NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Bateria power.com XC

power XC
HOPPECKE

Kontakt w sprawie oferty

Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.
Logistyczna 10
63-006 Śródka
61 646 50 11
61 646 50 10
www.hoppecke.pl
biuro@hoppecke.pl

power.com XC oznacza innowacyjną konstrukcję AGM (płyty kratkowe i separator z włókniny), kompaktową i zoptymalizowaną pod względem transportu konstrukcję dzięki uchwytom do przenoszenia w pokrywie. Specjalna konstrukcja elektrody zapewnia maksymalną gęstość energii.

Zalety:

  • Bezobsługowość w zakresie uzupełniania wody - dzięki innowacyjnej technologii Gel-ESS
  • Bardzo dobra obciążalność prądowa - niskie koszty inwestycyjne dzięki innowacyjnej strukturze elektrod.
  • Optymalne wykorzystanie przestrzeni - dzięki możliwości instalacji poziomej i wysokiej gęstpości energii.
  • Zwiększone zabezpieczenie przeciwzwarciowe już podczas instalacji - dzięki zastosowaniu izolowanych złączy systemowych HOPPECKE.
  • Łatwy montaż i instalacja - pokrywa baterii z wbudowanym systemem uchwytów

Firma Hoppecke jest obecna w Polsce nieprzerwanie od 1993 roku. Początkowo istniała pod nazwą A.L.V. HOPPECKE Batterien z siedzibą w Wałbrzychu i zatrudniała trzech pracowników, nie posiadała własnego serwisu. Po przeprowadzce do Poznania wynajęto nowe biura oraz większą przestrzeń magazynową i serwisową, zatrudniono nowych pracowników.

Celem firmy stał się rozwój, szczególnie na rynku baterii trakcyjnych. W niedługim czasie podjęte działania przyniosły oczekiwane skutki umożliwiając dalszy rozwój i zatrudnienie kolejnych osób. Zaczął rozwijać się Dział Baterii Stacjonarnych oraz przede wszystkim serwis, poszerzając zakres oferowanych usług oraz umożliwiając uniezależnienie się od serwisów zewnętrznych.

 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji