NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Budowa i wyposażenie akumulatorowni

Akumulatorownia wózków widłowych kompleksowa realizacja
EnergyOn

Kontakt w sprawie oferty

Posiadasz flotę elektrycznych wózków widłowych i nie wiesz jak zapewnić właściwe ładowanie zgodnie z formalnymi wymaganiami?

Jak ustrzec się problemów przy kontroli PIP i PIS związanych z wymianą baterii, czy też warunkami środowiskowymi?

Możemy nie tylko wyjaśnić jakie są wymagania minimalne, przygotować projekty, czy dostarczyć sprzęt, ale również możemy wykonać kompleksową realizację zadania wraz z późniejszą obsługą serwisową, a nawet przejąć akumulatornie w obsługę zewnętrzną co całkowicie zdejmuje problemy z barków Klienta.

Wentylacja, stoły do wymiany baterii, demineralizacja, prostowniki, elektryka itp. to wszystko znajdziesz w naszej ofercie. 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami lub poprzez strone interntową www.energyon.pl 

EnergyOn to zespół doświadczonych ludzi z pasją. Od wielu lat pracujemy na zróżnicowanym rynku, głównie skupiając się na kwestiach zasilania. Jeśli poszukują Państwo baterii, prostowników, falowników, UPS, a może chcecie zbudować od podstaw akumulatorownię lub Data Center to trafiliście pod właściwy adres. Przeprowadzimy Państwa przez cały proces zaczynając od planowania, projektu, wykonawstwa, a na utrzymaniu i serwisie kończąc.

Nasza firma działa w dwóch głównych gałęziach i są to:

  1. Trakcja czyli baterie kwasowe, żelowe i litowo-jonowe, prostowniki HF i 50Hz, akumulatorownie i osprzęt do wózków i inne wyposażenie wykorzstywane w logistyce wewnętrznej,
  2. Przemysł i Energetyka gdzie dostarczamy baterie kwasowe, żelowe, niklowo-kadmowe, prostowniki, zasilacze inwertery, UPS, przetwornice napięcia, agregaty prądotwórcze, akumulatorownie baterii przemysłowych, a także całe Data Center czy farmy solarne.

Zapraszamy do kontaktu pod numerm +48 502 189 037 lub mail info@energyon.eu.com

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji