NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Nowy wózek elektryczny Reach Truck Manitou ER16

ER 16
ER 16_
DostawcaLemarpol Wózki Widłowe Sp. z o.o.
MarkaMANITOU
Udźwig [kg]1600
Wysokość podnoszenia [mm]6350
Szerokość korytarza roboczego [mm]2820

Kontakt w sprawie oferty

Lemarpol Wózki Widłowe Sp. z o.o.
ul. Poznańska 478
05-850 Koprki/Ożarów Mazowiecki
667 666 053
www.lemarpol.eu
przemek@lemarpol.pl

Elektryczny Reach Truck ER 16 HD to idealny pojazd do ciężkiej pracy. Wykazuje on bardzo dobre osiągi podczas wysokiego składowania. Pełen zakres udźwigu to 1,6 tony, przy wysokościach podnoszenia od 6,35 do 10,80 m. Konstrukcja ER 16 HD pozwala na bezproblemową i bezpieczną pracę, nawet w korytarzach poniżej 2,9 m (w zależności od modelu, wysokości masztu i pojemności baterii).

Wąskie korytarze między regałami, pozwolą zwiększyć pojemność magazynową, lecz tym samym często stanowią ograniczenie. Firma Manitou wychodzi naprzód oczekiwaniom klientów i proponuje specjalnie skonstruowane maszyny przeznaczone do jazdy i transportu ładunków po wąskich korytarzach.

Główną cechą Manitou ER 16 jest zwrotność, podczas przewożenia ładunku. Staramy się, aby każdy wydany przez model posiadał jak najmniejszy promień skrętu, wspomaganie układu kierowniczego, łatwe przełączanie pomiędzy jazdą w przód i w tył oraz aby miały jak nabardziej zredukowane wymiary zewnętrzne.

Firma „Lemarpol Wózki Widłowe” Sp. z o.o. została założona w 1994 roku i jest firmą rodzinną tylko i wyłącznie z polskim kapitałem. Na rynku wózków widłowych, przez ponad 20 lat istnienia, wypracowaliśmy sobie mocną pozycję dzięki fachowej obsłudze naszych klientów oraz kompleksowej ofercie. Jesteśmy obecnie jednym z największych importerów jeśli chodzi o wózki widłowe japońskich marek: Toyota, Komatsu, Nissan i innych (zarówno nowych jak i używanych), a także nowych wózków francuskiej firmy Manitou.

Ponad pięć tysięcy zadowolonych klientów świadczy o najwyższej jakości oraz niezawodności sprzedawanych przez Lemarpol urządzeń. Jesteśmy jedyną firmą w kraju, która posiada około 350 sztuk podnośników w aktualnej ofercie – dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie w krótkim czasie.

W naszej ofercie posiadamy wózki widłowe nowe oraz używane najlepszych marek japońskich, a nasze doświadczenie oraz elastyczne podejście do klienta sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom stawianym przez naszych klientów.

Każde zamówione urządzenia jesteśmy w stanie dostarczyć w dowolne miejsce w kraju własnym specjalistycznym transportem. Do naszych zalet, odróżniających nas od konkurencji, należy bardzo krótki czas realizacji zamówień oraz bogata oferta urządzeń, które posiadamy na stanie. Na zakupiony u nas sprzęt udzielamy do 72 miesięcy gwarancji, a także zapewniamy sprzęt zastępczy w przypadku, kiedy naprawa usterki jest niemożliwa w ciągu 48 godzin od zgłoszenia awarii.

Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem i poznania szczegółów naszej oferty.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji