NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Bateria trak power V L - HPzS

trak  power V L - HPzS
HOPPECKE

Kontakt w sprawie oferty

Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.
Logistyczna 10
63-006 Śródka
61 646 50 11
61 646 50 10
www.hoppecke.pl
biuro@hoppecke.pl

HOPPECKE trak | power VL HPzS to pierwszy wybór, gdy szukasz niezawodnych, bezpiecznych i trwałych rozwiązań, które są bardzo ekonomicznie dzięki doskonałej wydajności. Zaprojektowana i wyprodukowana zgodnie z normami europejskimi, elektroda dodatnia wykonana jest jako płyta rurowa zawierająca masę czynną, a płyta ujemna jako płytą siatkową.

W rezultacie HOPPECKE trak | power VL HPzS nadaje się do wszystkich konwencjonalnych zastosowań trakcyjnych, które wymagają rozwiązania odpornego na awarie.
Nasze systemy akumulatorów oferują maksymalną jakość przy niskich kosztach inwestycyjnych i maksymalnej elastyczności, co oznacza, że można w każdej chwili doposażyć ją w dodatkowe komponenty, takie jak trak | air lub trak | com. Ponadto, dzięki wytrzymałej powłoce z tworzywa sztucznego i stworzonej przez to izolacji, systemy te są absolutnie bezpieczne w użytkowaniu

Firma Hoppecke jest obecna w Polsce nieprzerwanie od 1993 roku. Początkowo istniała pod nazwą A.L.V. HOPPECKE Batterien z siedzibą w Wałbrzychu i zatrudniała trzech pracowników, nie posiadała własnego serwisu. Po przeprowadzce do Poznania wynajęto nowe biura oraz większą przestrzeń magazynową i serwisową, zatrudniono nowych pracowników.

Celem firmy stał się rozwój, szczególnie na rynku baterii trakcyjnych. W niedługim czasie podjęte działania przyniosły oczekiwane skutki umożliwiając dalszy rozwój i zatrudnienie kolejnych osób. Zaczął rozwijać się Dział Baterii Stacjonarnych oraz przede wszystkim serwis, poszerzając zakres oferowanych usług oraz umożliwiając uniezależnienie się od serwisów zewnętrznych.

 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji