NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Paleta magazynowa UPAL-K

UPAL-S pełna
UPAL-S poglądowe
UPAL-S otwarta
UPAL-S upside down
GEORG UTZ
DostawcaGeorg Utz Sp. z o.o.
MarkaGEORG UTZ
ProducentGeorg UTZ
TypPełna
Zakres temperaturOd -20 do +60°C
Wysokość [mm]160
Szerokość [mm]800
Długość [mm]1200
Ciężar własny [kg]14 -16 kg
Obciążenie statyczne [kg]6000
Obciążenie dynamiczne [kg]1500
Obciążenie na regale [kg]500

Kontakt w sprawie oferty

Georg Utz Sp. z o.o.
ul. Nowowiejska 34
55-080 Kąty Wrocławskie
+48 71 3167760
+48 71 3167761
www.utzgroup.com
info.pl@utzgroup.com

Kompaktowa i wytrzymała

Paleta UPAL-K jest mocną i odporną na obciążenia paletą. Jesj stabilność zwiększają metalowe rury , które można umieścić w przewidzianych do tego celu na etapie konstrukcji zagłębieniach. Dzięki takiemu wzmocnieniu UPAL-K nadaje się do regałów wysokiego składowania.

Na życzenie paletę można wyposażyć w powierzchnię antypoślizgową, która gwarantuje podwyższony poziom bezpieczeństwa ładunku oraz wyposażyć ją w krawędź pełną lub przerywaną dla stabilności ładunku. 

W tym przypadku stosuje się pasy z elastomeru, wg życzenia Klienta mogą to być trzy lub jedynie dwa pasy. Działanie
antypoślizgowe jest jednak skuteczne jedynie podczas kontaktu towaru z pasem elastomerowym.

Stała tara palety oraz 3 płozy zwiększają bezpieczeństwo transportu palet UPAL-K na wózku widłowym.

Palety z tworzywa sztucznego posiadają kilka decydujących zalet: stałą tarę, są mocne i wytrzymałe, posiadają dłuższą żywotność niż palety drewniane, a po wzmocnieniu metalowymi profilami są szczególnie stabilne i nadają się do regałów wysokiego składowania.

Firma Georg Utz Sp. z o.o. jest producentem plastikowych pojemników wielokrotnego użytku, palet i wytłoczek na części techniczne z tworzywa sztucznego. Stanowi część szwajcarskiej grupy Georg Utz Holding AG, założonej w 1947 r.

Przedsiębiorstwo jest dostawcą oferującym bogatą gamę produktów dla logistyki i magazynowania, m.in.: pojemniki do składowania w stosie, obrotowe, składane, izotermiczne, antyelektrostatyczne, czy opakowania na materiały niebezpieczne oraz palety i skrzyniopalety. Wykorzystuje dwa rodzaje technologii: pojemniki i palety są produkowane wtryskowo, natomiast wypraski - w procesie formowania próżniowego. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach realizowanych na indywidulane potrzeby klientów.

Produkty Utz mają zastosowanie w wielu dziedzinach gospodarki - przemyśle motoryzacyjnym, elektronicznym, spożywczym, farmaceutycznym, a także w dystrybucji i handlu oraz e-commerce. W portfolio obsługiwanych przez Georg Utz firm znajdują się m.in.: Bosch, Cadbury, Delphi, Opel, Philips, Polpharma, Poczta Polska, Viessmann czy Volkswagen.

Grupa Utz posiada osiem zakładów produkcyjnych w: Polsce, Szwajcarii, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Chinach i Meksyku oraz sieć przedstawicielstw na całym świecie. Polski zakład produkcyjny koncentruje się na obsłudze rynku polskiego, czeskiego i rosyjskiego. Spółka posiada certyfikaty: ISO 9001: 2015.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji