SCHÄFER Orbiter System
SSI SCHAFER
DostawcaSSI SCHÄFER Sp. z o.o.
MarkaSSI SCHAFER
Zasada FIFOtak
Minimalna temperatura pracy[°C]-30

Kontakt w sprawie oferty

SSI SCHÄFER Sp. z o.o.
ul. Opalińskiego 10
01-645 Warszawa
+48 22 665-94-06
+48 22 665-94-06
www.ssi-schaefer.pl
info@ssi-schaefer.pl

SSI SCHÄFER Orbiter System, spełnia wszystkie obecnie obowiązujące w Europie aspekty bezpieczeństwa, może być obsługiwany w systemie FILO (First in Last Out) oraz FIFO (First In First Out). Dzięki zdalnemu sterowaniu, system gwarantuje wyższą wydajność pracy oraz większy stopień wykorzystania niż standardowe rozwiązanie z tradycyjnymi regałami.

Firma SSI SCHÄFER dzięki systemowi Orbiter wnosi rewolucyjne rozwiązanie na rynek z zakresu składowania kanałowego. System posiada liczne unikatowe własności i innowacyjne rozwiązania, do których zaliczyć należy:

  • zabezpieczenie obsługi obsługiwanego obszaru za pomocą stacji dokującej
  • wysoka prędkość
  • wygodne umieszczanie stacji dokującej dzięki 50 mm tolerancji wymiarów
  • proste w obsłudze zdalne sterowanie
  • innowacyjny System zasilania bez baterii przy pomocy kondensatorów

W systemie First In Last Out (FILO) przy jednostronnej obsłudze regału, głębokość kanału dochodzi do 40 m, jeden wózek widłowy może obsługiwać kilka urządzeń. Orbiter składuje i wyjmuje pojedyncze palety, zapewniając kompletny załadunek i wyładunek kanału. Wartością dodana do tego urządzenia jest Inwentaryzacja składowanych w kanale palet. W systemie First In First Out (FIFO) istnieje możliwość pracy dwóch urządzeń w jednym kanale oraz można zastosować tryb mieszany dla reorganizacji składowanych palet.

Dopasowując się do potrzeb klienta, jego specyficznego systemu, modelu serwisowego i innowacyjnego konceptu pakietu części zamiennych, zespół serwisowy firmy troszczy się o zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Starając się w jak najmniejszym stopniu ingerować w bieżącą pracę operacyjną klienta, ograniczając do minimum przestoje zapewniając tym samym najwyższy poziom satysfakcji. Customer Service & Support dostępny jest 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, na całym świecie.

SSI SCHAEFER powstała w 1937 roku i była prowadzoną przez właścicieli niemiecką firmą rodzinną. Dziś SSI SCHÄFER jest jednym z największych na świecie dostawców kompleksowych rozwiązań i producentów części w następujących sektorach: systemy logistyczne, systemy magazynowe, stanowiska robocze, oprogramowanie logistyczne, technologia gospodarki odpadami.

Dzięki ponad 50 filiom na całym świecie, SSI SCHÄFER  jest mocnym i niezawodnym partnerem. Zarówno w przemyśle, handlu, jak i w organizacjach handlowych i publicznych produkty SSI SCHÄFER są wykorzystywane na całym świecie, a firma wykonuje swoje zadania efektywnie i kompetentnie.
Firma oferuje usługi od projektu po realizację i serwis.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020EMIL - 02-2020EMIL - 02-2020Zobacz więcej publikacji