NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Pojemniki oszczędzające miejsce

pojemniki Utz oszczędzające miejsce
zdjecie 4
Pojemnik obrotowy e-commerce
NESCO
pojemnik składany
Bild_2
GEORG UTZ
DostawcaGeorg Utz Sp. z o.o.
MarkaGEORG UTZ
Materiał konstrukcyjnyPlastik

Kontakt w sprawie oferty

Georg Utz Sp. z o.o.
ul. Nowowiejska 34
55-080 Kąty Wrocławskie
+48 71 3167760
+48 71 3167761
www.utzgroup.com
info.pl@utzgroup.com
Zaopatrując oddziały firmy często trzeba odbierać i składować puste pojemniki. W tym przypadku dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie pojemników składanych. Ponieważ rozmiar opróżnionych pojemników składanych można zredukować do 25% ich pierwotnej wysokości, to na takiej samej powierzchni można zmagazynować nawet cztery razy więcej pustych pojemników składanych niż miałoby to miejsce w przypadku standardowych pojemników. Oznacza to także stosowną redukcję kosztów transportu. W ofercie Georg Utz pojemniki mogą być składane wzdłuż dłuższego lub krótszego boku, z ryglowaniem lub zawleczką, występują w wielu wymiarach zgodnych ze standardem EURO, a także w wariantach wzmocnionego dna, ścian z otworami lub zastosowania pokrywy. 

Rozmiar pustych pojemników składanych można zredukować do 20%. Z tego właśnie względu pojemniki umożliwiające oszczędność przestrzeni świetnie nadają się do transportu, kiedy konieczny jest odbiór pustych pojemników z poprzedniej dostawy.

Na takiej samej powierzchni można ułożyć nawet pięć razy więcej pojemników składanych, niż byłoby to możliwe w przypadku sztywnych pojemników. Dzięki temu można także odpowiednio zredukować koszty transportu.

Pojemniki o profilu trapezowym
można składować w stosie za pomocą pokrywy, bądź rozłożonych pałąków. Gdy są puste, można umieścić jeden pojemnik w drugim i dzięki temu zredukować ich pierwotną objętość.

Pojemniki trapezowe z pokrywami na zawiasach składuje się w stosie, wykorzystując do tego celu pokrywę.
Gdy pokrywa jest otwarta, można włożyć wiele pojemników jeden w drugi. Dzięki temu można zaoszczędzić do 75% ich pierwotnej objętości.

Dodatkowe informacje mozna znaleźć na stronie https://www.utzgroup.pl/pojemniki-oszczedzajace-powierzchnie/

Firma Georg Utz Sp. z o.o. jest producentem plastikowych pojemników wielokrotnego użytku, palet i wytłoczek na części techniczne z tworzywa sztucznego. Stanowi część szwajcarskiej grupy Georg Utz Holding AG, założonej w 1947 r.

Przedsiębiorstwo jest dostawcą oferującym bogatą gamę produktów dla logistyki i magazynowania, m.in.: pojemniki do składowania w stosie, obrotowe, składane, izotermiczne, antyelektrostatyczne, czy opakowania na materiały niebezpieczne oraz palety i skrzyniopalety. Wykorzystuje dwa rodzaje technologii: pojemniki i palety są produkowane wtryskowo, natomiast wypraski - w procesie formowania próżniowego. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach realizowanych na indywidulane potrzeby klientów.

Produkty Utz mają zastosowanie w wielu dziedzinach gospodarki - przemyśle motoryzacyjnym, elektronicznym, spożywczym, farmaceutycznym, a także w dystrybucji i handlu oraz e-commerce. W portfolio obsługiwanych przez Georg Utz firm znajdują się m.in.: Bosch, Cadbury, Delphi, Opel, Philips, Polpharma, Poczta Polska, Viessmann czy Volkswagen.

Grupa Utz posiada osiem zakładów produkcyjnych w: Polsce, Szwajcarii, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Chinach i Meksyku oraz sieć przedstawicielstw na całym świecie. Polski zakład produkcyjny koncentruje się na obsłudze rynku polskiego, czeskiego i rosyjskiego. Spółka posiada certyfikaty: ISO 9001: 2015.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji