NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Czołowy wózek widłowy elektryczny Mitsubishi FB25-35N EDIA EX

FB25-35N
MITSUBISHI
DostawcaKuhn Polska Sp. z o.o.
MarkaMITSUBISHI
Udźwig [kg]2500-3500
Wysokość podnoszenia [mm]7000

Kontakt w sprawie oferty

Kuhn Polska Sp. z o.o.
Plonów 21
41-200 Sosnowiec
+48 32 528 60 30
+48 32 528 60 30
www.kuhn-polska.pl
info@kuhn-polska.pl

Standardy użytkowania elektrycznych wózków widłowych nie będą już takie same po tym, jak firma Mitsubishi Forklift Trucks zaprezentowała nowy model elektryczny 80 V: EDiA EX. Pokazany po raz pierwszy z wielką pomp w kompleksie Ciudad de las Artes y las Ciencias w hiszpańskiej Walencji wózek EDiA EX może zdaniem firmy Mitsubishi przewróci do góry nogami przyjęte praktyki magazynowania tam, gdzie przestrzeń jest na wagę złota.

Szczególną uwagę należy zwróci na imponujące możliwości podnoszenia wózka przy jego gabarytach. Wyraźnie mniejszy niż inne wózki o udźwigu 2,5-3,5 t EDiA EX charakteryzuje się mocą i stabilnością zapewniając płynne przenoszenie dużych ładunków na wysokość do 7 metrów.

Do tego jedyna w swoim rodzaju konstrukcja układu kierowniczego ze skrętem kół tylnej osi o ponad 100 stopni i oddzielnymi silnikami napędu obracającymi przeciwbieżnie koła przedniej osi zapewnia niewiarygodną zwrotność i możliwość obrotu wózka w miejscu wokół własnej osi.

Dzięki temu kierownicy magazynów będą mogli bardziej efektywnie wykorzystywać przestrzeń, ustawiając za pomoc wózków EDiA EX większe ładunki głębiej i wyżej w węższych regałach.

Wszędzie i w każdych warunkach
Wózek EDiA EX wyznacza nowe standardy nie tylko w wąskich przestrzeniach między regałami.

Stopień ochrony przed wnikaniem wody IPX4 tego wózka sprawia, że może on pracować bezpiecznie w środowisku mokrym. Oznacza to, że do rozładunku i załadunku na zewnątrz budynków w lokalizacjach z ograniczeniem emisji spalin i wyziewów nie jest potrzebny dodatkowy wózek z silnikiem wewnętrznego spalania  w strefach zmywanych strumieniami wody lub z produktami mokrymi można uzyskać warunki wysokiej higieny i czystości powietrza dzięki wykorzystaniu energii elektrycznej.

Podobnie zastosowane w wózku EDiA EX bezobsługowe szczelnie zamknięte hamulce chroni przed szkodliwymi pyłami i wodą, eliminując również zanieczyszczanie otoczenia przez pył metaliczny z hamulców wózka.

Pewność obsługi przekłada się na wydajność
Zrównoważona i stabilna konstrukcja całego wózka sprawia, że operator od pierwszej chwili za jego kierownicą czuje się jak w domu. Wózek EDiA EX od razu zapewnia pewność obsługi, pozwalając uzyskać maksymalną wydajność od pierwszego dnia użytkowania.

Pionierski system precyzyjnego prowadzenia Sensitive Drive System w inteligentny sposób dostosowuje reakcje wózka do specyfiki ruchów operatora. Układ kontroli skrętu optymalizuje wcześniej prędkość, dostosowując ją do kąta każdego manewru skręcania, a opcjonalne sterowanie palcami to nowa jakość obsługi.

Co więcej, wózki EDiA EX dają elastyczny wybór praktycznych trybów prowadzenia, dzięki czemu kierownicy magazynów mogą kłaść większy nacisk na ekonomikę i bezpieczeństwo w przypadku niedoświadczonych operatorów lub pracy na długie zmiany lub na wydajność w trybie PRO w przypadku wysoko wykwalifikowanych operatorów, gdy pracuje się pod presją.

Kabina jest przestronna i nieprzeładowana, co poprawia koncentrację na pracy, a każdy element   od kolumny kierownicy po umiejscowienie przeciwwagi  został dokładnie przemyślany, aby zapewnić operatorowi maksymalną widoczność ładunku, wideł i kątów nawrotu.

Wózek EDiA EX został tak zaprojektowany, aby nawet na najdłuższych zmianach zapewnię operatorowi koncentrację i wydajność, dając przy tym pewność, że możliwości wózka są w pełni wykorzystywane.

Firma Kuhn Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem nowych wózków widłowych Mitsubishi w Polsce. Jako przedstawiciel austriackiego koncernu KUHN GROUP w Polsce, zajmującego się dystrybucją urządzeń przemysłowych od 1974 roku, systematycznie zwiększamy swój udział na rynku polskim.

Firma Kuhn Polska świadczy kompleksowe usługi sprzedaży, wynajmu i serwisu wózków widłowych, jak również sprzedaży części zamiennych. Dzięki bogatemu know-how oraz szerokiej gamie modeli, może zaoferować wiele ciekawych rozwiązań do wszystkich zadań związanych z transportem wewnętrznym i magazynowaniem towarów.

Firma utrzymuje zdecentralizowane, w pełni wyposażone zaplecze serwisowe i linie montażowe w zgodzie z dewizą: stawiania Klienta zawsze na pierwszym miejscu, zapewnieniu mu najwyższej jakości obsługi oraz fachowego wsparcia technicznego
 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji