NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Paleta ODHP o wymiarach 300x400 mm

Paleta ODHP 300x400 mm
NDHP
DostawcaNDHP Sp. z o.o.
MarkaNDHP
ProducentNDHP
LicencjaNDHP

Kontakt w sprawie oferty

NDHP Sp. z o.o.
ul. Lelewela 15/27
53-505 Wrocław
71 383 06 13
71 383 08 44
www.ndhp.pl
biuro@ndhp.pl
Każdy łańcuch dostaw potrzebuje uniwersalnego nośnika ładunków jakim jest paleta, odpowiednio dostosowana do potrzeb operacyjnych łańcucha logistycznego. Łańcuchy dostaw to zorganizowane przepływy transportowe towarów wymagające dużego zaplecza technicznego i informacyjnego, kontrolujące wszystkie obszary procesów, również, a może przede wszystkim kosztowe. Zamknięte poole paletowe obsługujące przepływy w e-commerce, to gwarancja optymalnych kosztów tych procesów. 
 
W zamkniętym „zielonym” poolu paletowym NDHP, oferowane są rozwiązania odpowiadające potrzebom rynku e-commerce, sieci handlowych oraz operatorom logistycznym.  Nowe palety NDHP dostępne w czterech rozmiarach w większości zaprojektowane zostały przy współpracy z sieciami handlowymi, ich konstrukcja została zoptymalizowana pod względem łatwego użytkowania, nie tracąc przy tym na jakości palety.
 
Palety dostępne w „zielonym”  pool’u paletowym są idealnym rozwiązaniem dla użytkowników palet, którzy chcą znać pełne koszty obsługi  i zarządzania swoim pool’em paletowym. Otwartość na potrzeby i elastyczność kosztowa „zielonego” pool’u paletowego sprawia, że jest on bardzo dynamicznie rozwijającym się narzędziem wspomagającym obsługę łańcuchów logistycznych, wszystkich obszarów handlowych.
 
Palety te z sukcesem stosowane są również w testach praktycznych przez duże podmioty handlu detalicznego, co ułatwia podjąć decyzję dotyczącą wyboru nośnika. Po przeprowadzonych testach w sieciach handlowych palety pool’u NDHP otrzymały bardzo pozytywne opinie.
 
Palety ODHP posiadają następujące cechy charakterystyczne:
  • ściśle określone wymiary zewnętrzne i wymiary poszczególnych elementów
  • 4 metalowe elementy dystansowe z wytłoczonym napisem NDHP 
  • oznaczenie alfanumeryczne na środkowych wspornikach wg następującego wzoru00/XX-Y-MM (numer licencji producenta –rok produkcji –miesiąc produkcji)
  • oznaczenie IPPC na górnej i/lub dolnej desce, zgodnie z dyrektywą ISPM15
  • palety muszą przejść proces obróbki fitosanitarnej
 
Nośniki NDHP służą do składowania i magazynowania towarów i wyrobów, a także do ich transportu na wózkach magazynowych przeznaczonych do transportu poziomego i pionowego, a także do transportu klasycznego – samochodami ciężarowymi, koleją, drogą morską oraz środkami transportu lotniczego.
NDHP jest Spółką zrzeszającą największych producentów półpalet i ćwierćpalet w Polsce. Powstała z myślą o firmach produkujących i naprawiających półpalety i ćwierćpalety a także z myślą o tych użytkownikach palet, którzy chcą zarządzać swoimi opakowaniami na własność - kupować je, wysyłać na nich towar, odbierać je od swoich Kontrahentów, identyfikować je. W 2018 roku stworzyliśmy nową, certyfikowaną i wymienną półpaletę NDHP o wymiarach 800 x 600 x 163 mm, z metalowymi wspornikami o grubości 2 mm, która zastąpiła istniejące na rynku półpalety DHP.

Firma  stworzyła absolutnie nową ćwierćpaletę NDHP o wymiarach 400 x 600 x 163 mm z metalowymi wspornikami o grubości 2 mm, która jest opakowaniem wystawowym. Oba rodzaje palet są jedyną alternatywą dla palet kolorowych. Półpaleta i ćwierćpaleta NDHP spełnia wymagania sieci handlowych i jest dopuszczona do obrotu towarowego.

Nowy zamknięty „zielony” pool paletowy NDHP, oferuje rozwiązania odpowiedające potrzebom rynku e-commerce, sieci handlowych oraz operatorom logistycznym.  Nowe palety NDHP dostępne w czterech rozmiarach:

  • paleta EDHP 800x1200mm,
  • półpaleta NDHP 600x800mm,
  • ćwierćpaleta  CDHP 400x600mm,
  • paleta ODHP 300x400mm.

Nowa marka, całkowicie nowa konstrukcja, gwarantująca stabilność, trwałość i wytrzymałość przewyższającą dostępne na rynku odpowiedniki palet. Proces produkcji i naprawy palet NDHP jest weryfikowany przez niezależnych inspektorów. Palety są produktem markowym i podlegają ochronie prawnej zgodnie z Ustawą Prawo Własności Przemysłowej.

Palety dostępne w „zielonym”  pool’u paletowym są idealnym rozwiązaniem dla użytkowników palet, którzy chcą znać pełne koszty obsługi  i zarządzania swoim pool’em paletowym. Otwartość na potrzeby i elastyczność kosztowa „zielonego” pool’u paletowego sprawia, że jest on bardzo dynamicznie rozwijającym się narzędziem wspomagającym obsługę łańcuchów logistycznych, wszystkich obszarów handlowych. Palety te z sukcesem stosowane są również w testach praktycznych przez duże podmioty handlu detalicznego, co ułatwia podjąć decyzję dotyczącą wyboru nośnika. Po przeprowadzonych testach w sieciach handlowych palety pool’u NDHP otrzymały bardzo pozytywne opinie.


Palety EDHP 

Karta oceny EDHP


Półpalety NDHP 600x800 mm
Karta oceny NDHPĆwierćpalety CDHP 400x600 mm
Karta oceny CDHP


Palety ODHP o wym. 300x400 mm 
Karta oceny ODHP

Nośniki NDHP wykorzystywane są w składowaniu i magazynowaniu towarów oraz wyrobów, a także do ich transportu na wózkach magazynowych przeznaczonych do transportu poziomego i pionowego, a także do transportu klasycznego – samochodami ciężarowymi, koleją, drogą morską oraz środkami transportu lotniczego.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji