NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Bateria trak uplift

trak  uplift
HOPPECKE

Kontakt w sprawie oferty

Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.
Logistyczna 10
63-006 Śródka
61 646 50 11
61 646 50 10
www.hoppecke.pl
biuro@hoppecke.pl

Sercem wszystkich akumulatorów trak | uplift jest nowy węgiel aktywny. Precyzyjnie dobrane materiały aktywne umożliwiają wyższą charakterystykę rozładowywania prądem oraz zwiększoną zdolność szybkiego ładowania. W połączeniu ze zoptymalizowanym stosunkiem powierzchni czynnej nowego modułu 3D Enhanced Electrode Design, Active Carbon zapewnia zwiększoną żywotność w zastosowaniach cyklicznych.

W przypadku pracy jednozmianowej akumulatory typu trak | uplift wykazują swoją trwałość i ekonomiczność. Separator ochronny Shell skutecznie chroni przed zwarciami wynikającymi z osadzania się wolnego materiału aktywnego na elektrodzie ujemnej. Przejście terminala prądowego przez z systemem labiryntów, opracowanym specjalnie dla codziennego użytku pojazdów przemysłowych, wytrzymuje nawet najwyższe obciążenia mechaniczne i zapewnia niezawodną pracę i ograniczoną konserwację.

Akumulator trak | uplift jest teraz dostępny jako zoptymalizowane kosztowo rozwiązanie podstawowe, które zostało zaprojektowane w taki sposób, że dodatkowe komponenty, takie jak trak | air cyrkulacja elektrolitu mogą być w każdej chwili zmodernizowane. Oczywiście w każdej chwili możliwe jest dostosowanie do indywidualnych potrzeb lub specyficznych dla danego pojazdu.

Firma Hoppecke jest obecna w Polsce nieprzerwanie od 1993 roku. Początkowo istniała pod nazwą A.L.V. HOPPECKE Batterien z siedzibą w Wałbrzychu i zatrudniała trzech pracowników, nie posiadała własnego serwisu. Po przeprowadzce do Poznania wynajęto nowe biura oraz większą przestrzeń magazynową i serwisową, zatrudniono nowych pracowników.

Celem firmy stał się rozwój, szczególnie na rynku baterii trakcyjnych. W niedługim czasie podjęte działania przyniosły oczekiwane skutki umożliwiając dalszy rozwój i zatrudnienie kolejnych osób. Zaczął rozwijać się Dział Baterii Stacjonarnych oraz przede wszystkim serwis, poszerzając zakres oferowanych usług oraz umożliwiając uniezależnienie się od serwisów zewnętrznych.

 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji