NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Bateria grid power V M

grid  power V M
HOPPECKE

Kontakt w sprawie oferty

Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.
Logistyczna 10
63-006 Śródka
61 646 50 11
61 646 50 10
www.hoppecke.pl
biuro@hoppecke.pl

Grid | power V M to klasyczne ogniwa ołowiowe z płytami 3D promienistymi, pastowanymi. Charakteryzuje się on szczególnie trójwymiarową strukturą elektrody dodatniej. Przeznaczony jest do zastosowań wysokoprądowych jego zywotność sięga 20 lat. Połączenie dużej gęstości energii i małej powierzchni umożliwia najbardziej efektywne wykorzystanie istniejących obiektów. Te wyjątkowe cechy i szeroki zakres wydajności grid | power V M sprawiają, że jest to idealne źródło energii dla elektrowni, kolei i systemów UPS.

Połączenie z systemem rekombinacji aquagen wydłuża okres między uzupełnianiem wody prawie do punktu, w którym nie jest wymagana konserwacja, co znacznie obniża koszty eksploatacji.

Zalety:

  • Bardzo dobra zdolność prądowa
  • Niskie koszty inwestycji
  • Bardzo długa żywotność
  • Zwiększona ochrona przeciwzwarciowa już podczas montażu
  • Ekstremalnie wydłużone okresy uzupełniania wody, aż do pracy bezobsługowej

Firma Hoppecke jest obecna w Polsce nieprzerwanie od 1993 roku. Początkowo istniała pod nazwą A.L.V. HOPPECKE Batterien z siedzibą w Wałbrzychu i zatrudniała trzech pracowników, nie posiadała własnego serwisu. Po przeprowadzce do Poznania wynajęto nowe biura oraz większą przestrzeń magazynową i serwisową, zatrudniono nowych pracowników.

Celem firmy stał się rozwój, szczególnie na rynku baterii trakcyjnych. W niedługim czasie podjęte działania przyniosły oczekiwane skutki umożliwiając dalszy rozwój i zatrudnienie kolejnych osób. Zaczął rozwijać się Dział Baterii Stacjonarnych oraz przede wszystkim serwis, poszerzając zakres oferowanych usług oraz umożliwiając uniezależnienie się od serwisów zewnętrznych.

 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji