NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

System do zarządzania flotą GNB* Fleet

Fot GNB-Fleet_iPad
EXIDE

Kontakt w sprawie oferty

Exide Technologies, globalny dostawca rozwiązań w zakresie magazynowania energii, wprowadza  oprogramowanie do zarządzania flotą GNB* Fleet – oparte na pracy w chmurze, które optymalizuje czas pracy floty, maksymalizuje jej wydajność i redukuje całkowite koszty posiadania (TCO).

Stworzone przez Exide oprogramowanie GNB Fleet to rozwiązanie chmurowe, które zapewnia – w czasie rzeczywistym – dostęp do danych wszystkich baterii, gdy te są podłączone do prostowników. Prosty komunikator, przypominający światła drogowe, umożliwia kontrolęi optymalizację zużycia energii oraz zwiększenie produktywności. Program natychmiast zawiadamia o problemach z ogólnym stanem baterii, co pozwala na szybkie podjęcie działań, których celem jest naprawa baterii i uniknięcie przestoju pracy floty. Istnieje również możliwość automatycznego planowania działań prewencyjnych.
 
Exide oferuje także szeroki zakres technologii i specjalistyczną wiedzę, które pomagają stawiać czoła wyzwaniom związanym z intralogistyką. Asortyment Exide obejmuje wiodące: technologie akumulatorowe, prostowniki, algorytmy ładowania, systemy zarządzania bateriami; Exide oferuje także konsultacje i wsparcie. Prostowniki GNB umożliwiają zarówno szybkie, jak i okazjonalne ładowanie, są także specjalnie zoptymalizowane pod kątem pracy z oprogramowaniem GNB Fleet i bateriami Exide do transportu wewnętrznego.

Firma GNB Industrial Power jest uznanym i sprawdzonym na całym świecie dostawcą w zakresie akumulacji energii elektrycznej do zasilania wózków widłowych , pojazdów drogowych, ciągników i innych pojazdów o wysokim zapotrzebowaniu energetycznym.

Nieważne, w którym miejscu w Europie się znajdujesz, firma GNB Industrial Power oferuje Ci idealne rozwiązania systemowe.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020EMIL - 10-2020EMIL - 10-2020EMIL - 09-2020EMIL - 09-2020Zobacz więcej publikacji