NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Paleta uniwersalna UPAL-U

paleta UPAL-U uniwersalna
UPAL-U pełna
UPAL-U otwory bez krawędzi
GEORG UTZ
DostawcaGeorg Utz Sp. z o.o.
MarkaGEORG UTZ
ProducentGeorg UTZ
TypPełna
Zakres temperaturOd -20 do +60°C
Wysokość [mm]150
Szerokość [mm]800
Długość [mm]1200
Ciężar własny [kg]14
Obciążenie statyczne [kg]6000
Obciążenie dynamiczne [kg]1500
Obciążenie na regale [kg]500

Kontakt w sprawie oferty

Georg Utz Sp. z o.o.
ul. Nowowiejska 34
55-080 Kąty Wrocławskie
+48 71 3167760
+48 71 3167761
www.utzgroup.com
info.pl@utzgroup.com

Każdy łańcuch dostaw potrzebuje uniwersalnego nośnika ładunków jakim jest paleta, odpowiednio dostosowana do potrzeb operacyjnych łańcucha logistycznego. Rozwiązanie firmy Georg Utz  EUROPALETA UPAL-U opracowana została dzięki doświadczeniu specjalistów oraz wieloletniej obecności produktów w branży spożywczej.

Gładka powierzchnia palety oraz płóz umożliwia łatwe czyszczenie, sprawdza się w pomieszczeniach wymagających higienicznych warunków. Powierzchnia składowania zabezpieczona jest przerywaną krawędzią zabezpieczającą, a poręczne otwory uchwytowe ułatwiają ręczną obsługę. Zaletą docenianą przez klientów Utz jest obniżenie poziomu hałasu na halach magazynowych, ponieważ paleta UPAL-U przemieszcza się na przenośnikach rolkowych wyjątkowo cicho.

Paleta UPAL-U często wykorzystywana w branży spożywczej, farmaceutycznej i strefach czystych produktów.

UPAL-U przemieszcza się na przenośnikach rolkowych wyjątkowo cicho, a dzięki wzmocnieniom stalowym nadaje się do regałów wysokiego składowania.

Wybrane cechy uniwersalne palety UPAL-U 

  • Jest mocna, poręczna i lekka
  • 97% szczelności produktu, doskonale sprawdza się w przemyśle spożywczym oraz strefach o podwyższonych wymaganiach sanitarnych
  • 2 poręczne uchwyty umożliwiają łatwą ręczną manipulację
  • Jest znacznie lżejsza i jednocześnie równie wytrzymała co klasyczna paleta higieniczna Upal H
  • Bez wzmocnień stalowych waga wynosi jedynie 14 kg
  • Materiał PP zapewnia antypoślizgową powierzchnię podczas składowania palety na palecie lub pojemników na palecie
  • Wysokość tylko 150 mm jest higieniczną alternatywą dla palety drewnianej

Transponder RFID lub kod kreskowy może zostać zamieszczony na życzenie

Po zakończeniu użytkowania palety są poddawane recyklingowi i dzięki temu ponownie wracają do procesu produkcyjnego, nie obciążając środowiska. Rozwiązania Utz są trwałe i wytrzymałe, służą klientom przez wiele lat i nadają się do uniwersalnego zastosowania.

Firma Georg Utz Sp. z o.o. jest producentem plastikowych pojemników wielokrotnego użytku, palet i wytłoczek na części techniczne z tworzywa sztucznego. Stanowi część szwajcarskiej grupy Georg Utz Holding AG, założonej w 1947 r.

Przedsiębiorstwo jest dostawcą oferującym bogatą gamę produktów dla logistyki i magazynowania, m.in.: pojemniki do składowania w stosie, obrotowe, składane, izotermiczne, antyelektrostatyczne, czy opakowania na materiały niebezpieczne oraz palety i skrzyniopalety. Wykorzystuje dwa rodzaje technologii: pojemniki i palety są produkowane wtryskowo, natomiast wypraski - w procesie formowania próżniowego. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach realizowanych na indywidulane potrzeby klientów.

Produkty Utz mają zastosowanie w wielu dziedzinach gospodarki - przemyśle motoryzacyjnym, elektronicznym, spożywczym, farmaceutycznym, a także w dystrybucji i handlu oraz e-commerce. W portfolio obsługiwanych przez Georg Utz firm znajdują się m.in.: Bosch, Cadbury, Delphi, Opel, Philips, Polpharma, Poczta Polska, Viessmann czy Volkswagen.

Grupa Utz posiada osiem zakładów produkcyjnych w: Polsce, Szwajcarii, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Chinach i Meksyku oraz sieć przedstawicielstw na całym świecie. Polski zakład produkcyjny koncentruje się na obsłudze rynku polskiego, czeskiego i rosyjskiego. Spółka posiada certyfikaty: ISO 9001: 2015.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji