NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Automatyczny dozownik środków dezynfekujących. Magazynowy Regał Higieniczny MRH-01

Automatyczny-dozownik-srodkow-dezynfekujacych-01
MGL
DostawcaMGL Spółka z o.o.
MarkaMGL
Nośność [kg]100

Kontakt w sprawie oferty

MGL Spółka z o.o.
ul. Opoczyńska 16
96-200 Rawa Mazowiecka
+48 46 813 10 10
+48 46 813 75 66
www.mgltechnika.pl
sprzedaz@mgltechnika.pl

Magazynowy Regał Higieniczny to urządzenie służące do bezdotykowej dezynfekcji rąk. Automatyczny dozownik środków dezynfekujących doskonale sprawdza się w tych miejscach, gdzie nie może zostać wdrożona wyłącznie praca zdalna – w sklepach stacjonarnych, magazynach czy halach produkcyjnych.

Dozownik płynu dezynfekującego uruchamiany jest bezdotykowo (czujnik ruchu) w momencie wsunięcia dłoni do komory natryskowej. Preparat pobierany jest bezpośrednio z opakowań handlowych, dzięki czemu uzupełnianie płynu jest proste i szybkie. Dozownik płynu dezynfekującego można dodatkowo wyposażyć w akcesoria:

  • wieszak na rękawice jednorazowe,
  • półkę na pudełka z zapasowymi rękawicami,
  • dyspenser maseczek jednorazowych.

Automatyczny dozownik płynu dezynfekującego produkowany jest w większości kolorów z palety RAL, dzięki czemu jego wygląd można dopasować do istniejącej aranżacji dowolnego pomieszczenia.

Magazynowy Regał Higieniczny MRH-01 to produkt polski, wytwarzany w zakładzie zlokalizowanym w Rawie Mazowieckiej, położonej w połowie drogi między Łodzią, a Warszawą.

Więcej informacji: www.mgltechnika.pl

 MGL Sp. z o.o. należy do grupy MAGO S.A. - lidera w projektowaniu i wyposażaniu obiektów typu retail. Domenę MGL stanowi technika magazynowa – rozwiązania zapewniające funkcjonalne i efektywne wyposażenie obiektów logistycznych.

Produkty MGL wytwarzane są z zachowaniem najlepszych technologii obróbki metalu, w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Rawie Mazowieckiej. Potwierdzeniem jakości oferowanych produktów są certyfikaty ISO 9001 dla procesów produkcyjnych oraz TUV dla sztandarowego produktu jakim są regały wysokiego składowania.

Potencjał MGL uzupełnia korporacyjne centrum badawcze z własnym zapleczem laboratoryjnym. MGL zabezpiecza potrzeby klientów w formacie: idea-projekt-realizacja-serwis.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020Zobacz więcej publikacji