NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Czołowy wózek widłowy elektryczny Mitsubishi FB14-20 A(C)N(T) EDIA EM

fb14-20acnt
MITSUBISHI
DostawcaKuhn Polska Sp. z o.o.
MarkaMITSUBISHI
Udźwig [kg]1400-2000
Wysokość podnoszenia [mm]7000

Kontakt w sprawie oferty

Kuhn Polska Sp. z o.o.
Plonów 21
41-200 Sosnowiec
+48 32 528 60 30
+48 32 528 60 30
www.kuhn-polska.pl
info@kuhn-polska.pl

Wózki z odświeżonej linii EDIA EM należą do najinteligentniejszych i najbardziej trwałych wózków na rynku. Zostały zaprojektowane i skonstruowane z myślą o wydajności - pracują intuicyjnie, dopasowując się do każdego operatora. Wyrafinowane oprogramowanie analizuje zachowanie wózka w czasie rzeczywistym i automatycznie je reguluje co sprawia, że wózek działa zarówno wydajnie jak i bezpiecznie.

Praca wózka jest płynna, cichsza, i pod większa kontrolą operatora niż kiedykolwiek. Zaawansowany układ kontrolny wózka pozwala programować wszystkie istotne parametry wózka w taki sposób aby idealnie dostosować jego parametry do aplikacji. Inne zalety to zwrotność, niskie zapotrzebowanie na energii, uproszczona obsługa serwisowa oraz okresy między przeglądowe zwiększone do 500 mth. Wszystko to oznacza niskie koszty eksploatacyjne.
 

Zalety:

  • Mocne silniki prądu zmiennego (AC) zapewniają wysoki moment obrotowy
  • Mocne silniki AC w układzie hydraulicznym zapewniaj płynną i łatwą w kontrolowaniu pracę układu.
  • Nowej generacji układ sterowania wózkiem z pełną regulacją wszystkich głównych parametrów pracy wózka takich jak prędkość jazdy, przyspieszenie, prędkość podnoszenia i opuszczania itd.
  • Układ kierowniczy o kącie skrętu 360 stopni - operator utrzymuje wózek w cigłym ruchu
  • Ergonomiczne miejsce pracy operatora - wyposażone w wiele elementów podnoszących komfort pracy operatora
  • Kompaktowe wymiary wózka - dzięki nim seria FBNT potrzebuje znacznie mniej miejsca do pracy.
  • System bezpieczeństwa zabezpieczający wózek przed niekontrolowanym uruchomieniem funkcji jazdy lub układów hydraulicznych.
  • Uproszczony dostęp dla obsługi serwisowej
  • Okresy między przeglądowe 500 mth

Firma Kuhn Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem nowych wózków widłowych Mitsubishi w Polsce. Jako przedstawiciel austriackiego koncernu KUHN GROUP w Polsce, zajmującego się dystrybucją urządzeń przemysłowych od 1974 roku, systematycznie zwiększamy swój udział na rynku polskim.

Firma Kuhn Polska świadczy kompleksowe usługi sprzedaży, wynajmu i serwisu wózków widłowych, jak również sprzedaży części zamiennych. Dzięki bogatemu know-how oraz szerokiej gamie modeli, może zaoferować wiele ciekawych rozwiązań do wszystkich zadań związanych z transportem wewnętrznym i magazynowaniem towarów.

Firma utrzymuje zdecentralizowane, w pełni wyposażone zaplecze serwisowe i linie montażowe w zgodzie z dewizą: stawiania Klienta zawsze na pierwszym miejscu, zapewnieniu mu najwyższej jakości obsługi oraz fachowego wsparcia technicznego
 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji